Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Jaszo... brawa dla Ciebie!!! Nie dałaś się! Ja pewnie po takim czymś też bym miała łzy w oczach albo wcześniej wybuchłabym płaczem. Widzisz, a takie typy potrafią się tylko bezczelnie śmiać, takie ma serce i wrażliwość. Współczuję jego dziewczynie/ narzeczonej/ żonie/ partnerce i dzieciom. Jakby mi ktoś powiedział, że mój Bursztynek jest niepotrzebny i ma zniknąć z powierzchni ziemi... ahhh, płakałam po jego śmierci jak bóbr. Dziś jest już inaczej, ale to też dzięki dogo. Dla mnie to też taka psychoterapia. Poza tym są tu ludzie, o których wiem, że mają taki sam szacunek dla psiego (i nie tylko) życia jak ja. Potrafią się zachwycać nad psem godzinami, przytulać do psa, miziać, po prostu go kochać. Jaszo, omijaj tego gościa szerokim łukiem. Niech Ci nie wywołuje więcej przykrości. A swoją głupią gadkę zachowa dla siebie. Kochana Jaszo, chętnie bym Cię teraz wyściskała!
  2. [quote name='Jasza']Przed chwilką wysłałam wszystkie zdjecia i opis e-mailem do Ciebie Moniko. Bardzo Ci dziękuję!!:loveu: Mam nadzieję, że ktoś ją wypatrzy![/quote] Jestem już jej bardzo ciekawa :cool3: ciotki, jak tu nie pójdzie to wystawcie ją na allegro ;)
  3. Martwą :placz::placz::placz: bidula, taka piękna :( oby się to nie sprawdziło :-(
  4. [quote name='aniaak']Kochani, Oto Velo w gabinecie p. dyrektor. Dziś Velo pojechał do Krasnego, został tam bardzo ciepło przyjęty. Pani dyrektor osobiście zobowiązała się do pilnowania szczepień i innych terminów. Natomiast wychowawcy będą czuwać nad właściwym zachowaniem dzieci względem psa. Wierzcie, znam tych ludzi już bardzo długo i wiem jakimi wartościami kierują się w swojej pracy. Gdybym nie była pewna tego, że będzie mu dobrze nigdy nie poleciłabym tego miejsca. A teraz kiedy zobaczyłam tego psa, to tylko utwierdziłam się w tym , ze to była dobra decyzja. Na dobru zwierzęcia zależy mi tak samo jak każdemu kto udziela się na tym forum. Nasza Zuzia też jest ze schroniska, trafiła do nas dzięki Larze i innym dziewczynom. Za nic w świecie nie pozwoliłabym by stała się jej krzywda ani też innemu psu w mojej obecności. U nas w domu zawsze była zbieranina psich i kocich nieszczęść. Byliśmy przez to z mężem postrzegani jak dziwacy, tak jak i wtedy kiedy zostaliśmy rodziną zastępczą ale to już inna historia. Napisałam to by ludzie którzy będą to czytać oraz Ci którzy mieli lub mają wątpliwości wiedzieli, ze kieruję się zawsze dobrem zwierzęcia i tego samego uczę swoje dzieci, te które urodziłam i te którym daliśmy dom. No dobrze idźmy dalej ,jeśli chodzi o warunki ; na podwórku jest buda ale Velo będzie spał w budynku, a w dzień oczywiście będzie chodził wolno. Jeden z wychowawców zobowiązał się do pilnowania karmienia, czesania itd, ale z doświadczenia wiem, ze każdy kto jest na dyżurze będzie nad tym czuwał. Dziś kiedy byliśmy w gabinecie Velo każdego wchodzącego witał kładzeniem się na grzbiecie i wierzganiem łapami, był wesoły i chętny do zabawy. Jestem pewna, że będzie tam szczęśliwy. Podczas każdej wizyty tam będę robić zdjęcia i zamieszczać je tu. Pozdrawiam[/quote] aniaak :loveu: ja wiem, że jesteś wspaniałą osobą i cała Twoja rodzina :loveu: osoba, która zawiozła Wam Zuzię do dzisiaj jest zachwycona Waszym domkiem, była pod ogromnym wrażeniem jakimi jesteście wspaniałymi ludźmi :loveu: niech Ci podli ludzie, którzy coś złego na Was mówili, spojrzą lepiej na siebie... wychowujesz i kochasz nie tylko dzieci, które urodziłaś, a to już ogromne wyzwanie :) do tego zwierzęta... podjęta przez Ciebie decyzja co do Velo napewno jest dobra, ja Ci ufam. Jeżeli sama stwierdzasz, że będzie tam szczęśliwy to ja nie mam żadnych zastrzeżeń :) Zresztą po Twoich tutaj wpisach widać, że wszystko jest w jak najlepszym porządku :)
  5. [quote name='bico']tak:lol: mamy cześć deklaracji i pieniążków po Sokratesie, ale nada potrzeba więcej tego wsparcia:roll:[/quote] Rozumiem. To trzeba zbierać. Nie ma co. Będę tu zaglądać.
  6. [quote name='HebaNova']a co też chcesz psi prezent ? :cool3: :p :lol:[/quote] A czemu nie :diabloti: gorzej, że z tym prezentem wylądowałabym na ulicy :cool1:
  7. [quote name='Klementynkaa']tak czy siak, jest słodziak jamniol!!! oj mój sentyment się odzywa... bo wiecie czemu doberman? bo to taki większy jamnik ;) dobrze, że mały będzie bezpieczny![/quote] Dokładnie, dobermany to jamniki na szczudłach :evil_lol:
  8. wikuwiku, to masz kolejnych lokatorów :cool3:
  9. [quote name='marysia55']SIE robi wodzu :evil_lol::evil_lol:[/quote] Dzięki Ci kochana :loveu::loveu:
  10. [quote name='Syla']Witam.Przepraszam, że się wtrącam, ale sposób Lary jest naprawdę trafiony.Sama wpłacam zawsze od razu, ale znam ludzi, których to bierze.Zawsze od Lary dostawałam najpierw pozytywny komentarz (przed zakończeniem aukcji i byłam zdziwiona)Potem dostawałam bardzo fajne dyplomiki, ze zdjęciami (np.Felka) i wszystkie zachowałam.Czasem takie zaufanie "na kredyt" procentuje i działa.Nie wiedziałam, że ludzie tutaj licytujący potrafią nie wpłacać, nawet przez myśl mi nie przeszło.No, ale samo życie.Pozdrawiam serdecznie Larę.[/quote] O, dziękuję bardzo :loveu::loveu: ja również serdecznie pozdrawiam! :lol: Dla mnie ten komentarz to podziękowanie już za samo zaangażowanie, zatrzymanie się nad losem psa/psów - w dzisiejszych czasach coraz mniej jest ludzi, których interesuje los psiaków, niestety.
  11. [quote name='maciaszek']Nie, on podobno nie jest czarny, tylko taki ciemno ciemno brązowy.[/quote] Wyszedł tak pewnie na zdjęciu... :-(
  12. [quote name='magda222']ZuziaM napisała,że nie ma narazie miejsca dla Rumcajsa.Nie ma nawet dla niego budki.Dlatego Rumcajs nie pojechał w zeszłą sobotę razem z Dygusiową.[/quote] Ciotki, a inne hoteliki?
  13. Kurcze, to dla Kornelii ten domek odpada... ale może inna bida skorzysta. Trzeba szukać dalej. Edit: Słuchajcie, dziś mija 1 miesiąc pobytu Kornelii u Biafry. W związku z tym przelewam 450zł za hotel. Pozostaje nam na koncie: [COLOR=Red][B]179,47zł.[/B][/COLOR] Edit: [B]Nowy bazarek:[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/przepiekne-kolczyki-badz-piekna-na-kornelie-do-13-08-godz-22-00-a-145249/#post12867293[/URL]
  14. [quote name='ihabe']w ogłoszeniu na allegro umieściłam, ze pokryjemy koszty z wetem i karmą. Dlatego nadal zbieramy deklaracje i robimy bazarki na sunię. Ja jestem umówiona z Panią Moniką na jutro, mamy tylko dogadać szczegóły. Jeśli wizyta ma być to musi byc dziś. Na jutro biorę dzień urlopu aby ją zawieźć do Łodzi. No chyba, że nie chcecie i wolicie, żeby sunia nadal była w schronisku?[/quote] Ok, to sprawdźcie na miejscu co i jak.
  15. [quote name='_Chomusia_']Dobrze, że już ruszyło z tą Titą :) Ostatnie 3 zdjęcia to właśnie ten chomik, który szuka domu: [URL="http://picasaweb.google.pl/theszwesters/CHOMIKIDOADOPCJI#"]Picasa Web Albums - theszwesters - CHOMIKI DO AD...[/URL][/quote] Chomiczek przekazany, powinien już być w domu :) To został jeszcze jeden? może na allegro go wystawić? Taki fajny, napewno znajdzie domek :) bardzo podobny do mojej chomiczki :)
  16. Biedactwo :( dobrze, że chociaz psychicznie się nie załamuje.
  17. Jaki ładny :-o:-o:-o maciaszku, on jest chyba czarny podpalany? teraz to mam serce złamane :-(
  18. Ciotki, teraz zbieracie na hotel dla tego biedaka?
  19. [quote name='marysia55']PW wysłałam, czekamy na potwierdzenie :lol:[/quote] Ok, to czekamy :cool1:
  20. Dokładnie :loveu: widać, że kochasz te wszystkie zwierzaczki :loveu: czuć przez monitor :loveu: Dziękujemy za ładny banerek :loveu:
  21. [quote name='aniaak']Dzięki Laro, udało się :multi:[/quote] Super :lol: ale ładnie wygląda, zwłaszcza na tej huśtawce :loveu:
  22. Rzeczywiście, ten pyszczek już o wiele lepiej wygląda :lol: gorzej z tą krwią...
  23. [quote name='DorkaWD']Dzisiaj mała będzie już spała we własnym DOMKU :loveu: Klatka, domek, karuzelka, ŻARCIE i małpi gaj już na nią czekają :multi: Moja córka chyba oszaleje ze szczęścia jak zobaczy, że w drugiej klatce też jest Tita :lol: A pies to mi się na dobre wprowadzi do mojej sypialni by móc spokojnie spać i nie słyszeć karuzelowych, nocnych wariatów :evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a ona jest bardzo aktywna, z rana sobie na kołowrotku biegała :) jestem już umówiona na jej przekazanie. Czekam na info jak będzie już w domu!!! _Chomusia_ jak wstanie to napewno ją pogłaszcze :lol:
  24. ;) dokładnie, wszystkiego dobrego piesku!
  25. Super, że ciotka Kisiaraf się zgłosiła do zdjęć :loveu:
×
×
  • Create New...