Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. To najgorsza z możliwych wiadomość :( :( :( :( :(
  2. Tylko te bazarki i inne trzeba już robić, póki jest zainteresowanie psem....bo inaczej czarno to widzę, serio :( chciałabym być dobrej myśli, naprawdę :( widzę niestety masę wątków, w których siedzą psy i hotele są niepopłacone :( choćby Zenek, ma 300 zł na miesiąc hotelu, a tam jest problem, mimo bazarków ciągle jest dług :( Dobrze by było jednak poszukać innych szkoleniowców. Chyba jest ich więcej na całą Polskę? :oops: Co do liter, ja wzięłam: A-J, z czego zaczęłam dopiero K, więc można brać....
  3. Podpisuję się pod tym co pisze beat ata i ewu, [B]nie może tak być, że tacy ludzie będą nas wykorzystywać.[/B] Trzeba dać im wyraźnie do zrozumienia,że nie są bezkarni. A my nie jesteśmy ludźmi z wypchanymi portfelami. (Ja też bym wyrzuciła takiego idiotę jakbym takie coś usłyszała. Dlatego wszystkie zwierzęta są zapisane jakby co na mnie :p jakby coś kiedyś mojemu małzonkowi odbiło :p)
  4. Ja też narazie podrzucę.
  5. Tylko pogoda ma byc kiepska :/
  6. Własnie narazie nie chce wejść sunia do tej klatki :/
  7. [quote name='Lobaria']On w ogóle jest niesamowity, ale do adopcji będzie gotowy tak w październiku. Ciocia Klaudia jednak dzis nie zajrzała :( Pewnie ma inne bidy - ważniejsze...[/QUOTE] Aha, czyli ogłoszeń jeszcze nie robić?a jak z finansami jego?
  8. Kurcze, a ja poluję na kości cielęce dla mojej suni, a nigdzie nie ma :(
  9. [quote name='Lobaria'][B]Faguinu[/B] kochany, strasznie tęsknię za Tobą:( Byłam jedną ze szczęściar, które poznały Ciebie osobiście... jesteś wyjątkowym psiakiem. Wiem, ze tam gdzieś, - na drugim końcu Bałtyku - jest Tobie dobrze, choć zdjęć nie możemy się doczekać... Mam Twoje zdjęcie w komórce, jako tapetę - gdy tylko sięgam - widzę Ciebie:)[/QUOTE] Znam to uczucie, mam tak samo z Kukim, mimo, że poznałam go i byłam z nim kilka godzin.... niby nie nasze te psiaki, ale serce się przywiązuje.
  10. Cholewcia, żeby znowu coś nie tak nie było :(
  11. [quote name='giselle4']Larka prosze podaj adres dokogo wyslac Umowe Adopcyja i szczecia Kukisiu mialam przyjemnosc Ciebie poznac.[/QUOTE] Jasne :) to do Klaudii__ trzeba, zaraz napiszę do niej smska z prośbą o adres ;) Muszę wkleić jeszcze rozliczenie w 1 poście. Czy deklarowicze zgadzają się przelać resztę kaski na Rumbę???
  12. Nie można by jej zdiagnozować? wiem, kasa :/ może się złożymy?
  13. [quote name='zioberek87']co tam u chłopaka:)?[/QUOTE] Podłączam się ;)
  14. [quote name='asiuniab']deklaracji, i jakiegoś fajnego taniego pdt;[/QUOTE] Jest pdt u karmelci w Opolu, kamienica z ogrodem.
  15. Ale się super udało, brawo Mazowszanko za tak świetną akcję!!! :) :) :)
  16. [quote name='asiuniab']Paura to trzymamy kciuki, żeby wyszło na zdjęciu Twoje zdrowie, niech nic się nie przypląta:)[/QUOTE] Też na to liczę :)
  17. [quote name='asiuniab'][B]560 zł [/B]- ale proszę nie dyskutujmy tu czy to dużo, czy mało, tak jak pisałam wcześniej, dla tych co mają te 560 zł, to nie dużo, ale dla tych co mają 300 zł to dużo; kochani proszę o konstruktywne sugestie jak pomóc Aramisowi w ramach naszych możliwości, bo już je raczej znamy. Nie podejrzewam, żeby się jakoś Jego sytuacja finansowa spektakularnie zmieniła:([/QUOTE] Podpisuję sie pod tym. Można też sobie wyobrazić co będzie za kilka miesięcy, gdy część osób przestanie wpłacać deklaracje, a takich wątków jest niemało, tam hotele kosztują 300zł, a długi są na ponad 1000zł....to co będzie przy takiej cenie? Nie podważam zdolności i umiejętności jamora, trzeba tylko popatrzeć na wszystko realnie. Jasne, można zawsze powiedzieć, że chcę żeby pies był tu i tu. Tylko co z tego wynika? Dla nas nic, bo nikt takiej kasy nie ma.
  18. [quote name='AtaO']Liderku, witam Cię....najwyższa pora i czas znaleźć Tobie jakieś domowe lokum :)[/QUOTE] Super by było, tylko znowu kwestia deklaracji :/
×
×
  • Create New...