-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
[quote name='Kisiaraf']Prośba do wszystkich "szczęśliwych posiadaczy" koszulek z logo fundacji, a właściwie do wszystkich tych, którym ten napis się sprał: Zgłoście do Amikat rozmiar koszulki lub ją oddajcie-będą wymieniane na nowe. Dzięki[/quote] Napis się spiera? :-o widocznie jest nie do prania :evil_lol: powinna być pralka przekreślona :evil_lol::diabloti:
-
nieaktualne, szczeniaczki mają już domki!
__Lara replied to Klementynkaa's topic in Już w nowym domu
Widzę, że już wszystkie psiurki mają domki :lol::multi: -
Gufiaczek nasz kochany - odszedł za TM :(
__Lara replied to fizia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kurcze no... mało osób tu zagląda :shake: -
[quote name='mgie']Lara dzwonili ci ludzie?[/quote] Nie, nie dzwonili :shake: tzn. ktoś dzwonił w czasie dnia, ale ja wtedy nie mogłam odebrać, a potem już była cisza. Myślę, że jak komuś zależy to dzwoni do skutku :cool1: Jaszo, takie domy to ja już bym odstrzeliła :shake:
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lidan']Skoro jest taki problem ze znalezieniem osoby do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej to może ktoś doświadczony przeprowadziłby taki wywiad przez telefon? Przecież można zadać wszystkie potrzebne pytania i uzyskać szczegółowe odpowiedzi. Jeśli wszystko dobrze wypadnie to może osoba, która zawiezie chętnym psa na miejscu rozejrzy się dokładnie i dopyta ewentualnie jeszcze o potrzebne szczegóły. Nie wiem czy to dobry pomysł, ale szkoda, żeby domek uciekł :hmmmm:[/quote] Lidan, ja tak zaczynam myśleć, żeby właśnie tak zrobić. Chodź z drugiej strony nie wiem co bym zrobiła jakby Verter trafił "nie do tego" domu... jak do jutra nie dostanę odpowiedzi to poproszę Panią o dłuższą rozmowę i tyle. -
[quote name='iwona213']nie moze byc dwoch takich samych bo usuwają...[/quote] Dokładnie ciotki, zdecydujcie się kto robi allegro :p Iskierka przepięknie wyszła :loveu: jeszcze z chustką na dworze zrobi furorę :loveu: może tak ktoś ją wypatrzy :razz: Jaszo, a dla Perełki Twoja mama by nie uszyła? :oops:
-
Super, że ma domek! :loveu:
-
:loveu::loveu::loveu: zuch dziewczynka :loveu: ah, Dygusiowa, bo jeszcze tam naprawdę do Ciebie zawitam!!! Zuziu, mi się coś pomyliło, że Wasz hotel koło Warszawy :eviltong: a to hotel megii1 :eviltong: daleko macie od Wrocławia? :p
-
Ale fajnie to napisałaś :diabloti:
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Już pisałam Jaszo do tych osób. Odezwały się dwie osoby, z czego jedna potem przestała się odzywać, napisałam znowu do tej drugiej :roll: -
:( mam nadzieję, że to nie żadna paskudna choroba. Ja też bym nie dawała jej zieleniny. Dream* bardzo szczegółowo napisała na temat diety.
-
Ok, to porobię wkrótce ogłoszonka z wykorzystaniem tego tekstu:p
-
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
__Lara replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Bo piękne allegro było to zadzwonili :lol: ja trzymam kciuki mocno!! -
Cioteczko Negri :loveu: bądź tutaj z nami :)
-
jak BOLI w y r w a n a łapa? Cohen pojechal do swojego domnku!!!!!!.
__Lara replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Kolejna akcja zakończona powodzeniem :razz: super cioteczki :lol: -
To będzie ciężko z taką adopcją jeżeli jest takie ograniczenie :shake:
-
[quote name='żabusia']Podobno Emdziolek jest obecnie w Poznaniu. Udało mi się skontaktować z założycielką "Serca dla zwierząt" z Suwałk (fundacja ta już niestety nie istnieje), która obecnie mieszka w Anglii i od niej mam taką informację. Co tu robić???[/quote] Nie ma kogoś jeszcze???
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Kurcze, szkoda by było! A osoba jest potrzebna z Wadowic? Mi nie otwiera się strona Mapy Dogo...:angryy: Spróbuję pokombinować..[/quote] Dzięki Jaszo. To jest miejscowość Bęczyn koło Paszkówki, ok. 30 km od Krakowa, niedaleko Wadowic. -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Negri, dzięki :loveu: Słuchajcie, mam problem z tą wizytą. Jedna osoba się zgodziła, ale nie dzwoni do Pani,a Pani się niecierpliwi. Napisałam do jeszcze jednej ciotki. Zaczynam się niecierpliwić, że fajny domek nam przeleci koło nosa. -
[quote name='Jasza']Maciaszku, ja wlaśnie dlatego tutaj sie tak rozpisałam, bo wiedziałam, że Wy zrozumiecie! Dziękuję! Wiewiórko, pięknie piszesz o Iskierce! Biedna mała, trzy lata w schronisku, a co przedtem, to się tylko możemy domyslać... Wieści dobre, fajnie, że nie jest agresywna w stosunku do innych psow. To ważne. Laro, Ty tak fajnie o Kornelii napisałaś...może wymyślisz jakiś tekst dla Iskierki? Ja też coś dzisiaj naskrobię, ale nie wiem co mi z tego wyjdzie..:oops: Iwona213 - wrzucaj ją, wrzucaj!![/quote] Jasne, wieczorem spróbuję! :lol: