Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Hehehe, właśnie, każda okazja do szczekania jest dobra :diabloti:
  2. Myślę, że ważne jest rzeczowe podejście do sprawy, tzn. otrzymaliśmy pełną diagnostykę. Z tego co było pisane Antra była w schronisku leczona przeciw kaszlowi kennelowemu, a okazało się, że to nie jest kk. Poza tym było podejrzenie choroby Rubartha, co też badania wykluczyły. Trzeba też wciąż pod uwagę fakt, że przed Antrą zeszła Abi, Antra miała biegunkę, baliśmy się parwowirozy. Co do DT to wszyscy wiemy jak trudno coś załatwić. Każdy się stara jak może. Darmowy DT był już na wyciągnięcie ręki, ale zmieniła się sytuacja i Antra nie może tam przyjechać. Trudno kogoś obwiniać w tej sytuacji. Wciąż pozostaje w kontakcie z kilkoma osobami, które cały czas szukają.
  3. [quote name='edyseja']Bo PONy są psami jednego właściciela, najwyraźniej sunia wybrała mamę. ;) W opisie rasy jest wzmianka, że PONy dużo szczekają, więcej niż przeciętny pies. A i tony moim zdaniem wyższe (dla porównania miałam wcześniej 4 ponowate psy i one się aż tak nie wydzierały, PON ma dużo wyższy i dźwięczniejszy szczek). :) Zdarzają się i PONy małomówne, generalnie bardziej wygadane są chyba samce. :D[/QUOTE] Coś o tym wiem, mam sunię, która z PONem ma coś wspólnego. Uwielbia szczekać, jak zacznie to nie idzie jej uciszyć. Na balkonie też lubi wdawać się w dyskusje :diabloti: No i oczywiście wybrała sobie mnie za jednego właściciela :p
  4. Rozumiem Gosiu. Trzeba będzie tylko non stop zbierać pieniążki, ale 200zł to nie jest strasznie dużo. A w tym już jest karma?
  5. Też mam takie skojarzenia :)
  6. Super, że ma tą chusteczkę, może w końcu kogoś złapie porządnie za serducho :)
  7. Mamy jeszcze awaryjne dt, zobaczymy jak dzisiaj będzie po relacji nombre, która jedzie do lecznicy.
  8. Też tak myślę odnośnie adopcji. Niech się do porządku wyleczy, niech ją prowadzi jeden lekarz. Jak komuś zależy to na pewno poczeka :)
  9. [quote name='andegawenka']Nie zauważyłam potwierdzenia z mojego poparcia dla Jasperka. Dziękuje Skarpetko Talcott :Rose:[/QUOTE] Cioteczka Talcott się cieszy :loveu::loveu::loveu:
  10. [quote name='Murka']Z mojego bazarku uzbierało się dla Kurusia 33 zł :)[/QUOTE] Super, zawsze to jakiś grosz :)
  11. Bo tu potrzebne by było chyba pospolite ruszenie.... a chętnych do jego zrobienia brak :(
  12. Idą słabo bazarki, adopcje stoją, coraz mniej ludzi na dogo......... :/
  13. To już chyba mamy na zabieg? :)
  14. Ano...... weteranem nie może zostać.
  15. [quote name='asiuniab']Lilu powala mnie to zdjęcie, mam nadzieję, że takie jest jako główne zdjęcie do ogłoszeń; a jeszcze z gumtree to mi się, chyba jeszcze nie zdarzyło, że mi nie przyjęło ogłoszenia, bo nie było wieku psa, ale teraz się baczniej temu przyglądnę;[/QUOTE] Też jestem zdziwiona! :o
  16. To trzeba sprawdzić tą alergię koniecznie.
  17. A ja podniosę, wątku nie spadaj, bo muszę ogłoszenia zrobić :)
  18. Jeszcze jakieś fajne zdjęcia by się przydały :cool3: Zapraszam na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229735-suknia-wieczorowa-m%C4%99skie-damskie-i-dzieci%C4%99ce-ciuszki-sportowe-do-29-07?p=19418694#post19418694[/url]
  19. Zapraszam na bazarek: http://www.dogomania.pl/forum/threads/229696-Filmy-dvd-i-p%C5%82yty-z-muzyk%C4%85-do-29-07
  20. To coś już mamy, cokolwiek. Zapraszam na bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229735-suknia-wieczorowa-m%C4%99skie-damskie-i-dzieci%C4%99ce-ciuszki-sportowe-do-29-07?p=19418694#post19418694[/url]
×
×
  • Create New...