Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Kornelcio, odwiedzinki :)
  2. Hop hop :multi:
  3. [quote name='Leyla']Właśnie miałam do Ciebie pisać w tej sprawie:p[/quote] :p czekam wciąż na zdjęcia, będę tu wieczorem. A co do tej kobiety to brak słów...
  4. Jak dobrze, że sunieczka już poza schronem!
  5. [quote name='wikuwiku']Lara Fundacja to nie miejsce gdzie robi się karierę,tutaj wszyscy są równi i jednakowo potrzebni i ważni, każdy coś robi na miarę możliwości ja akurat mam dość sporo możliwości , które można wykorzystać dla dobra naszej wspólnej sprawy, ale nie posiadam talentów jakie mają inni z fundacji. Wielu rzeczy jeszcze nie wiem i doprowadzam niektórych ludzi do szału swoimi nagminnymi pytaniami i wątpliwościami. Odpowiadając na pytanie jak to się tak szybko stało, mogę powiedzieć, że nie wiem. Czuje się jakoś wyróżniony, ale nie czuję się lepszy więc nie bądź na mnie zła[/quote] Ale ja nie traktuję miejsca w Fundacji gdzie można robić karierę :) przecież nie o karierę mi chodzi, a po drugie napisałam to po wyżej z żartem :) Z drugiej strony nie zaprzeczysz, że jesteś teraz jednym z głównych decydujących w Fundacji :razz: nie piszę tego ze złością tylko stwierdzam fakt :p i czasami mnie to nurtuje jak to się stało/ dzieje ;)
  6. Jutro jej zrobię ogłoszenia jak tylko będzie więcej zdjęć.
  7. Narazie nie. Nie liczcie tego na lipiec, sierpień, tylko pierwszy, drugi pobyt Dagusi w hotelu :) narazie jeszcze jej nie ma w hotelu, dopiero od 22/23 sierpnia, więc 22/23 września minie dopiero pierwszy miesiąc pobytu w hotelu, we wrześniu będziemy zbierać na następny miesiąc.
  8. Może jak Ivanki nie stać na klatkę to złożymy się na nią? Ivanko, współczuję Ci, Mąż Cię zostawił, gdy było Ci trudno. Ehhh, faceci...jak małe dzieci. Gdy jest już coś trudnego do pokonania to uciekają.
  9. Cudny :loveu: obydwa cudne :) takie śnieżnobiałe :)
  10. [quote name='Jasza']Zaglądam, przepraszam ale Dogo na moim domowym komputerze działa jak przedpotopowa machina... Obiecuję, że będę zaglądać. Nie zapomnę o Rumcajsie, odkąd go zobaczyłam... Biduś z tą grzywką sfilcowaną...:shake: Fryzjer by mu się przydał na pewno... Jak będzie ostrzyżony, to melduję się do ogłoszeń oczywiście![/quote] Jaszo, dzięki, że zawitałaś :loveu: na Tobie można zawsze polegać :cool3::lol:
  11. [quote name='Kisiaraf']Laro a dasz rade z ogłoszeniami do Oferty?[/quote] [B]Kisiaraf[/B], zaraz je robię i wysyłam Tobie :) pamiętam o nich :) [B]maciaszku,[/B] na konto Biafry, wpiszesz tylko w tytule przelewu "Kornelia" - zaraz Ci podeślę.
  12. [quote name='kuba123']piszę się na sobotę, ale na niedzielę chyba nie :placz: idę w ślady Lary i zostanę Matką.................chrzestną:roll:[/quote] O, witaj w klubie :) A powiedźcie mi, jak odbywa się awans w Fundacji? :razz: myślę, że wszyscy powinni mieć takie same szanse, a wikuwiku awansował w trymiga :cool3:
  13. [quote name='mala_mi0076']Błagam, tylko nie Royal....[/quote] A czemu nie karma z Royala? Dopiero teraz zauważyłam ten długi wpis wiosny na poprzedniej stronie. Dosyć obszernie napisała jak Molly radzi sobie na co dzień. Dobrze, że jest lepiej niż na początku. Te hormony zatrzymania wzrostu też mi wyglądały podejrzanie, mogą się źle odbić na innych organach. Po konsultacji z osobą, która bardzo dobrze zna się na rehabilitacji ludzi i zwierząt ;) jestem jednak za tym żeby rehabilitacją Molly zajął się fachowiec, rehabilitant zwierząt. Osoba, która zna całą fizjonomię psa, wszystkie mięśnie i stawy, wie jak zadziałać żeby mięśnie usprawnić, a jednocześnie nie zaszkodzić innym, szczególnie w fazie wzrostu.
  14. Rzeczywiście, Albert potrzebuje domu jako jedynak. Szkoda, że propozycja tych Państwa została odrzucona, którzy chcieli go zaadoptować.
  15. Napewno jej słupek chęci do życia zmalał po takiej wizycie w schronisku, niestety...
  16. Super, kilka osób zrobiło ogłoszenia i nazbierało się tego trochę :)
  17. [quote name='BoUnTy']Dziękuję Laro... Ale ja nie mam złych rodziców tylko sfrustrowanych... w takich sytuacjach kazdy by był sfrustrowany i reagował szybciej agresją.[/quote] Dobrze, że ich chociaż rozumiesz. Jesteśmy tu wszyscy z Tobą. Maks musi jak najszybciej pójść do domu, to by odciążyło i Ciebie i Twoją rodzinę. A najpierw musi się znaleźć.
  18. Chciałoby się przytulić takiego nieboraczka całym swoim sercem :-(
  19. To może najpierw ją dobrze zdiagnozujmy, a potem ewentualnie rozpatrzy się pomoc Ewy?
  20. Dzięki :) Napisałam na wątku Kornelci (przekopiuję też tu żeby było wszystko jasne): [B]maciaszku,[/B] przydałoby się jeszcze przelać Biafrze ze 100zł z naszego katowickiego konta, bo nie wiem ile będzie kosztować ta sterylka i wycięcie narośli, pewnie więcej niż 200zł, więc pomyślałam, że możemy się dorzucić z katowickiego konta :oops: bo już trochę kasy poszło, narazie jest mniej niż 450zł, które potrzebujemy na opłacenie 1 miesiąca w hotelu Kornelii. Do tego ta narośl może pójść do badania i to wtedy też będzie kosztować. Dlatego prosiłabym o wsparcie dla Kornelci w postaci 100zł z katowickiego konta.
  21. [B]Biafro,[/B] dzięki za poprawki do ogłoszenia ;) dobra myśl, żebyś to Ty odbierała telefony w sprawie Kornelii, dzięki :) [B]maciaszku,[/B] przydałoby się jeszcze przelać Biafrze ze 100zł z naszego katowickiego konta, bo nie wiem ile będzie kosztować ta sterylka i wycięcie narośli, pewnie więcej niż 200zł, więc pomyślałam, że możemy się dorzucić z katowickiego konta :oops: bo już trochę kasy poszło, narazie jest mniej niż 450zł, które potrzebujemy na opłacenie 1 miesiąca w hotelu Kornelii. Do tego ta narośl może pójść do badania i to wtedy też będzie kosztować. Dlatego prosiłabym o wsparcie dla Kornelci w postaci 100zł z katowickiego konta.
  22. Tak, do ZuziM. Zwolniłam już miejsce dla Waszej Leny.
×
×
  • Create New...