-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Staruszki jamniki po śmierci Pani mają swój domek
__Lara replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek'][B]To nie hotel przy schronisku w Katowicach.[/B] To inny hotel. Przy schronisku doba kosztuje 10,85 zł. Ale miejsc nie ma do połowy września.[/quote] Ah... już myślałam :) no ale to dużo maciaszku, nie da rady tyle uzbierać, za dwa psy to by było 1200zł :crazyeye: -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
__Lara replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']Na razie nie zmieniam tytułu.Zmienię w poniedziałek jak psiak już będzie w dt. Na razie mam jedno zdjęcie, na telefonie. Ale nie mam kabelka, żeby do kompa zrzucić, a na maila nie udaje mi się wysłać (:angryy:). Mogę ew. podesłać komuś, kto mógłby z telefonu wrzucić tu. Jak rozumiem sukienkę wystawi ktoś z wątku Zumiego, tak?[/quote] maciaszku, mi możesz mmsem podesłać zdjęcie, ja tu wkleję ;) -
Obawa - juz nie przerazona sunia!Ma swoj wymarzony domek!
__Lara replied to Ola la's topic in Już w nowym domu
Kurcze no, beznadziejnie, bo Ola nie ma neta, co tu robić?? ktoś by chyba musiał przejąć jej adopcję... -
Puchaty piesek Norek szuka domku stałego.W-wa
__Lara replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
[quote name='anetek100']nie masz kochana za co przepraszac..a ile ogłoszeń zrobiłaś o rany:):):)dziękujemy z całego serca:loveu:teraz musi ktoś zadzwonić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] NO musi :mad::mad::mad: Niektórych linków do ogłoszeń chyba mi nie wkleił... bo było ich więcej :P -
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
__Lara replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pozdrowienia cioteczko Goniu :p -
[quote name='ihabe']Pani brzmi wspaniale przez telefon, zapewne jest młoda ale ja mam młody głos ( często mylą mnie i moja córcię) a do najmłodszych nie należę:cool3: Ma swoje dwa pieski, jest wolontariuszką w Łodzi, ma doświadczenie ze szczeniekami. Ufam ludziom bo po co mieliby mnie okłamywać w takim przypadku?:loveu:[/quote] Ihabe, jednak sprawdźcie może ten domek, co? Tak w ogóle to superowo :D :D :D ale szybka akcja :D
-
Przerażona, dzika sunia o imieniu Lena... MA DOM !!!!! :-)
__Lara replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='coronaaj']:evil_lol::evil_lol:Narazie Arizona nie zawola bo CORONAAJ musi zeby do porzadku doprowadzic...:angryy::angryy:2 operacje w planie, implanty, etc...pierwsza planowana na 23 wrzesnia...bede w Polsce do oporu, wyjazd na 24 pazdziernika ale moze byc przesuniety..zebym tylko byla na chodzie bo i psy , 3 sztuki w domu i inne obowazki...:shake::shake: Jak bedzie nastepny termin wyjazdu z Wroclawia to bede kombinowac..zeby Lenke zawiesc do Serocka..[/quote] Ciotko coronaaj, to zabierz nas też do tej Arizony :diabloti: -
Oczywiście, ja tu jestem od finansów, wszystko aktualizuję w pierwszym poście :) właśnie chcę zmodyfikować nieco wpisy finansowe w pierwszym poście, zrobię to na dniach :) Dagusiu, słoneczko nasze, lada dzień i wyjdziesz zaczerpnąć świeżego powietrza i zobaczysz, że wcale nie jest tak źle na zewnątrz :loveu:
-
[quote name='Jasza']Mialam dzisiaj telefon w sprawie Perełki. Od młodej Pani ze Świdnicy. Wiewiórko, masz PW.[/quote] Ciotki to wiecie, zapisujcie to, kontaktujcie się z tymi ludźmi, bo narazie domu dla Perełki nie mamy. No tak, faktura będzie na końcu to podjadę po nią Wiewiórko i przy okazji przekażę Ci kupon na sterylkę i zaświadczenie o szczepieniu na wściekliznę. Może jak Perełka będzie już po fryzjerze to jej przy okazji sesję zdjęciową cyknę ;) No chyba, że nie będzie trzeba, bo już domek będzie :)
-
[quote name='Ra_dunia']hmmm wizytę i tak dobrze by było zrobić :) Jak domek fajny to może jeśli nie dla Kornelci to dla innej biedy...[/quote] No właśnie, zobaczymy :) Biafro, a to ona agresywnie do innych psów podchodzi?
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='czarok']No widzisz, nie do końca, bo na wątku nic nie znalazłam o Lubsku, za to zacytowałam Twój wpis o chętnym domku pod Krakowem ( to nie jest zarzut, po prostu w pewnym momencie zwątpiłam, czy chodzi o tego psa :-P, bo do Krakowa to my mamy ponad 600 km)PS. Przyznaję, że nie czytałam całego wątku, bo jest za długi, a dogo chodzi mi tylko przez proxy, więc mało wygodnie biega się po wątkach.[/quote] Bo chodzi nam o inną suczkę do umieszczenia w Raszynie, prześlę Ci wszystko. [quote name='marysia55']czyli właściwie o pw proszą sie tylko majka50 i supernoga . Jak chcesz to sie im przypomnę :cool1::cool1:[/quote] marysiu, bardzo proszę :) ja nie wyrabiam już. -
Szukamy osoby chętnej na zrobienie zdjęć!
-
[quote name='Wiewiórka']Dziś tylko 1 zastrzyk;) Pani powiedziała że jutro mi wet sprawdzi czy ona w ciąży jest bo ona nie jest od tego specjalistką. Perełka jest kochana, bardzo się przywiązała. Było dużo chętnych to szukamy domku jak najlepszego;)[/quote] Ile dziś płaciłaś Wiewiórko? Super, że dziś tylko 1 zastrzyk :lol: No, niech to sprawdzi. Jakby co to trzeba zrobić sterylkę. Napewno jest kochana :loveu:
-
[quote name='ihabe']o mój slodki Jezu, ryczę jak bóbr :-(:-(:-( Moje kochane psiątko :-(:-( Gdybym tylko mogła ja wziąć:-(:-( a przy okazji zapraszam na bazarek dla Daisy [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ubranka-dla-chlopca-80-104-na-pomoc-3-psiakom-do-5-09-a-145151/[/URL] proszę pomóżcie ją wydostać:-(:-([/quote] ihabe, a czy wydostanie to tylko formalność, czy będą z tym problemy??? bo to Jastrzębie Zdrój...
-
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
__Lara replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lidan']Ok, zaraz zrobię. Nie chciałam wchodzić w paradę ;)[/quote] Ja też nie :lol: ok, to Ty zrób ;) -
[quote name='Wiewiórka']Iskierka czuje się dobrze, jest już wykąpana i pachnąca;) Dziś u weta byłyśmy i odrobaczyłyśmy małą. Nie ma za bardzo apetytu, znaczy je ale bardzo mało, ale to pewnie dlatego że nowe otoczenie stres itp itd. Teraz tak czy zrobić jutro fotki ale to telefonem czy może by zorganizować dla niej sesje zdjęciową i by ktoś z porządnym aparatem przyjechał? W domu jest bardzo grzeczna, nie niszczy, nie siusia. Zrobił by ktoś allegro dla Iskierki?[/quote] Jak będą zdjęcia to napewno podziałamy ogłoszeniami :) Czy byłby ktoś w stanie podjechać do Sosnowca i zrobić małej zdjęcia???
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='czarok']Taaaa...wiem, to mój TZ Ci odpisał :-)[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: to już chyba wszystko wiesz ;) -
Dwukrotnie porzucony piesek znalazł dom! Velo bądź szczęśliwy!!!!
__Lara replied to lara70's topic in Już w nowym domu
laro70, podjęłaś słuszną decyzję. Ja też uważam, że aniaak nie da go skrzywdzić. Będzie miał dobrze, zobaczycie :) -
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
__Lara replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='clo']ok lidan to jesli mozesz to zrob moze skoro juz masz gotowy tekst i wszystko;)a do ciotki lary usmiechne sie zaraz po kolejne allegro bo i ciotka lidan i lara to nasze naczelne allegrowiczki;)w kazdym razie niech ktoras z was kochane jak moze to zrobi i ja malej zasponsoruje..skoro nikt sie nie zglasza..[/quote] To cioteczko Lidan, robisz allegro? :) -
[quote name='Rodzice Maciusia :)']kurczę :shake: to dużo... ja na razie skromniutko mogę 10 zł zaproponować, napiszę do pewnej pani, która chciała wpłacić na jakąś biedę, może coś dorzuci choć jednorazowo. Poza tym mogę zrobić bazarek.[/quote] Superowo, że będzie bazarek ;)
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='czarok']Dostałam priv w sprawie sprawdzenia domu pod Lubskiem. Czy wizyta przedadopcyjna w Raszynie jest nadal potrzebna?[/quote] Czarok, wstrzymaj się chwilę, jedna osoba też mi odpisała, jakby nie wypaliło to uderzam do Ciebie :lol: dzięki :lol: -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
__Lara replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Musi się to wszystko jakoś dobrze skończyć :lol: