Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='Dogo07']Ale on tam może zostać ?[/QUOTE] Tam jest szpitalik całodobowy.
  2. [quote name='Lobaria']Nie sądzę, aby było za późno, a pieniążki przecież są. Na pw wysyłam Tobie tel do Avilii[/QUOTE] Ok, jak się dogadam z Avilią to bym go do Gliwic zawiozła - dobra lecznica i łatwiej trafię, bo Bielska to ja nie znam :/
  3. Ma ktoś jeszcze telefon do lika1771 - Skarbnika? To bym poprosiła o przelew na paliwo i na weta. Słuchajcie,jeszcze w Gliwicach jest Klinika ze szpitalikiem:[B]Klinika posiada również szpital, w którym pacjenci otoczeni są całodobową opieką weterynaryjną. [/B][URL="http://www.wetgliwice.pl/"]www.wetgliwice.pl/7 [/URL]
  4. [quote name='Dogo07']Ale co z psem ?! Na to pytanie może odpowiedzieć tylko Klaudus i Avilia. Poza tym, czy ta lecznica w Bielsku Białej jest dobra ? Pies może tam zostać na obserwacje, badania ? Bo trzeba się z tym liczyć, że jak się go tam zawiezie, to trzeba go tam zostawić, przecież nie wróci do punktu chyba ... A to są koszty - i ja rozumiem że jest obawa. Myślę jednak że trzeba zaryzykować - chodzi o życie Kukiego. POTRZEBNY kontakt z dziewczynami z pSzczyny. I niech Kuki jedzie do weta bo naprawde ODEJDZIE - mimo takiej pomocy wokoło !!![/QUOTE] I na weta kasa też byłaby potrzebna.
  5. [quote name='Lobaria']Nie wiadomo, kedy ta Pani znów pojawi się na fb. A po pracy nie mogłabyś pojechać?[/QUOTE] Kończę o 16, może udałoby mi się wyjść o 15.00, a to nie będzie za późno? Ma ktoś telefon do Avilii? Do której jest ten wet? I też potrzebuję kasę na paliwo, bo jestem przed wypłatą :(
  6. [quote name='Ginn']Dostałam wczoraj wiadomość, że u weta znalazł się termin dla naszej Milutki w najblizszy piątek. Więc jedziemy już za dwa dni. I wszystko będzie wiadomo.[/QUOTE] No to super, czekamy na jakieś informacje ;)
  7. Jakbym mogła to bym pojechała, ale jestem w pracy..... Kukiego trzeba ratować :( :( :( Telefon do tej Pani z fb potrzebny na już, płacimy za paliwo i Kuki jedzie!
  8. [quote name='ewu']Byłoby super, sama nie dam rady z dwoma psami w pociągu.[/QUOTE] No na pewno, tym bardziej, że to nieznajome psy :/
  9. [quote name='Cudak']Dziękuję [B]Cass[/B]i :))) Gdyby ktoś mógł wystawić bazarek, to byłabym wdzięczna, bo sama się w tej chwili nie wyrabiam z tymi dla kotów.[/QUOTE] Awaryjnie pomogę, ale dobrze by było żeby ktoś inny się zgłosił ;) O, ciotka magdola się zgłosiła :D
  10. [B]ewakrakow,[/B] to dawaj :) Dobra, dogadałam się z ciotką giselle :D Jutro pogada z michelle i zarezewuje nam wstępnie jedno miejsce, a jeszcze jutro będziemy rozmawiać i to potwierdzi. Tylko to będzie miejsce w kojcu, nie w domu. Ale lepsze to niż nic, za taką cenę! [B]lika1771[/B], Skarbnik, prosimy o podsumowanie wpływów na konto :) [B]Cioteczki, to teraz transport - może ktoś dałby radę pojechać w piątek pociągiem z cioteczką ewu????[/B] Tutaj jest link do wątku hoteliku u michelle04: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227074-Mini-Hotelik-michelle04-woj-dolnośląskie[/url] [B] A co z tą Panią Beatą? Ktoś ją sprawdzi?[/B]
  11. [quote name='Martika@Aischa']Numer prawidłowy - Gissell - Grażynka.[/QUOTE] To numer do Gissell, a do Michell04? :stupid:
  12. [quote name='ewu']Laro zadzwoń tam.[/QUOTE] Ok, dzwonię i zaklepuję, teraz myślcie nad transportem ;) [B]lika1771[/B] - czy wszyscy dostali już nr konta? Ja np. nie dostałam, więc się zgłaszam :oops: [B]Martika@Aischa[/B] - prześlij proszę jeszcze raz ten numer, bo ten coś zły jest :/
  13. [quote name='esperanza']Tylko kto przyjmie? Jak na razie nie mam pomysłu.[/QUOTE] Pewnie chodzi o to, że schrony są przepełnione.... szkoda, że tyle ludzi tu było na początku, a teraz już tyle nie ma :(
  14. :( Czy ktoś miałby czas powysyłać zaproszenia na wątek???
  15. Kuruś, nie wygłupiaj się, na pewno wszystko będzie dobrze.
  16. Takie śliczne szczeniaczki szybką znajdą domki.
  17. [quote name='rents']Q-cze a nie ma gdzieś bliżej hotelików ? Wiecie jakie potem są problemy z transportem. U Kasi Przystał ? To gdzieś koło Bielska.[/QUOTE] Ktoś jeszcze pisał[B] o hotelu u michelle04 za 220zł - halo, kto to pisał? [/B]
  18. [quote name='Cudak']Bardzo cieszy mnie to, że psy dostały szansę na normalne życie, tylko czy uda się im pomóc???? Czy znajdzie się ktoś, kto podaruje starszym suniom domek na ostatnie lata życia? :([/QUOTE] Ostatnio byłam na wizycie dla psa 10-letniego - trzeba być dobrej myśli ;)
  19. [quote name='Lupi']Oj tam... Justyna pewnie tak ale ja się za wspaniałą nie uważam. To tylko miłość do psów... I złość do ludzi...[/QUOTE] Dałyście szansę tym psom, miały odwagę stanąć oko w oko z tym facetem, to jest bardzo dużo. Potrzebujemy maszynki, halo halo.
  20. [quote name='paula_t']No właśnie, kurcze przecież ten psiak ma już po 6 dniach od założenia wątku 1000zł...To jest prawie 5 miesięcy hotelikowania, bo na doprowadzenie go do porządku prawdopodobnie uzbiera się z bazarków, które cały czas robi MALWA. Macie 5 miesięcy żeby dalej zbierać deklaracje, robić bazarki i szukać kasy gdzie się da...[/QUOTE] Też mi się tak wydaje. Jeszcze ja zrobiłam dwa bazarki :oops: [B]erka[/B], dzięki, już piszę do tej Pani, dzięki wielkie.
  21. Teddzik coś spadł nam w niebyt.... :/
  22. [quote name='bico']no jak widać nie. dookoła głucha cisza:( teraz ma 130 ogłoszeń i też nikt nie dzwoni... więc już się przygotowałam psychicznie na długie szukanie ds przez Rudaska...[/QUOTE] Czyżby okres wakacyjny zbierał już swoje żniwo? :(
  23. Dobrze, że jedzenie dostały. Jesteście wspaniałe!!!!!
  24. [quote name='Avilia']Jeżeli nic się przez następne dni nie rozwiąże to w czwartek wieczorem przewozimy psiaka do nas do schronu. Tam niestety grozi mu wywóz do Mysłowic.[/QUOTE] Avilia, może zarezerwujmy jakieś miejsce w hotelu? Już trochę deklaracji mamy.
×
×
  • Create New...