-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Porzucony kundelek czeka na nowy dom pilnie potrzeby DT
__Lara replied to Pazkuda's topic in Już w nowym domu
Widzę, że jest jakiś cień nadziei dla tej psiny. -
jak BOLI w y r w a n a łapa? Cohen pojechal do swojego domnku!!!!!!.
__Lara replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Bardzo ładnie wyszedł na zdjęciach :lol: -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
__Lara replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Ciotki, jakie on ma ogłoszenia? mogę porobić trochę. -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Chyba można by zaryzykować.. Ale trzeba przepytać Panią dokładnie. Mimo wszystko mam nadzieję, że ktoś z Krakowa, Wadowic i okolic sie dzisiaj odezwie..[/quote] Ja czekam do poniedziałku, bo i tak jestem teraz przez weekend zajęta. Jak nikt się nie znajdzie to trudno. -
Ciotki, zrobicie oczywiście co będziecie uważać za słuszne. Ja tylko napomknęłam o mariamc, bo wiecie, że z hotelami i dt jest ciężko. A ten pies NA JUŻ potrzebuje pomocy, tak jest napisane. Jeszcze to: Wklejam Wam dziewczyny zdjęcia od Mariamc. Takie apartamenty czekają na Alberta. Zgodnie z zapowiedzią trawka z rolki czeka.
-
Dalej.... "Albert wykorzystuje każdą okazję ,aby się wysmyczyć, wtedy nic mu nie przeszkadza,stwarzamy mu takie okazje, aby miał motywację do samodzielnego chodzenia. Dwa zdjęcia to Albert w pozycji, z której wstaje tylko na trawie albo na matach, którymi ma wyłożony box. I portret rodzinny na zewnątrz."
-
No właśnie ale jak dla mnie nazwa "schronisko" to nie pasuje do tego miejsca :p mariamc: "To najlepsze schronisko w kraju, to właśnie moje:multi::multi::multi:" Adres schroniska 78-400 szczecinek ul. rybacka 7 tel. 0 94 711 01 00 Od Szczecina to jest ok 180 km M.in. jedna z relacji pobytu Alberta: "Albert ma problem z prawą nogą, przez dwa dni była całkiem sztywna,wogóle jej nie czuł.Nogi mu się krzyżowały. Dostaje bezpośrednio w łapinę witaminy B-1,B-6 i B-12. Jest już lepiej,płakunia trochę przy zastrzykach ,ale są efekty. Nie boli go to,nie kłapał ostrzegawczo zębiskami jak wyczesywałam kudły z łap.Początkowo trochę się kiełczył:evil_lol: na czesanie." Zdjęcia Alberta z pobytu tam: "Byliśmy dzisiaj na działkach, karmić dzikie koty. Była nowa trawka do jedzenia i tarzanie. Odwiedził nas nasz burmistrz, widział Alberta zaraz po przyjeżdzie, stwierdził ,że jest b. duża poprawa a jest lekarzem .Pozdrawiam"
-
[quote name='mgie']Właśnie otrzymałam maila od Magdy. Ta rodzina jednak jeszcze nie dzwoniła,bo Magda dopiero przed chwila podała im namiary do ciebie. Pisze żebyście się wstrzymali do poniedziałku. Podobno są zdecydowani na 100%[/quote] To by było super :multi::loveu:
-
[quote name='Glutofia']o! dobry pomysł, jeszcze się myć przestanę[/quote] :diabloti: dla Fundacji trzeba się poświęcić :diabloti:
-
Asia_Klero, to jest właściwie schronisko, ale prowadzone przez dogomankę, psy mają tam takie warunki jak w hotelu 5 - cio ***** :cool1: sztuczne maty trawy i takie tam ;) mariamc dba oczywiście o kontakt z psami, nie siedzą w boksach jak w normalnych schroniskach (!). Dlatego piszę, że to bardziej hotel. Za Alberta płacą chyba miesięcznie 250zł. Musiałabyś napisać do ciotki mariamc.
-
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
__Lara replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lidan']Dobrze, że chociaż pani ma głowę na karku i że nie chciała żywej zabawki dla dzieci :roll: No więc jesteśmy w punkcie wyjścia... [B]Domek dla Molly mile widziany ;) Najlepiej bez schodów i z ogródkiem :p[/B][/quote] Dokładnie... zdrowy rozsądek za wczasu zawsze na wagę złota :cool1: -
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
__Lara replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
A jak go w ogóle nazwiemy?? -
[quote name='terra']Kudłaty, wyjdź nareszcie z ukrycia :modla:[/quote] Właśnie, wyjdź wreszcie piesku :-(
-
Obawa - juz nie przerazona sunia!Ma swoj wymarzony domek!
__Lara replied to Ola la's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ola la']dziewcvzyny ja wpadam tylko na chwile...wysdepilam neta.Jesten teraz na wyjezdzie i jutro wracam do domu .Potem wyjezdzam na 11 dni i tez raczej bez kompa. Polecilam Lajle pewnej fajnej rodiznce.Ciagle o niej myle i polecam gdzie sie da. 300zl miesiecznie to nie malo ,Trzeba szukac domku ale wiadomu nic na "odwal sie" ... bez pospiechu .Po co nam kolejny "zwrot " i zawrót w glowie psa. do jutra papap Laruś dzieki za poinformowanie ,z ejestem poza zasiegiem... bez neta "jak bez ręki":shake::shake::shake:[/quote] A ona jest na utrzymaniu fundacyjnym? -
Miały być utopione...trzy maluchy szukają domku
__Lara replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
Pozdrowienia dla maluchów! i ich dobrego "wujka" :evil_lol: