Wizyta wypadła bardzo dobrze :) Dziękuję bardzo AgaDe :D
Państwo mają chomika i kotka, który w lato jest u mamy Pani. Od zuziM wiemy, że Aszka pozytywnie podchodzi do kotów, bardziej chce się z nimi bawić niż być groźna i niebezpieczna ;)
Państwo chętnie wysterylizują Aszkę na swój koszt. Pytali się jakie jedzonko je. Wiem, że mają córkę, a Aszka do dzieci jest b. pozytywnie nastawiona.
Państwo są nastawienie b. pozytywnie wobec Aszki :) Jak będzie trzeba to będą z Aszką pracować :)
Lobaria właśnie kombinuje z transportem przez carpooling żeby było taniej - może się uda już na jutro! Trzymajcie kciuki :)