Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Cholewcia, robi się niedobrze pomału z finansami :/
  2. Moja Megi też goni wszelkie mniejsze zwierzęta, oblizuje się na widok królików, wcześniej chomiczka. Dobrze, że Masajek tam nie trafił, bo pewnie któregoś dnia wydarzyłaby się tragedia.
  3. Super, że aż tyle uzbierało się z bazarku! :) I będzie na karmę dla Pszczyniaków :D
  4. Tak strasznie mi przykro :((((((((((((((((((((
  5. Inka, tak trzymaj! :) Lecę do kotka.
  6. Ja też miałam problem znaleźć bazarek z ogłoszeniami, a potrzebuje dla Kukiego.
  7. To strasznie wyglądało :( Biedna Maczka, płakać się chce :( Najpierw Dumka, teraz Maczka, sunie szczęścia nie mają :( Nie dość, że człowiek je skrzywdził to jeszcze los się z nimi tak okrutnie rozprawia :( :( :( :( :(
  8. Czemu coraz więcej ludzi wykrusza się z dogo? :(
  9. Właśnie, ważne żeby się nie oddalała. Z tą klatką-łapką warto by było też spróbować.
  10. Cholewcia, wiem, ze to miało iść na karmę dla pszczyniaków, ale może weźcie narazie z mojego bazarku, a to co będzie z bazarku ewu to pójdzie na karmę? Z mojego bazarku jest 182zł, a już jedna cioteczka wpłaciła nadwyżkę, więc byłoby w sam raz do zapłacenia tego rachunku.
  11. Ojej, to by było cudownie!!!! :))))))))) prosimy o potwierdzenie :)
  12. Świetnie, że są jeszcze tacy ludzie na dogo, którzy chcą dać bdt :)
  13. Straszna pustka :( Co z jej ogłoszeniami? Nie mamy fajnych zdjęć chyba (?) do ogłoszeń?
  14. I jak finanse? :( Może mi się uda coś dorzucić po wypłacie...
  15. [quote name='romenka']zapisuje się na wątku[/QUOTE] Fajnie, że ktoś nowy, świeża krew :diabloti:
  16. [quote name='Avilia']Laro możesz albo od razu przelać do mnie (podam konto na PW) albo zakupić nam karmę przez neta np. w Krakvecie (podam adres pod jaki miałaby karma przyjść).Jak wolisz.[/QUOTE] To ja przeleję Tobie, a Wy zróbcie co chcecie :) Poproszę o nr konta :)
×
×
  • Create New...