Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Paluch to mi wygląda na takiego włóczykija, a nie do obiektywu się pchać :eviltong:
  2. A co tu takie pustki świecą u Kukisia? Cioteczki zapomniały o Kawalerze? Lilka1771, jak stoimy ze stanem finansów? Uzupełnię na dniach stan konta na 1 stronie. Chcę też wreszcie ten pakiet ogłoszeń wykupić.
  3. [quote name='margoth137']cześć przystojniaku;)[/QUOTE] margoth137, miałabyś czas powysyłać zaproszenia na ten wątek?
  4. [quote name='Mazowszanka'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228785-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-dla-ps%C3%B3w-z-Tomaszowa-%21-d-o-26-07-GRATISY-"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228785-Bazarek-ogłoszeniowy-dla-psów-z-Tomaszowa-!-d-o-26-07-GRATISY-[/URL]!!!! Na tym płaci się 8 zł za 50 ogłoszeń, już skończony ale chyba mogą dorobić. Ja z niego zrezygnowałam, bo trzeba było czekać do końca tego tygodnia. Ale zapytajcie.[/QUOTE] Tam jest losowanie, wiec to odpada :/
  5. To już kotka nie lubi? :eviltong:
  6. [quote name='Cudak']Kciuki za domek nadal potrzebne... Dzwoniłam dziś do weterynarza, żeby dogadać się na którą godzinę ma być zabieg... i okazuje się, że z operacją w obrębie powieki trzeba poczekać, bo Inka rośnie i może się przez to źle zabliźnić, więc jedynie doraźnie kropelki przeciwbólowe mamy kupić i tylko usunąć jej tą sierść póki co można (nie wiem jeszcze, czy pod narkozą, czy wystarczy jakiś "głupi jaś" - od tego będzie zależał koszt). Sierść odrośnie, ale choć przez jakiś czas miałaby spokój, a operację powieki można by chyba przy okazji sterylki zrobić.[/QUOTE] Ale domek nadal chétny? Jak tak to sie nie zrazamy :)
  7. Postaram się jutro zrobić wydarzenie na fb. A TZ-ta meczyc, meczyc, ja meczylam i sie udalo :D
  8. kurcze, Milva to zupełnie inny pies :)
  9. Ojej,. ciotki, świetnie działacie!!!! Oby tak dalej! Co wchodzę to dług jest mniejszy :D :D :D
  10. Ale się dzieje - huraaaaaaaa!!!! :)
  11. [quote name='LadyS']Dziewczyny, gadałam dziś z piranhą i doszłyśmy do wniosku, że temu pechowemu kosmicie najlepiej byłoby znaleźć DT za karmę i weta... Głównie dlatego, że po niego nawet nikt nie dzwoni, a opłaty lecą, dług rośnie. Przeraża mnie to...[/QUOTE] Tylko gdzie takowy znaleźć? :(
  12. U mnie Megi zjada za to królicze bobki, bo jest strasznie o nie zazdrosna....
  13. Wieści zdrowotne nie za dobre :( Uwielbia być zakopana w kocach jak na jamnika przystało :D
  14. Taka drobinka przy jamnikach ;)
  15. Śliczna psina. Trzeba znowu ruszyć z ogłoszeniami.
×
×
  • Create New...