[quote name='Igiełka']Lara melduje się na zaproszenie i mam takie pytanie czy Paurunia jest łagodna do innych suczek ? :)[/QUOTE]
Wydaje mi się, że jest łagodna, ona do każdego psa jest łagodna, to oaza spokoju :) choć ponoć niby potrafi zdominować :o w boksie siedziała głównie z samcami (jest sterylizowana). Dopytam jeszcze Gosię, która zna najlepiej Paurę :)
Gosia to potwierdziła - jak już to tylko ustala hierarchię w stadzie, ale nie robi nic złego :)