Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Mój, nie da się dać innego, musi być tego, co wysyła smsa.
  2. Dagusiu :loveu::loveu::loveu: radość nam przynosisz :loveu:
  3. [quote name='Justyna_wolontariat']Nikt sie nie skontaktował cały dzień czekałam:-([/quote] Jaka szkoda :(
  4. [quote name='Lilmo']Malawaszka nic się nie martw, przy tylu zwierzakach aż trudno się nie zamotać! :) ( Ja ostatnio na wątkach notorycznie mylę dni :roll: Gdy ktoś pisze, we wtorek, że coś się wydarzy w czwartek to ja piszę w ten wtorek, że ten czwartek jest już jutro itd. :oops: ) Mam nadzieję, że Lara pomoże nam w ogłaszaniu,bo każde nowe ogłoszenie zwiększa szansę na znalezienie domu :)[/quote] Tak, pomogę :) dlatego proszę napisz gdzie zrobiłaś jej te ogłoszenia :)
  5. [quote name='Jasza']:placz: A ja się już tak cieszyłam! Mimo wszystko dziekuję Agnieszko, że pojechałaś i sprawdziłaś dom! Ksiaraf, to Twoja propozycja spotkania sie z Wiewiorka i zrobienia nowej sesji zdjeciowej iskierce jest aktualna? Jeśli tak, to przekażę jej, żeby się z Tobą skontaktowała, dobrze? Dziewczyny, jeśli to jest ta sama Pani o której pisze Iwona, to wydaje mi się, że skoro jej córka się w tą sprawę włączyła i prosiła, żeby jej psa nie dawać, to chyba nie powinnyśmy robić nic na siłę... Bo nawet jeżeli chciałybyśmy jej dac wiekowego psa, to przecież on potrzebuje tym bardziej opieki... Kurcze, szkoda mi tej Pani... Jak ona rzeczywiście kocha psy i całe życie miała je i sie nimi opiekowała, to straszne, że teraz tak bardzo chce pomóc jakiemuś zwierzakowi a nie może... Ja się boję takiej starości, boję się pustego domu, bez ogonów, bez szczekania, bez sierści fruwajacej wszędzie... Iskierko, musisz jeszcze troszke poczekać.... [B][U]Laro[/U][/B], poproszę instrukcje wysyłania ogloszenia do telegazety! [B][U]Iwonko[/U][/B], czy Iskierka może liczyć kiedyś jeszcze na jakieś ogłoszenia w gazecie, jak to wygląda? Czy możemy zrobić Iskierce super-wyróżnone Allegro i koszty pokryć z tego co sie uzbierało z bazarku? Laro, zrobilabyś? Mamanabank przelałaby Ci pieniadze? Ja jej zrobie kolejne 20 ogloszeń na innych portalach, na ktorych jeszze nie robilam. No i telegazetę.[/quote] [B]Instrukcja co do telegazety:[/B] :cool1: Sms o treści "TGH ogłoszenie psiaka, bla bla bla, na końcu numer telefonu" na nr 7550; sms musi mieścić się w rozmiarach jednego smsa = 160 znaków. Koszt ok. 6.00zł. Ogłaszane 7 dni w tygodniu. Co do allegro to jasne, że zrobię :) tylko proszę o przelew za nie :cool1:
  6. [quote name='Negri_2008']Aga-bytom pisze, że nadal czeka na Nadzieję. :lol: W takim razie będę prosić osoby z tamtego regionu Polski o wizytę przedadopcyjną. Idę więc ku mapie pomocy dogo. Mam też prośbę do wszystkich osób, które do tej pory interesowały się losem Nadzieji i być może są jeszcze obecne na wątku o pomoc w zorganizowaniu tej wizyty. :lol:[/quote] Aga_bytom - chodzi o Bytom? :cool3:
  7. [quote name='gonia66']No...obowiążkowo..nie wiem w ogole jak do tej pory moglysmy przeoczyc taką ważna potrzebę chłopaka:p[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. Fajnie, że doszło :) Cioteczki, pomóżcie!!!
  9. [quote name='ihabe']Iwonko Twój mail mi zwróciło:-( Alegratka: Terierek w potrzebie czeka na Twoją pomocną dłoń wyróżniona +9 a tak wyglada plakacik: Cioteczki,a czy ten napis "Staruszek" nie będzie czasem odstraszał?
  10. [quote name='luka1']a swoją drogą aż dziwne się wydaje. Od kilku dni dzwonią telefony w sprawie różnych psów i to wcale nie rasowych. Czy na tamtym terenie nie ma schronisk? A moze słabo sa rozreklamowane. Ostatnio Pan powiedział że szuka szczeniaka i nie ma szczeniaków na Ślązku :crazyeye:.!!!!!!:crazyeye:. CIEKAWOSTKA.[/quote] Tak, rzeczywiście, napewno na Śląsku nie ma szczeniaków :diabloti:
  11. Dziękuję Piromanko :loveu::loveu::loveu:
  12. Basiu, żadne zdjęcia do mnie nie doszły :shake: wysłałaś na dobrego maila? [email][email protected][/email]
  13. [quote name='Delph']Takich bucików nie można kupić, trzeba je zrobić na wymiar na zamówienie. Ktoś kto je będzie robił musi mieć pojęcie o psiej budowie łapek i tym, jak się pies porusza :roll: Szewc nie da rady. Myślałam już nawet o tym, żeby poszukać wśród studentów weterynarii, może któryś pisze pracę o rehabilitacji psów i mógłby uszyć bucik, w zamian miałby super materiał do pracy (udostępnimy dokumentację leczenia i historię Felka). Już sama nie wiem. Albo może ktoś kto szyje sprzęt np. dla koni dałby radę... [B]Lara[/B]: Teoretycznie ratunku nie ma, palec obumiera... Ale z drugiej strony druga łapka Felka też była spisywana na straty, więc... Ciężko coś powiedzieć. Przede wszystkim trzeba wymyślić sposób na ochronę łapek, bo nawet jak ten palec mu usuną, będzie urażał sobie następne i sytuacja się powtórzy :-([/quote] Rozumiem. Czyli potrzebne są na gwałt te buciki!!! Delph, a może napisz do NaamahsChild? ona ma dostęp do studentów weterynarii chyba.
  14. [quote name='pidzej']wyróżniłam. jedna osoba zainteresowana Rodzynkiem napisała mejla, szuka pieska identycznego jak jej sunia, która przecież musi mieć choć raz w życiu szczeniaki, poza tym na sterylkę jest za stara- ma 3 lata a operować można do 6 miesiąca życia:diabloti:[/quote] Co? :crazyeye::crazyeye::crazyeye::angryy::angryy::angryy:
  15. [quote name='justynavege']:evil_lol: trzeba jeszcze ją umieć wlączyć :oops::evil_lol: bosz co za ciemnota ze mnie ale poprobuje jutro moze[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. Czekamy na zdjęcia Rumcajsa :p wtedy ruszymy z ogłoszeniami :cool1:
  17. Nikt nie odwiedza Kornelii....
  18. [quote name='wilczek007']mamuska zostaje u Moniki, to suni-szczeniaczkowi trzeba by było ogłoszonka robic;) fajnie by było jakbyscie pomogły. Ja tez porobie. aha, jakby kto nie wiedział-te wszystkie foty to jeden szczeniulek(no i na jednej-z jej mamą):loveu: AHA, JA BEDE ROBIC OGŁOSZ. W OKREGACH BLISKO ŁODZI(tam mieszka)BO MONIKA CHCIAŁABY W MIARE MOZLIWOSCI ZAJECHAC I ZOBACZYC CHETNYCH NA PSIAKA.[/quote] Czyli w sumie ogłoszenia inne nie mają sensu?
×
×
  • Create New...