Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. To fajnie :loveu: a z tym transportem to zawsze można coś zorganizować :cool3:
  2. [quote name='Delph']Wieści fatalne, spuchnięty palec kwalifikuje się do amputacji :-( Na rtg wyszło, że kość się odłączyła od reszty łapki :-(:-(:-( Właściwie powinno się amputować od razu, ale weterynarz obawia się, że wtedy to samo stanie się z kolejnym palcem... Prawdopodobnie uraz powstał przez to, że Felek nie ma czucia w stopach i mocno uderza nimi przy chodzeniu. Bardzo potrzebujemy bucików amortyzujących, szewc nie chce się podjąć zrobienia takich, a ja już nie mam pomysłu gdzie szukać.[/quote] :-( Ale jest jeszcze jakiś ratunek dla tego palca czy już nie? :(
  3. Dorobię jeszcze trochę :cool1:
  4. A może by tak tytuł wątku zmienić? :cool3:
  5. [quote name='Jasza']Ja na stronę schroniska nie zaglądałam dawno, bo mam zawsze chandrę potem ... A Petra piękna jest![/quote] Będzie jeszcze piękniejsza :cool3:
  6. [quote name='Marinka']W takim razie coś mi umknęło na wątku :oops: ... mam tylko nadzieję, że szansa nie była w Lublinie, bo wstyd byłby jeszcze większy :oops::oops::oops:[/quote] Nie, to było koło Krakowa :cool1:
  7. suuuuuuuuuuuuuuuuper :loveu::loveu::loveu::loveu: No cats, uffff :loveu: Leni, z Krakowa?
  8. Piękne :loveu: co z ogłoszeniami? mogę porobić :p obydwojgu czy któremuś?
  9. A Brynów jest niedaleko od centrum miasta, na 4 przystanku się wysiada jadąc od Dworca busem :p ale na żądanie przystanek (tak jak ten przy naszym schronisku).
  10. Ogłoszenia: [LIST=1] [*][COLOR=#000080][U][URL="http://www.eoferty.com.pl/"][B]www.eoferty.com.pl[/B][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000000][B]4.[/B][/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][COLOR=#000080][U][URL="http://www.gieldaogloszen.pl/"][B]www.gieldaogloszen.pl[/B][/URL][/U][/COLOR] [/LIST] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]www.kupsprzedaj.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kokosy.pl/"]www.kokosy.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ofertka.pl/"]www.ofertka.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.spacerek.net/"]www.spacerek.net[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przygarnij.pl/"]www.przygarnij.pl[/URL][/U][/COLOR]
  11. Ogłoszenia: [URL="http://www.morusek.pl"]www.morusek.pl[/URL] [URL="http://www.olx.pl"]www.olx.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl"]www.pajeczyna.pl[/URL] [url]www.neeon.pl[/url] [url]www.rozglos.net[/url] [url]www.sprzedasz.pl[/url] [url]www.darmoweogloszenia.pl[/url] [url]www.animalia.pl[/url]
  12. [quote name='marysia55']Lara kochaniutka, a do allegro można byłoby dołozyć to zdjęcie o którym piszę powyżej . Plissssss[/quote] Jasne, nie ma sprawy :p
  13. Mamusia najbardziej kochana jest :lol:
  14. Mam nadzieję, że ktoś zadzwoni :mad: specjalnie wykreśliłam, że jest starszy, bo a nuż komuś się spodoba, zadzwoni i się nie zniechęci ;)
  15. I co Bounty, ogłosiłaś Marsa na telegazecie?
  16. [quote name='Negri_2008']Światełko jest ale Aga-bytom chyba już nie ma. Napiszę do niej na pm, czy jej propozycja jest aktualna.Jeżeli tak - będę prosic kogos doświadczonego o wizytę przedadopcyjną. Coraz częściej jednak rozważam zbieranie deklaracji pieniężnych dla Nadzieji i skierowanie jej do hotelu do Wiosny. Mam tak zarezerwowane miejsce w kolejce. Jeżeli mała tam będzie - będzie w najlepszych rękach. :lol: Potrzebne będa bardzo mocne deklaracje i na dłuższy czas niestety, a dogo już bokami robi jeżeli chodzi i mozliwości finansowe.[/quote] Negri i co, Aga_bytom się odezwała?
  17. Cioteczki, wspomóżcie pieseczka!
  18. [quote name='marysia55']na jakich bateriach ciotuchna :loveu: jedziesz, Duracell????? :evil_lol:[/quote] :diabloti: baterie pod tytułem: "mam zaległości, trzeba wreszcie wszystko odrobić, najlepiej za jednym zamachem" :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. Mi już Pan nic nie odpisał, liczę, że skontaktował się z Justyną.
  20. Może ogłoszenie w telegazecie? :cool3:
  21. No i proszę, z 3 zrobił się jeden....lepiej teraz niż później :angryy:
  22. No to kurcze, życzę "no cats" :diabloti:
  23. A wpłata jednorazowa od Ciotki DarkWater? :cool3: 30zł :p
×
×
  • Create New...