-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Ma ktoś jeszcze telefon do lika1771 - Skarbnika? To bym poprosiła o przelew na paliwo i na weta. Słuchajcie,jeszcze w Gliwicach jest Klinika ze szpitalikiem:[B]Klinika posiada również szpital, w którym pacjenci otoczeni są całodobową opieką weterynaryjną. [/B][URL="http://www.wetgliwice.pl/"]www.wetgliwice.pl/7 [/URL]
-
[quote name='Dogo07']Ale co z psem ?! Na to pytanie może odpowiedzieć tylko Klaudus i Avilia. Poza tym, czy ta lecznica w Bielsku Białej jest dobra ? Pies może tam zostać na obserwacje, badania ? Bo trzeba się z tym liczyć, że jak się go tam zawiezie, to trzeba go tam zostawić, przecież nie wróci do punktu chyba ... A to są koszty - i ja rozumiem że jest obawa. Myślę jednak że trzeba zaryzykować - chodzi o życie Kukiego. POTRZEBNY kontakt z dziewczynami z pSzczyny. I niech Kuki jedzie do weta bo naprawde ODEJDZIE - mimo takiej pomocy wokoło !!![/QUOTE] I na weta kasa też byłaby potrzebna.
-
Ślepa kotka-bezpieczna w DT u Ginn:) Szukamy DS!
__Lara replied to Avilia's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Ginn']Dostałam wczoraj wiadomość, że u weta znalazł się termin dla naszej Milutki w najblizszy piątek. Więc jedziemy już za dwa dni. I wszystko będzie wiadomo.[/QUOTE] No to super, czekamy na jakieś informacje ;) -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
__Lara replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Dziękuję [B]Cass[/B]i :))) Gdyby ktoś mógł wystawić bazarek, to byłabym wdzięczna, bo sama się w tej chwili nie wyrabiam z tymi dla kotów.[/QUOTE] Awaryjnie pomogę, ale dobrze by było żeby ktoś inny się zgłosił ;) O, ciotka magdola się zgłosiła :D -
[B]ewakrakow,[/B] to dawaj :) Dobra, dogadałam się z ciotką giselle :D Jutro pogada z michelle i zarezewuje nam wstępnie jedno miejsce, a jeszcze jutro będziemy rozmawiać i to potwierdzi. Tylko to będzie miejsce w kojcu, nie w domu. Ale lepsze to niż nic, za taką cenę! [B]lika1771[/B], Skarbnik, prosimy o podsumowanie wpływów na konto :) [B]Cioteczki, to teraz transport - może ktoś dałby radę pojechać w piątek pociągiem z cioteczką ewu????[/B] Tutaj jest link do wątku hoteliku u michelle04: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227074-Mini-Hotelik-michelle04-woj-dolnośląskie[/url] [B] A co z tą Panią Beatą? Ktoś ją sprawdzi?[/B]
-
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
__Lara replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Takie śliczne szczeniaczki szybką znajdą domki. -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
__Lara replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Bardzo cieszy mnie to, że psy dostały szansę na normalne życie, tylko czy uda się im pomóc???? Czy znajdzie się ktoś, kto podaruje starszym suniom domek na ostatnie lata życia? :([/QUOTE] Ostatnio byłam na wizycie dla psa 10-letniego - trzeba być dobrej myśli ;) -
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
__Lara replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lupi']Oj tam... Justyna pewnie tak ale ja się za wspaniałą nie uważam. To tylko miłość do psów... I złość do ludzi...[/QUOTE] Dałyście szansę tym psom, miały odwagę stanąć oko w oko z tym facetem, to jest bardzo dużo. Potrzebujemy maszynki, halo halo. -
[quote name='paula_t']No właśnie, kurcze przecież ten psiak ma już po 6 dniach od założenia wątku 1000zł...To jest prawie 5 miesięcy hotelikowania, bo na doprowadzenie go do porządku prawdopodobnie uzbiera się z bazarków, które cały czas robi MALWA. Macie 5 miesięcy żeby dalej zbierać deklaracje, robić bazarki i szukać kasy gdzie się da...[/QUOTE] Też mi się tak wydaje. Jeszcze ja zrobiłam dwa bazarki :oops: [B]erka[/B], dzięki, już piszę do tej Pani, dzięki wielkie.
-
Teddzik coś spadł nam w niebyt.... :/
-
Potrzebne $$$ na transport i STAŁE DEKLARACJE NA DT dla suczek!!!
__Lara replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że jedzenie dostały. Jesteście wspaniałe!!!!!