Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. A jakby utrzymanie zasponsorować z KPPP?
  2. [quote name='Basia Z.']a czy jakieś pieniążki wpływają na utrzymanie suczek ?[/QUOTE] Też mnie to ciekawi - ?
  3. [quote name='LadyS']Ja przy mniejszych, a delikatniejszych rzeczach do zwykłej koperty wkładam bąbelkowy wkład wyrwany z kopert, które przyszły wcześniej do mnie - dobrze spełnia swoją rolę :)[/QUOTE] Ja też tak robię - można zaoszczędzić ;) No i też zaklejam stare koperty z adresami i puszczam w świat dalej ;)
  4. [quote name='MaDi']Suri jest już w DT:multi:[/QUOTE] Świetnie!!! :) A gdzie? :)
  5. Czekamy na ogłoszonka :)
  6. Cholera, taki psiak to powinien w mig znaleźć domek, nie ma siły.
  7. [quote name='Avilia']Miałam wczoraj jeden tel ale chcieli psa na firmę do stróżowania...[/QUOTE] Przynajmniej już ktoś zadzwonił, od czegoś trzeba zacząć ;)
  8. [quote name='zebrazebra']Najważniejsze, że jest pod dobrą opieką. Trzymajcie się bardzo, bardzo mocno....[/QUOTE] Ma świetną opiekę :)
  9. Toruś nasz kochany, trzymaj się dzielnie :)
  10. Ale suuuuuuuuuuper :) :) :) asiuniab, witamy świeżo upieczoną mamusię (i córeczkę - moją imienniczkę :D).
  11. Biedny Cezar, biedny Kanis :( :( :( :( :( :( czyli ktoś potrącił Cezara? :(
  12. [quote name='Mazowszanka']Należy jej się :)[/QUOTE] Też tak uważam :)
  13. Można prosić o jakieś nowe zdjęcia Bastera?:cool3:
  14. [quote name='Isiak']Trafiłam przypadkiem - fajny wątek, ale trochę się zakręciłam, gdzie teraz zaglądać i pisać - tu czy na fundacyjnym :oops:[/QUOTE] Witamy :loveu::loveu::loveu:
  15. obraczus, dzięki :) :) :)
  16. [quote name='AgusiaP']Juz takie zimne noce biedne maleństwa...[/QUOTE] Dobrze, że mają chociaż tą budkę, tyle schronienia na noc. [B]Macie czas rozsyłać zaproszenia????[/B]
  17. Nie chce już mieszać jak wszystko ustalone (brawo kochana Lobario!), ale ten przewóz Aszki z Lubania do Wrocławia strasznie drogi :( ja za te 200zł przewiozłabym Aszkę tam i z powrotem... wiem, bo jeżdżę do rodziny za Legnicą, transport tam i z powrotem (300km x 2= 600km) wychodzi ok. 200zł. A sam Zgorzelec/Lubań jest jakieś 100 km od Legnicy, więc może by +50zł więcej wyszło. No drogo :/ Ale reasumując kochana ulv policzy nam zniżkowo :D więc wyjdzie na to samo ;) To tak na przyszłość bardziej napisałam :eviltong: jak się cieszę, że Aszka już jutro będzie w swoim domku, ze swoimi ludźmi :D :D :D :D :D
  18. [quote name='asiczka31']no pewnie że poczekamy :lol: ważne że Aszka już jest nasza[/QUOTE] To super :) Bardzo się cieszę, że już ją pokochaliście :D :D :D
×
×
  • Create New...