Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Upały są rzeczywiście nie do zniesienia... niestety Megi też nie chce być polewana wodą, heh. Królasy moje leżą jak padnięte (tym to dopiero nie da się jak pomóc!). Kiedy to się skończy....
  2. Ja wcale nie żartuję.... a ślady zostawia :bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw:? :diabloti:
  3. [quote name='Klaudus__'][I]Wiem, gdzie jest. Ale mieszka chyba na polu - widziałam Go.[/I][/QUOTE] Na polu??????????? Jak to????????
  4. [quote name='Klaudus__']Hmm... Jak ja przyszłam to był - leżał na kocu,który Mu rozłożyłam,ale pracownik się bardzo zdziwił - bo cały dzień Go nie było... :mdleje: :o :o :o 0X
  5. [quote name='Klaudus__'][I]Dziewczyny były wczoraj przerażone tą burzą... Strasznie płakały - serce mi pękało jak musiałam je zostawić... :bigcry:[/I][/QUOTE] Biedne maleństwa :(((((
  6. [quote name='Cudak']Mogłabyś? :)[/QUOTE] Nie ma problemu ;)
  7. Kochani, błędy mogą być po obydwu stronach, ale nie obrażajmy się i idźmy dalej, do przodu.
  8. [quote name='agusiazet']Wcale nie! Mój Sony (obecnie 13,5 lat) ponad rok temu miał zdiagnozowaną awarię trzustki i wątroby, schudł z 20 kilo na niecałe dziesięć, a po wdrożeniu leczenia (kreon i coś na wątrobę) wszystko wróciło do normy i ma się całkiem dobrze:) Więc i z Kiją będzie ok![/QUOTE] No ale tu jest serce.... taks, jasne, te leki jako zastępniki też są dobre ;)
  9. [quote name='Boni-Bobo']Dziękujemy, dziękujemy....Już drugi dzień u nas ulewy i chłodno. Patrząc jednak na relacje pogodowe z południa Polski, to chyba jednak wolę pomorskie klimaty - mój zwierzyniec też nie narzeka:cool3:[/QUOTE] O tak, u nas jak w Afryce i do tego nawałnice :/
  10. [quote name='Dogo07']Kołtunek Jerzyk nadal w domu tymczasowym u p. Oli. W taki upał dość wolno chodzi na spacery, widać że się męczy. Najtrudniej sprawa się przedstawia z tym, że psiak bardzo dużo pije i dużo siusia, często w domu lub po drodze z 2 piętra na dwór :(. Chyba trzeba zbadać mu mocz, może to prostata albo coś innego. Najlepszy byłby dla niego domek z ogródkiem, również dlatego że psiaczek bardzo lubi się wylegiwać na trawie. Ale domku nadal nie ma...[/QUOTE] Dziękujemy bardzo za te wieści :) Trzeba robić ogłoszenia!
  11. Ja też miałam jakieś zwirza od zuzlikowej ogłosić, a teraz już nie wiem którego :/
  12. Allegro już raczej się nie zrobi, raczej tablicę, ogłoszenia psówna allegro od razu kasują :/
  13. To może pora zmienić tytuł wątku ;)
  14. Czekamy na jakieś info, o ile są ;)
  15. ?????? to o co chodzi????
  16. To prawda, nam dają w kość, a zwierzaki mają jeszcze futro....
  17. 90zł stałych, wciąż mało :(
  18. [quote name='AtaO']To o tego Wam Rudego chodziło cioteczki ?:) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226193-Wyrzucony-z-samochodu-Rudy-bardzo-prosz%C4%99-o-pomoc-w-og%C5%82aszaniu-i-szukaniu-DS%21?p=18995774#post18995774"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226193-Wyrzucony-z-samochodu-Rudy-bardzo-proszę-o-pomoc-w-ogłaszaniu-i-szukaniu-DS!?p=18995774#post18995774[/URL][/QUOTE] Tak cioteczko ;) A teraz Franek spadł gdzieś nisko, a ogłoszenia potrzebne....
×
×
  • Create New...