Nie chce już mieszać jak wszystko ustalone (brawo kochana Lobario!), ale ten przewóz Aszki z Lubania do Wrocławia strasznie drogi :( ja za te 200zł przewiozłabym Aszkę tam i z powrotem... wiem, bo jeżdżę do rodziny za Legnicą, transport tam i z powrotem (300km x 2= 600km) wychodzi ok. 200zł. A sam Zgorzelec/Lubań jest jakieś 100 km od Legnicy, więc może by +50zł więcej wyszło. No drogo :/
Ale reasumując kochana ulv policzy nam zniżkowo :D więc wyjdzie na to samo ;) To tak na przyszłość bardziej napisałam :eviltong: jak się cieszę, że Aszka już jutro będzie w swoim domku, ze swoimi ludźmi :D :D :D :D :D