Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Zawsze jej budżet możemy podreperować finansami z KPPP. No i te moje 182zł z bazarku na Pszczyniaki jest.
  2. Cioteczko ewu, to proszę pisać, będzie nam weselej - kibicom Kurusia :)
  3. Duży piękny pies. A dzwonią ludzie tylko na łańcuch :( :shake:
  4. Gdzie jesteś malutka :( Jakiś pech Cię przesladuje piesku :( wróć już, bo się wszyscy martwimy :(
  5. Przemienia się psinka :)
  6. Lilka, ale dzisiaj było chłodniej, to się pewnie za piłką chętniej biegać chciało :)
  7. Ojej, Lord, to trzymam kciuki mocno!!!!
  8. To ile mamy jeszcze długu?
  9. Słodkie :) A to rozczulające, jest takim słodkim psem! Musi ŻYĆ!!!!! Dziękujemy Kasiu za opiekę nad Maczusią.
  10. Fb mi jakoś nie pasuje, mimo wszystko.... dogo to dogo :) Tam nie zrobi się np. bazarku....
  11. Emiś, ile Pszczyniaków u Ciebie :o :o :o
  12. Super!!!!!!!!!!! Zenek, idziemy do przodu :D
  13. Myślę, że malutka jak zdrowa to trzeba ją brać.
  14. Karilka, robisz z Milvą takie postępy, to niesamowite :)
  15. Pięknie wyglądają, gratuluję odchudzanka :)
  16. Trzymam kciuki za wizytę, porobiło się :(
  17. [quote name='Ag_konin']Ufolka nam głuchnie... Dziewczyna ledwo słyszy, ale na znak zawsze wraca do nogi. Biega też jak szalona i często się potyka. Śliczna w górę![/QUOTE] Przykre strasznie :(
×
×
  • Create New...