-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
__Lara replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Hahahaha :smhair2::turn-l::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: -
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
__Lara replied to fizia's topic in Już w nowym domu
A czyja to ręka? :diabloti::loveu: mamusi! ;) :loveu::loveu::loveu: -
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
__Lara replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ra_dunia']Mam nadzieję, że wizyta przebiegnie super i Nadzieja będzie mogła dochodzić do siebie w domowych warunkach :loveu:[/quote] Czekam na odpowiedź Bounty w sprawie wizyty w tym dt ;) -
Argosek mix jagdteriera w nowym domku w Krakowie. Bajko dziękujemy!
__Lara replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Można puścić kciuki :lol: Domek bardzo fajny, pani nie pracuje i jest na stałe w domu, więc Argosek będzie miał bardzo dobrze. Dzieci 9 i 13 lat, będą się z nim bawić, lubią pieski, już nie mogą się doczekać. Decyzja przemyślana, mieli już wcześniej pieska ze schroniska, dożył starszego wieku. Państwo przemili i dzieci też. Mieszkanie w bloku, ale wokół sporo terenów zielonych i Argos będzie jeździł na wakacje z rodziną, nie zostawiają nigdzie psa. Domek się trafił Argoskowi fajny :multi: [B][COLOR=Black]I pytanie do Bajki - czy państwo mogą Argoska odebrać w niedzielę?[/COLOR][/B] Umowę adopcyjną trzeba będzie z panią podpisać przy odbiorze, a ja się już będę z nią umawiać na wizytę poadopcyjną. Argos, pakuj manatki :lol:[/quote] No to super!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu: Gratulacje leni za znalezienie super domku Argosikowi!!! :multi::multi::multi::loveu::loveu: :cunao::BIG: -
Ruda ma dom :)... Krejzi nadal szuka i zbiera na diagnostyke łapki :(
__Lara replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Bajko, albo inne cioteczki, podany jest telefon, a jaki mail podawać do ogłoszeń? -
Jestem :cool1: dajmy jej kilka dni na zaklimatyzowanie się do nowej sytuacji, poznajmy trochę jej charakter, a potem ruszymy z ogłoszeniami :) Tak szczerze to to imię - Bella - kojarzy mi się - nie wiem czy Wam też - z Bellą Watling z "Przeminęło z wiatrem" :eviltong: z tą prostytutką, jakoś nie za pozytywnie :cool1:
-
Właśnie. Ta osoba wcale nie chciała się tłumaczyć. Gdy zaczęłyśmy pytać to zaraz było zdawkowe: pies znalazł dom. A potem odpowiadała na niektóre pytania, potem całkiem ucichła. Ja oczywiście chętnie posłucham jej wersji. Tylko nie wiem czy ta osoba się tego podejmie.
-
[quote name='maciaszek']Może odcinek, w którym wystąpi Biafra będzie szczęśliwy? Mam nadzieję...[/quote] Ciekawe czy akurat Biafra wystąpi z Kornelią :cool3:
-
:loveu::loveu::loveu: Brygada R-R :diabloti:
-
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
__Lara replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek'][COLOR=Red][B]_Laro[/B][/COLOR], wpłynęło 12,99 zł od Ciebie (z allegro) na Stupkowy dług. Dziękuję :)![/quote] To dobrze ;) to z tych rzeczy jeszcze od JOMY - na allegro się fajnie sprzedały w zestawach ;) -
maciaszku, a gdzie była wcześniej Obawa? w jakimś hotelu?
-
Ale będzie miała towarzystwo :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='majqa']Tego, że kłamała, że Pręgus znalazł dom, tego, że przedstawiała się na tym wątku i innym (oferując bieżącą pomoc) w roli wolontariuszki schroniskowej, którą nie jest, nic nie zmieni. Wielokrotność wątków dotyczących tego samego psa pomijam, to pomniejsza sprawa. Co do losów innych psów, których wybiórczo wątki tu przywołałam, mimo, że miała na to czas, nie wypowiedziała się. Ot, były sobie. Dla mnie współpraca ze Zwierzaki nie zaczęła się, a jest już zamknięta. Inni mają prawo, co oczywiste, do własnego zdania.[/quote] Dokładnie. Ja nie do końca zgadzam się z tym, że ta osoba miała dobre intencje. Od początku wiedziała, że pies jest w dt, a napisała, że w schronisku. Do tego kłamała w sprawie smsa. W jednym z postów napisała, że nie wie czemu więcej zdjęć nie dostała. Jak mogła w ogóle jakieś zdjęcia dostać jak ona je po prostu ściągnęła ze strony ogłoszeniowej? Jestem za [B]co najmniej [/B]przyznaniem jej punktów karnych.
-
SZCZENIAKI - dwie sunie w nowych domach w warszawie
__Lara replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
Super, super, super :loveu::loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi: -
No szkoda, że tak wyszło, ale wszystkiego nie da się przewidzieć Jaszo :( dobrze, że inną bidę zabrałaś! :loveu:
-
Nuka - wesoła suczynka o duchu szczeniaka ... Nuka za TM ...
__Lara replied to Ola la's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niestety :shake: czasami boję się odbierać telefon... -
Petra - malutka, biszkoptowa, kudłata suczka - szukamy DT!!! Adoptowana.
__Lara replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Ja jestem ZA ;) Chyba, że ten strasznie przestraszony piesek mógłby wejść zamiast Lolusia... -
To chociaż może jakimiś ogłoszeniami rzucę? :oops: bo się głupio czuje, że do końca się nie wywiązałam. Piszcie któremu psiakowi zrobić ogłoszenia ;)
-
Tak mi się właśnie wydawało, że Żabka ma wątek :evil_lol: Powodzenia Jaszo! :loveu:
-
Dobra, to ja wieczorem zrobię jej ogłoszenie na allegro, te za 20zł.