Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Masakra jakaś :( ok, kolejny bazarek robię na Rumbę.
  2. [quote name='Igiełka']Lara melduje się na zaproszenie i mam takie pytanie czy Paurunia jest łagodna do innych suczek ? :)[/QUOTE] Wydaje mi się, że jest łagodna, ona do każdego psa jest łagodna, to oaza spokoju :) choć ponoć niby potrafi zdominować :o w boksie siedziała głównie z samcami (jest sterylizowana). Dopytam jeszcze Gosię, która zna najlepiej Paurę :) Gosia to potwierdziła - jak już to tylko ustala hierarchię w stadzie, ale nie robi nic złego :)
  3. [B]Wydarzenie na fb: [url]https://www.facebook.com/events/362409420495144[/url][/B] Wchodźcie i zapraszajcie znajomych! Byłam dzisiaj u Paury, poznała mnie :) nadal jest wspaniałą, lgnącą do serca człowieka sunią.
  4. Tutaj widzę tą szczenięcą urodę: [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/3293/dscf0981q.jpg[/IMG] :)
  5. Piękne rejony! maciaszku, można prosić na Pw o jakieś namiary na ten hotel? :)
  6. Jestem. Piękny jest. Co ktoś mu musiał zrobić, że jest agresywny :(
  7. agumka widzę, że czasu nie marnujesz :cool1:
  8. No nie? Na pysiu czarno-biała, a dalej szylkretowa? brązowo-bura? :o CUDO!
  9. No to by było wręcz nienormalne.
  10. Hehe, spokojnie, bo coś źle jeszcze pójdzie przy ogórasach :eviltong: Edit: już są :)))))))))))))))))))))) Moje ulubione: [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/4696/dscf0964y.jpg[/IMG] Z tym okiem w bok :D
  11. Idziemy na bazarek przynajmniej podnosić ;)
  12. Tylko żeby się nie zasiedział :cool3:
  13. [quote name='paula_t']Boję się, że nic z tego nie będzie...Kurczę, nikt jej nie widział oprócz tego jednego razu albo po prostu nie zwrócił na nią uwagi, ona już może być daleko, daleko.[/QUOTE] Też się tego boję :(
  14. Jeśli byłoby takowe możliwe to bardzo prosimy.
  15. Piękna jest, takie niespotykane kolorki!
  16. [quote name='zuzia_kuzik']Niestety nie. Nie mam opisu psiaka i nr kontaktowego do ogłoszen. prosilam o kilka informacji na Temat Tofika i wtedy bym od razu to wykonała( bo ten tekst z 1 strony nie nadaje sie do ogłoszen[/QUOTE] Czy możemy o to prosić?
  17. Hehe, Reks to teraz nasz ulubieniec jeszcze będzie :p poza Miki to fajny boks Paurowy :) [B]Dzięki wielkie dziewczyny, fajnie było!!![/B] :) :Rose::Rose::Rose:
×
×
  • Create New...