-
Posts
8296 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by leni356
-
Lukas - szczeniak mix teriera - już we własnym domu!!!
leni356 replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dodałam Lukasa na stronę [URL="http://www.psydoadopcji.pl/2009/08/lukas-szczeniak-znaleziony-na-trasie-prosi-o-dom/"]Psydoadopcji.pl[/URL], gdzie znajdę namiary w sprawie adopcji? t wrzucę jeszcze do wpisu -
[quote name='GoskaGoska']CUDNA SPANIELKA DO RATUNKU! SUNIA jest we Wrocławiu - kolor rudy, drobniutka - uwaga sunia jest niewidoma! DO OPERACJI powinna widzieć!! Schrosniko jej nie zrobi takiej operacji to jedno, drugie po operacji sunia musialby byc w DT. DO ludzi jest cudna , spokojna bez problemu daje się brać na ręcę! Naprawdę jest wspaniała i zasługuje na pomoc[/quote] Czy ona nadal w schronisku? Jest domek dla spanielki na tym wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/schronisko-w-katowicach-pomozmy-im-znalezc-domy-75461/index103.html[/url] Może macie jakąś sunię do polecenia?
-
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
leni356 replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za off. Olga opróżnij skrzynkę, wysyłam pw do Ciebie -
[COLOR=RoyalBlue]Skarpetka Orenka:[/COLOR] bazarek - 200 zł dziękujemy :loveu: [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] MagdaH - 20 zł miesięcznie dziękujemy :loveu: leni356 - 100 zł uzbierane dziękujemy :loveu: [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] Poker - 60 zł dziękujemy :loveu: [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] Poker - 20 zł miesięcznie dziękujemy :loveu: [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] Maruda666 - 50 zł dziękujemy :loveu: [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] Irysek/Pani Ania - 30 zł dziękujemy :loveu: [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] leni356 i Piromanka bazarek - 50 zł dziękujemy :loveu: [COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] Maruda666 bazarek - 40 zł dziękujemy :loveu:[COLOR=Red]doszła wpłata[/COLOR] Maruda666 bazarek - 50 zł dziękujemy :loveu: Razem jednorazowych wpłat - [B]620 zł [/B] Razem deklaracji - [B]40 zł miesięcznie[/B] [COLOR=RoyalBlue][B]Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty i deklaracje[/B][/COLOR] :multi: Wydatki: 50 zł strzyżenie 35 zł szczepienie 6 zł odrobaczenie 221 zł hotel do końca sierpnia (17 dni) ----- [B]312 zł[/B]
-
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
leni356 replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Baranek ma obfite futro, więc z budą nie byłoby problemu, ale w lato. W zimę to nie :shake: Lepiej szukać domku. Poza tym on się do ludzi klei, więc to nie jest piesek pilnujący posesji, potrzebuje kontaktu z człowiekiem -
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='sacred PIRANHA']tak koniecznie...zbieramy na sterylkę leni mozesz sie zorientowac jak to bedzie wygladalo jesli chodzi o koszty i organizacje u jamora ? (chodzi mi o to czy nie bedzie to dla niego problemem czy jest taka opcja wogole wyciachania u niego na miejscu)[/quote] Na miejscu to chyba nie, ktoś musiałby ją przewieźć do weta na zabieg i odwieźć raczej -
[quote name='brazowa1']ano nic-po staremu.[/quote] no nie :placz: :placz: a jak jego zachowanie? nadal kłapie jak krokodyl?
-
Cudowna Majka - już w swoim cudownym domku we Wrocławiu!
leni356 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
[quote name='sacred PIRANHA']dziś zadzwonił do mnie pan, który mnie wyklął w odpowiedzi na mój warunek czyli sterylkę...normalnie mnie wyklął i w końcu się rozłączyłam bo nawet do słowa mnie nie doposzuczał:cool1:[/quote] trzeba ją ciachnąć i ogłaszać jako ciachniętą, bo ludzie to :mad: -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
leni356 replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']No kurka, ale na co? :roll: Ja już chyba pisałam, a jak nie, to napiszę jeszcze raz: ja zaobserwowałam te objawy po pierwszej kąpieli, więc może to jakieś uczulenie na szampon? Jesli chodzi o karmę to daję jej Purinę - jagnięcina z ryżem.[/quote] Ciężko powiedzieć, ja mam psa alergika, tak się drapał że miał strupy - myślałam ze go komary pogryzły, ale przy okazji pokazałam wetowi i powiedziała że to alergia - zrobiła od razu testy i wyszło że na trawy :crazyeye: odczulałam go i się nie drapie. Na karmy też ma uczulenie, ale też daję tą purinę i na nią nie ma uczulenia chcesz namiary na tą wetkę? -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
leni356 replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mala_czarna']Co do drapania to naprawdę jest masakra. W nocy drapie się do tego stopnia, że się budzę :roll: Pcheł nie ma na 100%, sprawdzałam :shake: Poza tym, wgryza się w łapki, na całej długości, a szczególnie między pazurami.[/quote] może to alergia? objawy są właśnie takie - ciągłe drapanie. testy alergiczne robią w kilku klinikach w Wwie -
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']w końcu wpłaciłam 20 zł za bazarek dla Argosa( strój kąpielowy kupiła weszka).[/quote] Wielkie dzięki :loveu: -
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
leni356 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Bajko, życzymy wszystkiego dobrego -
[quote name='Poker']Ale cudny :loveu::loveu:, czyli dało się go ostrzyc :multi:, będą z niego cudowne psy :evil_lol:[/quote] Dało, tylko łebek został do obcięcia. Kłapacz z niego. Zapytam CoolCaty co podawała psom żeby były spokojne (ona jest wetem), bo chyba inaczej się nie da :-(
-
[quote name='Maruda666']Z bazarku na Orenka nazbierało się 50 zł - jak tylko pozbieram pieniądze, to prześlę. Cudowne zdjęcia szczęśliwego psa.[/quote] Maruda dzięki :multi:
-
[quote name='Jasza']Polecilam Fafiego córce Pani Agaty która tydzień temu adoptowała Franię. Oni mają trzyletnią córeczkę, ale nie wiem czy to byłby problem?[/quote] Dzięki Jaszo :loveu: Fafulec jest łagodny. On nie umiał tylko chodzić na smyczy, ale szybko załapie, trzeba przyzwyczaić
-
[IMG]http://images45.fotosik.pl/181/bcf456f1f744a58emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/181/4f070d4a98dbef4fmed.jpg[/IMG]
-
Orenek: [IMG]http://images38.fotosik.pl/177/b6bdba4b6bacca1bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/181/8492b08d4d5fb247med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/181/2e82c4c89db29100med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/181/d0d040064f0ac182med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/177/dbc07a1d0f211677med.jpg[/IMG]