Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='maciaszek'][B]To nie hotel przy schronisku w Katowicach.[/B] To inny hotel. Przy schronisku doba kosztuje 10,85 zł. Ale miejsc nie ma do połowy września.[/quote] Ah... już myślałam :) no ale to dużo maciaszku, nie da rady tyle uzbierać, za dwa psy to by było 1200zł :crazyeye:
  2. [quote name='maciaszek']Na razie nie zmieniam tytułu.Zmienię w poniedziałek jak psiak już będzie w dt. Na razie mam jedno zdjęcie, na telefonie. Ale nie mam kabelka, żeby do kompa zrzucić, a na maila nie udaje mi się wysłać (:angryy:). Mogę ew. podesłać komuś, kto mógłby z telefonu wrzucić tu. Jak rozumiem sukienkę wystawi ktoś z wątku Zumiego, tak?[/quote] maciaszku, mi możesz mmsem podesłać zdjęcie, ja tu wkleję ;)
  3. Kurcze no, beznadziejnie, bo Ola nie ma neta, co tu robić?? ktoś by chyba musiał przejąć jej adopcję...
  4. [quote name='anetek100']nie masz kochana za co przepraszac..a ile ogłoszeń zrobiłaś o rany:):):)dziękujemy z całego serca:loveu:teraz musi ktoś zadzwonić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] NO musi :mad::mad::mad: Niektórych linków do ogłoszeń chyba mi nie wkleił... bo było ich więcej :P
  5. [quote name='ihabe']Pani brzmi wspaniale przez telefon, zapewne jest młoda ale ja mam młody głos ( często mylą mnie i moja córcię) a do najmłodszych nie należę:cool3: Ma swoje dwa pieski, jest wolontariuszką w Łodzi, ma doświadczenie ze szczeniekami. Ufam ludziom bo po co mieliby mnie okłamywać w takim przypadku?:loveu:[/quote] Ihabe, jednak sprawdźcie może ten domek, co? Tak w ogóle to superowo :D :D :D ale szybka akcja :D
  6. [quote name='coronaaj']:evil_lol::evil_lol:Narazie Arizona nie zawola bo CORONAAJ musi zeby do porzadku doprowadzic...:angryy::angryy:2 operacje w planie, implanty, etc...pierwsza planowana na 23 wrzesnia...bede w Polsce do oporu, wyjazd na 24 pazdziernika ale moze byc przesuniety..zebym tylko byla na chodzie bo i psy , 3 sztuki w domu i inne obowazki...:shake::shake: Jak bedzie nastepny termin wyjazdu z Wroclawia to bede kombinowac..zeby Lenke zawiesc do Serocka..[/quote] Ciotko coronaaj, to zabierz nas też do tej Arizony :diabloti:
  7. [quote name='HebaNova']o rany w LISTOPADZIE DOPIERO :placz:[/quote] Oooo, to ja też listopadowa :diabloti:
  8. Oczywiście, ja tu jestem od finansów, wszystko aktualizuję w pierwszym poście :) właśnie chcę zmodyfikować nieco wpisy finansowe w pierwszym poście, zrobię to na dniach :) Dagusiu, słoneczko nasze, lada dzień i wyjdziesz zaczerpnąć świeżego powietrza i zobaczysz, że wcale nie jest tak źle na zewnątrz :loveu:
  9. Ciotki, podajcie mi te namiary, bo inaczej nie zrobię żadnego ogłoszenia :p a już wczoraj chciałam robić, a tu klapa :cool1:
  10. [quote name='Jasza']Mialam dzisiaj telefon w sprawie Perełki. Od młodej Pani ze Świdnicy. Wiewiórko, masz PW.[/quote] Ciotki to wiecie, zapisujcie to, kontaktujcie się z tymi ludźmi, bo narazie domu dla Perełki nie mamy. No tak, faktura będzie na końcu to podjadę po nią Wiewiórko i przy okazji przekażę Ci kupon na sterylkę i zaświadczenie o szczepieniu na wściekliznę. Może jak Perełka będzie już po fryzjerze to jej przy okazji sesję zdjęciową cyknę ;) No chyba, że nie będzie trzeba, bo już domek będzie :)
  11. [quote name='Ra_dunia']hmmm wizytę i tak dobrze by było zrobić :) Jak domek fajny to może jeśli nie dla Kornelci to dla innej biedy...[/quote] No właśnie, zobaczymy :) Biafro, a to ona agresywnie do innych psów podchodzi?
  12. [quote name='czarok']No widzisz, nie do końca, bo na wątku nic nie znalazłam o Lubsku, za to zacytowałam Twój wpis o chętnym domku pod Krakowem ( to nie jest zarzut, po prostu w pewnym momencie zwątpiłam, czy chodzi o tego psa :-P, bo do Krakowa to my mamy ponad 600 km)PS. Przyznaję, że nie czytałam całego wątku, bo jest za długi, a dogo chodzi mi tylko przez proxy, więc mało wygodnie biega się po wątkach.[/quote] Bo chodzi nam o inną suczkę do umieszczenia w Raszynie, prześlę Ci wszystko. [quote name='marysia55']czyli właściwie o pw proszą sie tylko majka50 i supernoga . Jak chcesz to sie im przypomnę :cool1::cool1:[/quote] marysiu, bardzo proszę :) ja nie wyrabiam już.
  13. Szukamy osoby chętnej na zrobienie zdjęć!
  14. [quote name='Wiewiórka']Dziś tylko 1 zastrzyk;) Pani powiedziała że jutro mi wet sprawdzi czy ona w ciąży jest bo ona nie jest od tego specjalistką. Perełka jest kochana, bardzo się przywiązała. Było dużo chętnych to szukamy domku jak najlepszego;)[/quote] Ile dziś płaciłaś Wiewiórko? Super, że dziś tylko 1 zastrzyk :lol: No, niech to sprawdzi. Jakby co to trzeba zrobić sterylkę. Napewno jest kochana :loveu:
  15. [quote name='ihabe']o mój slodki Jezu, ryczę jak bóbr :-(:-(:-( Moje kochane psiątko :-(:-( Gdybym tylko mogła ja wziąć:-(:-( a przy okazji zapraszam na bazarek dla Daisy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ubranka-dla-chlopca-80-104-na-pomoc-3-psiakom-do-5-09-a-145151/[/URL] proszę pomóżcie ją wydostać:-(:-([/quote] ihabe, a czy wydostanie to tylko formalność, czy będą z tym problemy??? bo to Jastrzębie Zdrój...
  16. [quote name='Lidan']Ok, zaraz zrobię. Nie chciałam wchodzić w paradę ;)[/quote] Ja też nie :lol: ok, to Ty zrób ;)
  17. [quote name='Wiewiórka']Iskierka czuje się dobrze, jest już wykąpana i pachnąca;) Dziś u weta byłyśmy i odrobaczyłyśmy małą. Nie ma za bardzo apetytu, znaczy je ale bardzo mało, ale to pewnie dlatego że nowe otoczenie stres itp itd. Teraz tak czy zrobić jutro fotki ale to telefonem czy może by zorganizować dla niej sesje zdjęciową i by ktoś z porządnym aparatem przyjechał? W domu jest bardzo grzeczna, nie niszczy, nie siusia. Zrobił by ktoś allegro dla Iskierki?[/quote] Jak będą zdjęcia to napewno podziałamy ogłoszeniami :) Czy byłby ktoś w stanie podjechać do Sosnowca i zrobić małej zdjęcia???
  18. [quote name='czarok']Taaaa...wiem, to mój TZ Ci odpisał :-)[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: to już chyba wszystko wiesz ;)
  19. laro70, podjęłaś słuszną decyzję. Ja też uważam, że aniaak nie da go skrzywdzić. Będzie miał dobrze, zobaczycie :)
  20. [quote name='clo']ok lidan to jesli mozesz to zrob moze skoro juz masz gotowy tekst i wszystko;)a do ciotki lary usmiechne sie zaraz po kolejne allegro bo i ciotka lidan i lara to nasze naczelne allegrowiczki;)w kazdym razie niech ktoras z was kochane jak moze to zrobi i ja malej zasponsoruje..skoro nikt sie nie zglasza..[/quote] To cioteczko Lidan, robisz allegro? :)
  21. [quote name='Rodzice Maciusia :)']kurczę :shake: to dużo... ja na razie skromniutko mogę 10 zł zaproponować, napiszę do pewnej pani, która chciała wpłacić na jakąś biedę, może coś dorzuci choć jednorazowo. Poza tym mogę zrobić bazarek.[/quote] Superowo, że będzie bazarek ;)
  22. [quote name='czarok']Dostałam priv w sprawie sprawdzenia domu pod Lubskiem. Czy wizyta przedadopcyjna w Raszynie jest nadal potrzebna?[/quote] Czarok, wstrzymaj się chwilę, jedna osoba też mi odpisała, jakby nie wypaliło to uderzam do Ciebie :lol: dzięki :lol:
  23. Musi się to wszystko jakoś dobrze skończyć :lol:
×
×
  • Create New...