[quote name='Leyla']...chyba jak na swoje lata..:eviltong:
He he ,a Darek powiedział,że gdyby nie komary, to spałby z Miszką w kojcu:evil_lol: :evil_lol: Niedługo palma Miszy odbije,jak tak go będą wszyscy rozpieszczac:razz:[/quote]
Leyla, nie narzekaj :mad::evil_lol:
Hahaha, ale się tam ciekawie robi :evil_lol::evil_lol:
Ciotki zajrzyjcie, wesprzyjcie...
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1162/malenka-molly-mini-goldenek-z-krzywym-kregoslupkiem-czy-bedzie-chodzic-142609/[/url]