-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
[quote name='LILUtosi']Suni historia dosć somplikowana. Sunia została znaleziona i zatrzymała się u Państwa. Państwo stwierdzili że nie mogą jej zatrzymać, że jadą do sanatorium i musza ją oddać. Ale im bliżej oddania tym serce wygrywalo z rozumem i tak sunia była u mnie na czas wyjazdu i wróciła już nie do dt ale do ds.[/QUOTE] Oby więcej takich historii :) Piękna psina, a Zenuś też niczego sobie :)
-
Fajna relacja :) Szkoda, że głupia baba się pojawiła :(
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
__Lara replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Cudak']Ehhhhhhhhhhhhhhhhh... wczoraj pierwsza kotka skorzystała z zabiegu finansowanego przez Fundację. Na początek chciałam załatwić te kotne, i taką też zabrałam na sterylkę. Dowiedziałam się od weta, że sterylka aborcyjna jest niehumanitarna,:angryy: To humanitarnym jest pozwolić, by kociły się te kotki po krzakach, a młode chorowały i umierały...? Albo żyły w coraz gorszej nędzy, bo im więcej ich, tym wykarmić trudniej, nie mówiąc o odrobaczaniu itp. Jak oni szerzą taką ciemnotę, nie chcą usypiać miotów ślepych, nie chcą sterylizowac aborcyjnie, to ja nie widzę szans na poprawę w naszej gminie :([/QUOTE] To niech ten Pan wet bierze potem do siebie te małe kocięta... -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
__Lara replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Kolejny wysyp :( -
Lilka w NOWYM DOMU. Wszystkim z całego serca dziękuję za pomoc!!
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Lilka, co Ty rano takie darmowe budzenie robisz :o -
Przerażona Lara wyrzucona przed marketem prosi o dom!
__Lara replied to bulba's topic in Już w nowym domu
Hihi, kiedyś mogę podjechać, czemu nie ;) Narazie nam się poważnie auto zepsuło i będzie to masakryczny wydatek :( -
[quote name='Soko']Też mi się wydaje, że super byłoby gdyby został, szczególnie że takich domków jak tego Pana, które biorą pod uwagę że pies chorował/choruje i że trzeba mu pomóc jest bardzo mało i fajnie byłoby gdyby udało się tam "wcisnąć" pieska z mniejszymi szansami na adopcję niż kochany super spanielek ;)[/QUOTE] Dokładnie, podpisuję się pod tym :)
-
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
__Lara replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy bardzo!!!! -
Viki z oskalpowaną łapką zostaje w dt na stałe!
__Lara replied to soboz4's topic in Już w nowym domu
Taka mała, a tyle zamieszania robi ;) -
[quote name='Isadora7'][SIZE=3]Dzięki serdeczne za życzenia. Spóźnione czy terminowe nie ważne - ważne żeby szczere. Tyle ostatnio mnie złego spotkało. Tyle fałszu wokoło. [/SIZE] [B]PLOTKI[/B] [IMG]http://www.madzik.pl/destinys/stars.gif[/IMG] [B]są tworzone przez chorych z zawiści[/B] [IMG]http://www.madzik.pl/destinys/stars.gif[/IMG] [B]rozprzestrzeniane przez głupców[/B] [IMG]http://www.madzik.pl/destinys/stars.gif[/IMG] i [B]przyjmowane za fakt przez idiotów[B]![/B][/B][/QUOTE] :( smutne bardzo....
-
Dino,jestem mieszkancem Gliwic i mam swoj Eden
__Lara replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[quote name='gabi79']wspaniały dinek:lol:[/quote] Co za psiak :) -
Jamnikowaty Kuki -ZOSTAJE NA STAŁE W OBECNYM DT!!!
__Lara replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Cudne zdjęcia :) tak się cieszę, że się dogadał z rezydentem :) -
Już nie bezimienna -KIA w BDT. Potrzebne $ na badania.
__Lara replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']Mnie też interesuje dlaczego Plina zniknęła. można chociaż bez szczegółów podać przyczynę. Cieszę się ,że sunia przytyła.[/QUOTE] Fajnie jakby ktoś napisał choć słowo wytłumaczenia, na dodatek u Pliny jest reszta kasy suni, to nie fair. -
Świetna psia paczka :)
-
Świetnie! zawsze trochę wpadnie.
-
Fido - 7 mies. cocker spaniel juz u siebie w domku z kotem!
__Lara replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Superowo, trzymam kciuki :) -
Smutna historia dwóch rozdzielonych,złamanych serc...
__Lara replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Avilia, czy możesz podać adres na jaki może przyjść klatka-łapka? -
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
__Lara replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kinia1984']Przelałam własnie Astaroth 280 zł za lipiec,[B] brakuje 170 zł[/B] do opłacenia całości... Nowe wpłaty Awit - 20 zł VIII moj Tz zaległe 60 zł Monika z katowic - 10 zł VIII i 15 zł jednorazowo VII Aryste - 15 zł zapisuję jako deklaracja sierpniowa Bardzo dziękuję:)[/QUOTE] Jakby jakiś mój tymczas się zwolnił to zadeklaruję 10zł dla chłopaków. -
[quote name='anka :)']Bardzo kochana i biedna sunia. :-( Nie mam pojęcia jak mogę pomóc finansowo niestety nie dam rady. :-( Biduś malutki[/QUOTE] Dziękujemy za odwiedziny :) Wiecie jak mi się serce łamie jak muszę Paurę zamykać w boksie po spacerze... a ona jest taka spokojna i łagodna, bez problemu mi się poddaje, ale wiem, że sercem wolałaby tam nie wchodzić... mimo, że schronisko to niby jej dom. A jak wyjdziemy na spacer to wskakuje łapkami na kolana i się cieszy, poczciwa sunia.
-
Dziękuję, że jesteście!!! :) Cioteczko Kryzia, nie ma sprawy, mogę zrobić bazarek dla Paury :D Dziękuję za deklarację :) Idę szukać dalej :) [B][FONT=Georgia][SIZE=4]STAŁE DEKLARACJE:[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Georgia][SIZE=4][/SIZE][/FONT][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=#0000cd] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]Bjuta - 20zł Sabina02 - 50zł wtatara - 10zł _Lara - 10zł elke 10zł madziak25 5zł AtaO 10zł asiuniab 10zł Ewa Gałązka 10zł asikowska 10zł zakonna 20zł RAZEM: 165zł [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/B][/SIZE][/COLOR] [SIZE=4][B]JEDNORAZOWO:[/B][/SIZE] [COLOR=#0000cd][SIZE=3][B]monika083 20zł - przez pierwszych 6 m-cy arim - 20[/B][/SIZE][/COLOR][SIZE=3][COLOR=#0000ff] [/COLOR][B][COLOR=#0000cd]zł Kryzia - 30zł [/COLOR][/B][/SIZE]