Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='MyrkurDagur']Niedługo będę rozmawiać z Megii i dam znać, jaka decyzja... Ale może faktycznie u Megii sunia szybciej się oswoi... Przy czym pozostaje jeszcze problem pieniędzy... stałych deklaracji... :-([/quote] Właśnie, niech megii też wypowie się na temacik :cool1:
  2. [quote name='MyrkurDagur']Ach :loveu: Zdjęcia Ogusia są jak miód na serce :loveu: Tyle nieszczęść na tej dogomanii, a tu spokój, radość i miłość - to wszystko ma Oguś :loveu: i oby więcej psiaków zaznało takiego wspaniałego życia, trafiło do tak wspaniałych ludzi :loveu:[/quote] Dokładnie :loveu::loveu::loveu:
  3. [quote name='Kenny']dobre wieści od cioci Kenny :eviltong: Mamy DT, które (jeżeli piesio się spisze i będzie grzeczny w mieszkaniu) może się stać DS :cool3::cool3::cool3: nieodpłatne :cool3: najwyżej w kosztach leczenia pomożemy. Pani czeka na psiaka w Krakowie. Poniedziałek jej pasuje. ;)[/quote] O ludzie, kocham cię normalnie cioteczko Kenny, brak słów :loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi: działasz jak burza :loveu::loveu:
  4. [B]Ciotki, ja to robię zawsze tak, że wszystkim wystawiam od razu pozytywne komentarze, za zaangażowanie i pomoc, niektórzy dzięki tym komentarzom przypominają sobie o zapłacie :cool1: jak aukcja się skończy to piszę do wszystkich maila np. takiego:[/B] "Szanowni Państwo! Aukcja pomocy Felusiowi i jego kolegom zakończyła się. Dziękuję za udział, jest mi miło "poznawać" na co dzień tak wielu ludzi chętnych pomagać naszym braciom mniejszym. Nawet nie wiecie Państwo jak nam pomagacie, gdyż najczęściej psiaki są ratowane z prywatnych pieniędzy wolontariuszy, których niestety jest coraz mniej, bo tak wiele osób jest już zaangażowanych w pomoc wielu psiakom. Tak jak było napisane w aukcji zajmiemy się teraz wysyłką dyplomów do Państwa. W związku z tym zwracam się do Państwa z pytaniem czy dyplomy mamy wysyłać Pocztą czy tylko mailem? Wszystkie dyplomy wyślemy mailem, natomiast jeżeli ktoś z Państwa życzy sobie przesyłkę Pocztą - wpłacił 2zł za przesyłkę - to proszę napisać do mnie maila razem z podanym adresem do wysyłki. Wiem, że kilka osób pisało już, że albo nie chce dyplomu dostać Pocztą albo chce, ale proszę jeszcze raz o przesłanie mi informacji zwrotnej, gdyż przy ilości maili, jakie dostaję dziennie nie jestem w stanie wszystkiego wynotować. Proszę osoby, które chcą dostać dyplom Pocztą o przesłanie mi informacji zwrotnej + adres, reszta z Państwa nie musi odpisywać, jeśli zadowoli się tylko dyplomem drogą mailową. Oczywiście jeżeli Państwo zrezygnują z wysyłki Pocztą to zaoszczędzone pieniążki pójdą na pomoc Felka i innych biedaków, którzy byli na aukcji. Jeszcze raz serdecznie dziękuję w imieniu psich istot i proszę o cierpliwość co do wysyłki dyplomów (okres wakacyjny). Pozdrawiam __Lara__ P.S. W załączniku przesyłam dyplom w formie elektronicznej." [B]To bardzo pomaga, bo od razu wiadomo kto chce dyplom dostać pocztą :)[/B]
  5. [quote name='Ra_dunia']i co tam słychać u panny Korneli?[/quote] Podczepiam się pod pytanie :p Edit: Słuchajcie, dzwoniła do mnie bardzo fajna Pani. Jest chętna zaadoptować Kornelcię :) mieszka ok. 70km za Zieloną Górą, w wiosce Raszyn. Sama ma w domu kundelka, przybłędę, ktoś wyrzucił ją. Kornelia miałaby podwórko, całą przetrzeń wokół domu do biegania :) Pani miała amstaffa, ale musiała go oddać, oddała kuzynowi, bo zaczął wykazywać agresywne zachowania, a ma malutkie dziecko. [U][B]Potrzebna jest osoba na wizytę przedadopcyjną!!! To mógłby być fajny domek dla Kornelci :)[/B][/U]
  6. [quote name='diana79']już się nie mogę doczekać tej metamorfozy :razz:[/quote] Ja też :loveu:
  7. Ciotki, nie ma się co zastanawiać. Te dzieci napewno się ucieszą, a piesek tak samo :) a dokładnie, znaleźć domek, na szybko, jest ciężko. To super pomysł z tym Domem Dziecka :lol:
  8. [quote name='xmartix']to bardzo dziękujemy Lu_Gosiak ;) napisalam już pw do coronaj do ewci zaraz napiszę u mnie z bazarku jest 14 zł, ale to b. mało porównując do tego co musimy uzbierać mamy po prostu za mało deklaracji może ktoś się weźmie za rozreklamowanie Zumisia? Zumiś ma aktualne ogłoszenia, nie wiem czemu nikt się nie zgłasza... ostatnio dzwonili do mnie w sparwie pilnowania terenów, ale to nieciekawe domki, bo kontakt z człowiekiem jest raz dziennie.. :shake:[/quote] Kurcze, ja już nie wyrabiam, ale może znajdzie się kilka ciotek co będzie prosić o wsparcie dla Zumisia?
  9. [quote name='agata51']Lara, przepraszam, mam mały poślizg z przelewami. A Verter pewnie na minusie. W tym tygodniu wyślę. I trzymam kciuki. ma się rozumieć. Najwyższy czas![/quote] Cioteczki, na koncie Vertera jest teraz tak: 702 - 360zł za pobyt w hotelu + szczepienie 60,00zł = więc zostaje nam 342zł. Czy mogę kogoś prosić żeby napisał do kilku ciotek Pw z przypomnieniem o wpłacie??? Tu jest wykaz: majka50 - 3 miesiące do zapłaty (po 10,00zł) Negri_2008 - drugi miesiąc do zapłaty, 10zł supergoga - drugi miesiąc do zapłaty, 20zł agatka51 wie :evil_lol: ciotkę Lejlę odhaczam z drugiego miesiąca (50zł) z powodu fripexów itd. ;) Edit: Dzwoniła fajna Pani w sprawie Vertera! Mieszka ok. 30km od Krakowa. Ma dzieci, wiek w przedziale 6-13 lat, ma pieska, psiak miałby miejsce do latania, Pani mieszka w domku :) [U][B]poszukujemy osoby na wizytę w miejscowości Bęczyn, koło Paszkówki, niedaleko Wadowic!!![/B][/U]
  10. [quote name='agata51']Marysiu, a skąd to :diabloti:? :loveu: Lara, zrobisz oprócz allegro ogloszenia, czy prosić inne ciotki?[/quote] Dobra, dziś się postaram, zakasam rękawy i do roboty :diabloti: jak będzie allegro to podam jego cenę :razz:
  11. anetek, przepraszam, że jeszcze nie ma ogłoszeń, ciągle o nich pamiętam, tylko czasu mało. Ale napewno będą.
  12. [quote name='aniaak']Hej dziewczyny, probowalem wlasnie wstawic zdjecia z fotosika ale cos nie wychodzi :) pojawia sie tylko adres (jak wyzej) a zdjecia nie ma. poradzicie cos? mariusz (marianek)[/quote] Skopiujcie ostatni kod z listy na fotosiku, i kilka się tutaj na obrazek żółty z górami, taka ikonka, tam się go wkleja i gotowe :) Widzę, że Ds sprawdza się też jako dt ;)
  13. [quote name='madcat1981']Nieeeee, nie jest tak źle :) Jest 237 zł i wszystko pod kontrolą:cool1:[/quote] Grunt to mieć wszystko pod kontrolą :cool3: ja już też doszłam z moimi finansami do ładu i bardzo się z tego cieszę (a co, pochwalę się :eviltong:) :cool1:
  14. [quote name='leni356']No właśnie :p Szukamy domeczku. A czy ktoś wie może jak dać ogłoszenie do gazety? bo już wiem jak do metra, to dzisiaj to zrobię[/quote] A w Gazecie Wyborczej nie ma działu dla zwierząt? chyba jest.
  15. [quote name='Negri_2008']Halo halo, czy cioteczka Leyla wyjechała na wakacje? Strasznie pilnie jej poszukuję a nie odpowiada na pm :oops: [SIZE=1]Sorry, że tak wpadam bez uprzedzenie ale sprawa jest pilna[/SIZE][/quote] Chyba właśnie wyjechała, bo jej nie widać tu ostatnio.
  16. [quote name='fizia']Mam wieści najnowsze :) [COLOR=#000000][FONT=Courier New]witam:) ano ja sie jakos trzymam alergia mi juz tak bardzo nie dokucza:):) a DJ coraz lepiej:) juz sie zadomowil:) a ze schodow na dwor nauczylam go zbiegac;] jeszcze wchodzenie idzie czasem ciezko bo wie ze po lewej stronie mieszka tylko nie pamieta na ktorym pietrze:):) na smyczy tez juz bardzo dobrze chodzi:):)[/FONT][/COLOR][/quote] :loveu::loveu::loveu: sama radość, ale fajny domek :) informacje na bieżąco :)
  17. Tylko, że ja nie jestem zmotoryzowana, a pociągami to już gorzej wygląda, dziadowskie pkp... dziękuję za zaproszenie :D :D Może rzeczywiście ma to po jakimś ugryzieniu, jak się bardziej oswoi to trzeba ją będzie dobrze pooglądać :razz: Dagusia nasza :loveu:
  18. [quote name='Jasza']Dbam. Jutro jeszcze jadę do kardiologa. Laro, mnie nie ma od niedzieli do mniej więcej 14 wrzesnia. Zaglądaj do Iskierki, mogę Cię o to prosić? Będziesz miała oko na wątek? Wiem, że masz ich tak dużo..[/quote] Jasne, że tak :) nie masz się co martwić, a podeślę Ci też napewno jakiegoś smska :) wypocznij cioteczko, należy Ci się.
  19. Kurcze no... ciężka decyzja. A może jednak u megii bardziej się otworzy, bo ktoś będzie mógł nad nią popracować? może jednak ją zawieść? sama nie wiem :roll:
  20. Ja chyba też muszę za wrzesienisko przelać.... :razz:
  21. Ciotko Negri, wszyscy Ci wybaczamy :lol:
  22. [quote name='ihabe']Ale na całym wielkim osiedlu 1000lecia w Katowicach to chyba jestem jedyna:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wczoraj moi pojechali na spacer czyli mężuś, córcia i synus, no i trzy psy, Pan w windzie z uśmiechem powiedział:" o widzę, że każdy ma swojego" :evil_lol:[/quote] No i dobrze powiedział :diabloti:
  23. Zuziu :loveu::loveu::loveu: czemu Wy tak daleko jesteście, jak ja bym ją chętnie odwiedziła :loveu::loveu::loveu: najlepiej to wyściskała, maleńka nasza mała Dagusia :loveu: tak fajnie o niej piszesz :loveu:
  24. [quote name='Jasza']Dziewczyny, dzisiaj jestem tylko na chwilkę. Byłam dzisiaj na pogotowiu. Slabo się czuję. Jutro będę.[/quote] Jaszo, ciotko, dbaj o siebie!!!
×
×
  • Create New...