Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='Avilia']Ale gdzieś mi się o oczy obiło,że to nieaktualne już.[/QUOTE] Nieaktualne???????? :o to co z nią zrobić :(
  2. Jakby kasy brakowało to pisz Monika to przeleję zaraz.
  3. Moja Megi uwielbia pluszaki, a ściślej to rozpruwać je i wyciągać środek, białą piankę, roznosząc ją wszędzie po domu :p a potem ma pańcia co robić :p niestety jeden pluszak nie wytrzyma dłużej niż 1-2 dni...
  4. Ona to się coraz bardziej otwiera :D Kocie cudo :)
  5. Ja nie skończylam jeszcze moich literek :/ Podrzucam Aramiska!
  6. Ok, ja mogę wpłacić jednorazowo 20zł.
  7. Słuchajcie, a myśleliście o adopcji zagranicznej? Wiem, że z tym trzeba uważać. Jednak w niektórych krajach sytuacja bezdomności zwierząt jest na tyle opanowana, że z radością przyjmuje się nawet kalekie psy. Nie wiem co o tym myślicie?
  8. Ja myślę, że jak nie zaryzykujemy z tym psim psychologiem to nie ma innego wyjścia, bo Ikar jest coraz gorszy i nikt go w tym stanie nie adoptuje. Wiadomo, finanse trzeba uzbierać, ale chyba nie ma wyjścia.
  9. Tyle nieszczęścia, rzeczywiście :( Czy wydarzenie na fb jest aktualizowane? Bo kasa potrzebna, a bez tego jej nie będzie :/
  10. To się pannice na surowe mięsko załapały :cool3:
  11. Rumba, Ty tam tak nie wierzgaj, bo ciotkę wykończysz!
  12. Rzeczywiście, jak siostry :D :D :D ale słodko się Paura bawi z Hachi :D nie podejrzewałam jej o to! :o Dzisiaj Paurunia ma rtg - będziemy czekać na wyniki. Przeleję Monice narazie 50zł na leczenie, bo ostatnio poszło 100zł, a karma była kupiona za 30zł, więc zostało jeszcze 70zł. Najwyżej potem przeleję jeszcze na karmę.
  13. Przyzwyczai się do nowego Państwa :)
  14. :/ kurcze, duży wydatek z tą karmą :(
  15. No a ta moja to wzięła sobie psa z pseudo....
  16. a jakby zaraz załatwić transport do tej Pani z Bielska?
  17. Przerażające są komentarze na dole...
  18. Ja nie biorę Zacha, Zach w ogóle nie jedzie. Ja się jeszcze pochorowałam i siedzę w domu teraz :/ chyba w końcu jak się wybiorę to tylko z moją Megi.
  19. [quote name='paula_t']Coś widzę, że w przypadku Masajka sydrom czarnego psiaka nie obowiązuje, bo już naprawdę sporo telefonów o niego było:p Zazdrosny był niuniek o Gamę i tyle, ale całkiem szybko się przestawił na jej obecność w domku, ugodowy jest, aż jestem zdziwiona :)[/QUOTE] Dokładnie, Masajek odczarował mit o syndromie czarnego psa :D
  20. Świetne zdjęcia :) Kukiś już u siebie, teraz jest Wrocławianinem :D lilka1771 - dziękujemy bardzo za funkcję skarbnika!!! :loveu::loveu::loveu::loveu: michelle04, giselle4 - Wam dziękujemy za wszystko, za cały okres hotelowania Kukisia :D :D :D :D :D Wszystkim, wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu :D :D :D :D :D
×
×
  • Create New...