-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Nasz kochany Felek zostaje na stałe w DT !! [Warszawa]
__Lara replied to Delph's topic in Już w nowym domu
[quote name='Delph']Wieści fatalne, spuchnięty palec kwalifikuje się do amputacji :-( Na rtg wyszło, że kość się odłączyła od reszty łapki :-(:-(:-( Właściwie powinno się amputować od razu, ale weterynarz obawia się, że wtedy to samo stanie się z kolejnym palcem... Prawdopodobnie uraz powstał przez to, że Felek nie ma czucia w stopach i mocno uderza nimi przy chodzeniu. Bardzo potrzebujemy bucików amortyzujących, szewc nie chce się podjąć zrobienia takich, a ja już nie mam pomysłu gdzie szukać.[/quote] :-( Ale jest jeszcze jakiś ratunek dla tego palca czy już nie? :( -
PILNE Czarny pudelek prosi o drugą szansę na dobre życie. Ma dom
__Lara replied to jovi777's topic in Już w nowym domu
Dorobię jeszcze trochę :cool1: -
Petra - malutka, biszkoptowa, kudłata suczka - szukamy DT!!! Adoptowana.
__Lara replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Ja na stronę schroniska nie zaglądałam dawno, bo mam zawsze chandrę potem ... A Petra piękna jest![/quote] Będzie jeszcze piękniejsza :cool3: -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marinka']W takim razie coś mi umknęło na wątku :oops: ... mam tylko nadzieję, że szansa nie była w Lublinie, bo wstyd byłby jeszcze większy :oops::oops::oops:[/quote] Nie, to było koło Krakowa :cool1: -
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
__Lara replied to leni356's topic in Już w nowym domu
suuuuuuuuuuuuuuuuper :loveu::loveu::loveu::loveu: No cats, uffff :loveu: Leni, z Krakowa? -
Petra - malutka, biszkoptowa, kudłata suczka - szukamy DT!!! Adoptowana.
__Lara replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
A Brynów jest niedaleko od centrum miasta, na 4 przystanku się wysiada jadąc od Dworca busem :p ale na żądanie przystanek (tak jak ten przy naszym schronisku). -
PILNE Czarny pudelek prosi o drugą szansę na dobre życie. Ma dom
__Lara replied to jovi777's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia: [LIST=1] [*][COLOR=#000080][U][URL="http://www.eoferty.com.pl/"][B]www.eoferty.com.pl[/B][/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000000][B]4.[/B][/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][COLOR=#000080][U][URL="http://www.gieldaogloszen.pl/"][B]www.gieldaogloszen.pl[/B][/URL][/U][/COLOR] [/LIST] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]www.kupsprzedaj.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kokosy.pl/"]www.kokosy.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ofertka.pl/"]www.ofertka.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.spacerek.net/"]www.spacerek.net[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przygarnij.pl/"]www.przygarnij.pl[/URL][/U][/COLOR] -
Ogłoszenia: [URL="http://www.morusek.pl"]www.morusek.pl[/URL] [URL="http://www.olx.pl"]www.olx.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl"]www.pajeczyna.pl[/URL] [url]www.neeon.pl[/url] [url]www.rozglos.net[/url] [url]www.sprzedasz.pl[/url] [url]www.darmoweogloszenia.pl[/url] [url]www.animalia.pl[/url]
-
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
__Lara replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='marysia55']Lara kochaniutka, a do allegro można byłoby dołozyć to zdjęcie o którym piszę powyżej . Plissssss[/quote] Jasne, nie ma sprawy :p -
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
__Lara replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Mamusia najbardziej kochana jest :lol: -
Mam nadzieję, że ktoś zadzwoni :mad: specjalnie wykreśliłam, że jest starszy, bo a nuż komuś się spodoba, zadzwoni i się nie zniechęci ;)
-
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
__Lara replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
I co Bounty, ogłosiłaś Marsa na telegazecie? -
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
__Lara replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Negri_2008']Światełko jest ale Aga-bytom chyba już nie ma. Napiszę do niej na pm, czy jej propozycja jest aktualna.Jeżeli tak - będę prosic kogos doświadczonego o wizytę przedadopcyjną. Coraz częściej jednak rozważam zbieranie deklaracji pieniężnych dla Nadzieji i skierowanie jej do hotelu do Wiosny. Mam tak zarezerwowane miejsce w kolejce. Jeżeli mała tam będzie - będzie w najlepszych rękach. :lol: Potrzebne będa bardzo mocne deklaracje i na dłuższy czas niestety, a dogo już bokami robi jeżeli chodzi i mozliwości finansowe.[/quote] Negri i co, Aga_bytom się odezwała? -
Kaleki mały MANFRED też chce kochać i być kochany. Już w swoim DOMKU :).
__Lara replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Właśnie, gdzie? -
Lenox, cudowny Ślepaczek z CK , znalazł swych aniołów i swój dom!!!!
__Lara replied to ihabe's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, wspomóżcie pieseczka! -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
__Lara replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='marysia55']na jakich bateriach ciotuchna :loveu: jedziesz, Duracell????? :evil_lol:[/quote] :diabloti: baterie pod tytułem: "mam zaległości, trzeba wreszcie wszystko odrobić, najlepiej za jednym zamachem" :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Kleks anioł nie pies W DT DO 20 GRUDNIA. MA DOM
__Lara replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Mi już Pan nic nie odpisał, liczę, że skontaktował się z Justyną. -
Może ogłoszenie w telegazecie? :cool3:
-
Mieszkam na przystanku-mały Gufi.Zamieszkał w uroczym Krakowie!
__Lara replied to kobix's topic in Już w nowym domu
No i proszę, z 3 zrobił się jeden....lepiej teraz niż później :angryy: -
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
__Lara replied to leni356's topic in Już w nowym domu
No to kurcze, życzę "no cats" :diabloti: -
A wpłata jednorazowa od Ciotki DarkWater? :cool3: 30zł :p