Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. A czy ktoś pomoże Rumcajsowi? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1166/zaniedbay-skoltuniony-rumcajs-prosi-dzis-o-pomoc-143182/"]Zaniedbay, skołtuniony Rumcajs prosi dziś o pomoc!!![/URL] [IMG]http://images32.fotosik.pl/103/860e3be7ca65b740.jpg[/IMG]
  2. Super :) Przy okazji, pomóżcie! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1166/zaniedbay-skoltuniony-rumcajs-prosi-dzis-o-pomoc-143182/"]Zaniedbay, skołtuniony Rumcajs prosi dziś o pomoc!!![/URL] [IMG]http://images32.fotosik.pl/103/860e3be7ca65b740.jpg[/IMG]
  3. Ja bym się chętnie dołożyła, ale jestem spłukana :shake:
  4. Ludzie, ludzie, ludzie, co za.... palant amikat, ja bym się rozłączyła. No tak, przy takim psie to trzeba uważać na hasła typu: "dla dzieci"...
  5. [U][B]Deklaracje:[/B][/U] Aktualna lista deklaracji jest taka: magda222 10 zł Jasza 5 zł Dogo07 10 zł leni356 30 zł diana79 5 zł RudaSuzi 10 zł Randa 30 zł agata51 30 zł ketunia 30 zł Tymotea 25 zł polubek 5 zł ---------------------- 170 zł [U][B]Wpłaty jednorazowe:[/B][/U] [B]fona 50 zł agata51 50 zł diana79 60 zł ----------------------- [SIZE=3]160 zł[/SIZE] [/B][SIZE=3][B] Bardzo dziękujemy!!! [/B][/SIZE][U][B] :Rose::Rose::Rose: [/B][/U][COLOR=blue][B][COLOR=blue] imię:[COLOR=#add8e6]................... [/COLOR][COLOR=navy]RUMCAJS[/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR] [LEFT][COLOR=blue][B][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=royalblue][COLOR=blue]wiek:[/COLOR] [COLOR=lightblue]................... [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=navy]6 lat[/COLOR][/B][/COLOR] [COLOR=blue][B][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=royalblue][COLOR=blue]płeć:[/COLOR] [COLOR=#add8e6]................... [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=navy]samiec[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR] [COLOR=blue][COLOR=blue][B][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=red] [SIZE=5][U]WPŁATY: (21.09.2010)[/U] [/SIZE] [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][U][B]Wpłaty:[/B] [/U]fona [B]50 zł[/B] (wpłata jednorazowa) agata51 [B]50 zł[/B] (bazarek) diana79 [B]60 zł[/B] (bazarek) diana79 [B]115,50 zł[/B] (bazarek) diana79 [B]95 zł[/B] (bazarek) Magdalena [B]53 zł[/B] (bazarek) Randa [B]30 zł[/B] (I wpłata) Ketunia [B]30 zł[/B] (I wpłata) Florentynka [B]230 zł[/B] (bazarek Dzikiej Figi) Ruda Suzi [B]10 zł[/B] (I wpłata) Randa [B]30 zł[/B] (II wpłata) Ruda Suzi [B]10 zł [/B](II wpłata) Randa [B]30 zł[/B] (III wpłata) fona - Pliszka [B]10 zł[/B] fona - Tupadlo [B]25 zł[/B] Ruda Suzi [B]10 zł [/B](III wpłata) Randa [B]30 zł[/B] (IV wpłata) agata51 [B]20 zł[/B] (I wpłata) Dogo07 [B]15 zł[/B] (I wpłata) diana79 [B]5 zł[/B] (I wpłata) Jasza [B]10 zł[/B] (I wpłata) Randa [B]30 zł[/B] (V wpłata) Ruda Suzi [B]10 zł[/B] (IV wpłata) Bambino [B]10 zł[/B] (I wpłata) leni356 [B]90 zł[/B] (I,II,III wpłata) diana79[B] 5 zł[/B] (II wpłata) Ketunia [B]60 zł[/B] (II,III wpłata) magda222 [B]30 zł[/B] (I,II,III wpłata) [B]+ 30 zł [/B]Randa (VI wpłata) [B]+ 10 zł [/B]bambino (II wpłata) [B]+ 5 zł[/B] diana79 (II wpłata) + [B]20zł[/B] agata51 + [B]20zł[/B] Dogo07 [B]+ 30 zł[/B] Randa [B]+ 10 zł[/B] RudaSuzi [COLOR=Red][B]- 65zł[/B] przelew na konto ZuziM za: badania 40zł i lek 25zł[/COLOR] [B]+ 10zł[/B] Bambino [B]+ 5zł [/B]Diana79 [COLOR=Red][B]- 20,60zł[/B] za allegro [B]- 20zł[/B] za Amylan lek na trzustkę[/COLOR] [B]+ 20 zł[/B] agata51 [B]+ 10 zł[/B] Ruda_Suzi [COLOR=Red][B]- 20,60zł[/B] allegro[/COLOR] [B]+ 30zł[/B] Randa [B]+ 30zł[/B] ketunia [B]+ 10z[/B]ł Bambino [B]+ 5zł [/B]diana79[INDENT] [B] + 10 zł od RudejSuzi (VIII wpłata) + 40 zł od agaty51 (VI i VII wpłata) + 30 zł od Randy (IX wpłata) + 30 zł od ketunii (V wpłata) [/B]+ 5 zł diana79 (V wpłata) + 10 zł Jasza (V i VI wpłata) + 10 zł magda222 (V wpłata) Aktualne saldo: [U][B]237,30 zł [/B][/U]Wpłynęło 20 zł od Dogo07 (za IV i V m-c pobytu) Saldo: + 257,30 zł Przelewam na konto zuziM 300 zł ( 19.05. - 18.06.) Rumcio zaszczepiony p. wsciekliznie. Koszt 25 zl + 5 zl za dojazd pani doktor Od ostatniej wpłaty za hotelik [B](saldo wynosiło - 42,70 zł) [/B]wpłynęły pieniądze od: + 30 zł Randa (X wpłata) + 10 zł Ruda Suzi (IX wpłata) +5 zł diana79 (VI wpłata) + 30 zł ketunia (VI wpłata) + 20 zł bambino (V,VI wpłata) + 10 zł magda222 (VI wpłata) Dziękujemy i bardzo prosimy o wpłaty, bo zbliża się termin zapłaty za hotelik. [B]Aktualne saldo: + 62,30 zł[/B] leni356 +90zł [B]20 zł[/B] od [B]agaty51 [/B](VIII wpłata) Pięknie dziękujemy [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/love.gif[/IMG] [U][B]Aktualne saldo: + 172,30 zł[/B][/U] [B]Przelałam na konto zuziM 330 zł (300 hotelik i 30 zł szczepienie).[/B] Po przelaniu pieniędzy saldo wyniosło: - 157,70 zł. Moja siostra dała mi na psiaki 50 zł i postanowiłam je podzielić między Rumka i Dagusię, która też ma kiepską sytuację finansową. Jest to deklaracja stała. Poza tym zebrałam w pracy od dobrych ludzi 100 zł i też podzielę je między Rumka i Dagusię. Tyle mogłam zrobić. [B]W tej chwili saldo wynosi: - 82,70 zł.[/B] Bardzo proszę o jakiekolwiek wpłaty jednorazowe.Chociaż 5-10 zł. Na konto wpłynęło 50 zł od Randy [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/love.gif[/IMG] Bardzo dziękujemy [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/love.gif[/IMG] Tym bardziej, że jej stała deklaracja to 30 zł. Aktualne saldo: [COLOR=Red][SIZE=4][B]- 32,70 zł [/B][/SIZE] [/COLOR] Z deklaracji wycofała się bambino. Wpłynęło: + 32,70zl sylwija + 30 zł ketunia + 10 zł RudaSuzi + 30 zł Randa Bardzo dziękujemy :loveu: [U][B]Saldo: +70 zł[/B][/U] - 30z fryzjer + [B]5 zł[/B] od [B]diany79[/B]. + [B]23 złote[/B] od [B]diany79[/B] :smile: + [B]40 zł[/B] od [B]Dogo07 [/B](za 2 m-ce). Pięknie dziękujemy :smile: Aktualne saldo: [B]+ 138 zł [/B] Przelałam na konto zuziM [B]300 zł[/B] za hotelik (19.07. - 18.08.) Po wpłacie mojej (10 zł) i mojej siostry (25 zł) saldo wynosiło [B]+ 173 zł[/B]. [SIZE=5]Po opłaceniu hoteliku jesteśmy na minusie ([B] - 127 zł[/B] )[/SIZE] Wpłynęło: 30 zł od Randy (zapłacone do 18.02.2011.) :smile: 30 zł od ketunii (zapłacone do 18.09.) 10 zł od diany79 (czy to jest wpłata za 2 miesiące?) 20 zł od magdy222 (zapłacone do 18.09.) 25 zł od Tymotei (zapłacone do 18.09.) Bardzo dziękujemy :smile: Aktualne saldo: [B]8 zł[/B] :-( 50 zł od Randy 10 zł od polubek 20 zł od EVY2406 30 zł od agaty51 5 zł od kameralnej [B]Bardzo bardzo pięknie dziękujemy!!![/B] Aktualne saldo: 123 zł Wpłynęło 60 zł od leni356 (VII i VIII wpłata) i 25 zł od ranias [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/love.gif[/IMG] Pięknie dziękujemy [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/love.gif[/IMG] Aktualne saldo: [U][B]208 zł[/B][/U] Przelewam na konto zuziM 300 zł. Saldo Rumkowego konta:[B] [U]- 92 zł[/U][/B]. 42 zł od Poker 15 zł od mikoady 10 zł od Jaszy (VII i VIII wpłata) Bardzo dziękujemy [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Aktualne saldo: [U][B]- 25 zł [/B][/U]Wpłynęło 110,10 zł od Nikusia [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] 30 zł od Randy 5 zł od kameralnej Saldo: [U][B]120,10 zł [/B][/U]20 zł CajusJB 20 zł p.Halinka B. 50 zł AgusiaP Saldo: [U][B]210,10 zł :multi: [/B][/U]30 zł od agaty51 10 zł od diany79 30 zł od ketunii 20 zł od magdy222 60 zł od leni356 (za 2 m-ce) Saldo: [U][B]+ 360,10 zł [/B][/U]:smile: :smile: :smile: Wpłynęło 5 zł od polubek. 50 zł z bazarku AlfyLS i ranias i 20 zł od Dogo07. Bardzo dziękujemy :smile: Aktualne saldo: [U][B]+ 435,10 zł [/B][/U]:smile: [/INDENT][U][B]Kontakt do ogłoszeń:[/B][/U] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel. 510 154 276 gg 603761 [U][B]Tekst do ogłoszeń: [/B][/U] Rumcajs to piesek średniej wielkości. Jest spokojny, bez problemu dogaduje się z innymi psiakami. Bardzo lubi kontakt z człowiekiem, przytulić się, polizać, dać buziaka. Jest zrównoważony i chętny do nauki. Ma ok. 5-6 lat. [COLOR=#0000ff][U][B][COLOR=#000000]Tekst długi:[/COLOR][/B][/U] Rumcajs, Rumek, Rumeczek. Mały psiak z ogromnymi pokładami miłości, której nie ma komu podarować. Rumcajs trafił do schroniska w 2004r. Co było z nim wcześniej, tego nie wiemy i pewnie się już nie dowiemy... Pewnie wesoło nie było skoro wylądował w schronisku i nikt go nie szukał...Nawet imię tu dostał bo przecież nie potrafił się przedstawić a o adresatce wcześniej nikt nie pomyślał.....Zresztą dziś nie ważne jest to co było kiedyś dawno, ważniejsze jest to co jest teraz i co będzie dalej...Dziś, po latach spędzonych za kratami schroniska Rumek nie stracił radości życia. Może troszkę oczka zbladły i energia rozglądania się za nowymi opiekunami się zmniejszyła ale w końcu ile można? Dzień, tydzień, rok, pięć lat...On tak patrzy już siedem lat.... W tym czasie wielu kolegów znalazło swoje domy a Rumek wciąż czeka. Dlaczego? Może przyszli opiekunowie boją się że nie poradzą sobie z jego niesfornym futerkiem? Może się boją że on już nie potrafi pokochać? Może nie chcą ryzykować i nie są pewni że Rumek pamięta co to spacer i po co się na spacer idzie? A może po prostu nie potrafią spojrzeć głęboko w jego oczy, uśmiechnąć się i powiedzieć "choć mały - zakumplujemy się na zawsze". Żeby ułatwić Rumkowi znalezienie odpowiedniego opiekuna a temu opiekunowi pokazać że życie z Rumkiem u boku może być po prostu fantastyczne psiak został zabrany przez "dobre dusze" ze schroniska i przebywa obecnie w Hoteliku dla Zwierząt. Tu, bez krat Rumek pokazuje jak ciągle kocha wszystkich i wszystko. Jak fantastycznie potrafi przytulać się do człowieka i prosić o jego chwilę uwagi, o przyjazny gest dłoni. Jak pięknie błyszczą mu oczy kiedy czuje że jest dla kogoś ważny... Jak bardzo się cieszy kiedy może wyjść z boksu i swobodnie pobiegać...Jednak mimo najlepszych starań opiekunów w Hoteliku - nie mogą oni poświęcić mu tyle czasu i uwagi ile on by chciał...Ale można sobie wyobrazić jak Rumek wypięknieje gdy będzie najważniejszy... I nie chodzi tu o wyczesane i wystrzyżone futerko ale o to piękno wewnętrzne, które ujawnia się gdy ktoś jest szczęśliwy...Proszę - wrażliwy człowieku - nie pozwól żeby tyle psiej miłości się zmarnowało - pokochaj Rumka i zabierz go do domu. I Ty i on będziecie szczęśliwsi... Psiak jest zaszczepiony i odrobaczony i gotowy do adopcji nawet dziś.... Możemy pomóc w transporcie do nowego domu jednak warunkiem adopcji psa jest podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt w sprawie Rumka: tel.[/COLOR]695 555 221 mejl: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [U][B]Tekst krótki:[/B][/U] "Rumek to bardzo energiczny i wesoły psiak. Lubi biegać i bawić się. Uwielbia towarzystwo innych psów. Jest spragniony pieszczot i miłości. Ma ok. 6 lat. Jest nieduży. Czeka w psim hoteliku na swojego człowieka. Będzie oddanym, wiernym przyjacielem." [B] Kontakt: [COLOR=#0000ff]tel.[/COLOR]695 555 221 mejl: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B] [U][B]Ogłoszenia (zrobione 2.02.2010):[/B][/U] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.olx.pl/"]www.olx.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.sprzedasz.pl/"]www.sprzedasz.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.tlenek.pl/"]www.tlenek.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.e-zwierzak.pl/"]www.e-zwierzak.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.petworld.pl/"]www.petworld.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.vetmozga.com/"]www.vetmozga.com[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.animalia.pl/"]www.animalia.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.neeon.pl/"]www.neeon.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.rozglos.net/"]www.rozglos.net[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.top-ogloszenia.com/"]www.top-ogloszenia.com[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.petsy.pl/"]www.petsy.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.gumtree.pl/"]www.gumtree.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.pineska.pl/"]www.pineska.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.pajeczyna.pl/"]www.pajeczyna.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.morusek.pl/"]www.morusek.pl[/URL][/U][/COLOR][COLOR=#000080][U][URL="http://www.eoferty.com.pl/"]www.eoferty.com.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.gieldaogloszen.pl/"]www.gieldaogloszen.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/"]www.kupsprzedaj.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kokosy.pl/"]www.kokosy.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.kupiepsa.pl/"]www.kupiepsa.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.spacerek.net/"]www.spacerek.net[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.przygarnij.pl/"]www.przygarnij.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ojej.pl/"]www.ojej.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.adpedia.pl/"]www.adpedia.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.adopcjapsa.pl/"]www.adopcjapsa.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.owi.pl/"]www.owi.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.gryps.pl/"]www.gryps.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.e-anonse.org/"]www.e-anonse.org[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.rubryk.pl/"]www.rubryk.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.ogloszenia.planty.pl/"]www.ogloszenia.planty.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.bardzi.pl/"]www.bardzi.pl[/URL][/U][/COLOR] [COLOR=#000080][U][URL="http://www.aloge.pl/"]www.aloge.pl[/URL][/U][/COLOR] adpost.pl [/LEFT] [U][COLOR=Red][B]Nowe wydanie Rumcajsa:[/B][/COLOR][/U] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/4777/dsc0028a.jpg[/IMG] [IMG]http://img257.imageshack.us/img257/258/dsc0031e.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/4217/dsc0040o.jpg[/IMG] [IMG]http://img2.imageshack.us/img2/708/dsc0046fj.jpg[/IMG]
  6. Fajnie, że ciotka Negri odwiedza biedaka, chociaż tyle.
  7. Jestem. 600zł to dziękujemy za taki hotel - jak dla mnie to istne zdzierstwo.
  8. Ja też zaciskam mocno!
  9. [quote name='wikuwiku']Pomoc jeszcze potrzebna. Oprócz operacji jeszcze rehabilitacja.:Dog_run: [LEFT]Konto do wpłat : FUNDACJA S.O.S. dla ZWIERZĄT 41-303 Dąbrowa Górnicza ul. Kasprzaka 62 m21 numer konta 93 1560 0013 2367 0569 2079 0001[/LEFT] z dopiskiem " dla Likiego"[/quote] Podnoszę! świetnie, że Liki miewa się coraz lepiej, tylko się cieszyć! ;)
  10. Ciotki, jestem. No, to Dagusia pojedzie tego 22/23, myślę, że to najlepsze rozwiązanie. Musimy się jeszcze uzbroić w cierpliwość. Edit: Doszła wpłata od Bambino za 3 miesiąc pobytu Dagusi w hotelu - 5zł. I 20zł od Bogna Maria Sz. - przyznać się kto to? Na koncie Dygusiowej jest obecnie: 745,00zł :)
  11. Verter, chłopie, kiedy pójdziesz do domu, co?
  12. [quote name='clo']kiki w gore nikt cie nie widzi malutja:((deklaracje potrzebne oraz allegro i inne ogloszenia..peiknei prosze...namiary na ogloszenia to 509 173 446 mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote] Porobię ogłoszenia, dzisiaj albo jutro.
  13. [quote name='Leyla']...he ! szkoda ,że Lary nie widziałyście:cool3: Ona musi mieć ciężarki w butach ,żeby jej wiatr nie porwał:megagrin:[/quote] Ktoś sobie tu żarty urządza z ciotki Lary :mad:
  14. I co z tym domkiem dla Zuzi?
  15. [quote name='Erazm']O Boziu po strzyzeniu to szczyl wyglada jak pluszowa maskotka. Cudo, cudo i jeszcze raz cudo[/quote] Dokładnie - pluszowa maskotka.
  16. Elza, trzymaj się tam tak dalej, a będzie jeszcze lepiej!
  17. Janko, jeszcze trochę i poczujesz jak to jest mieć swój domek :)
  18. :multi: do góry Franiu!
  19. Super, że psinka ma już swój ukochany domek!
×
×
  • Create New...