Juz ochlonelam.......widze ze dobra z nas druzyna, mamy pania Kierowniczke, skarbnika z defektem slonecznym, pisarke ogloszen, wielu podczymywaczy i kasy i na duchu, no i mnie na koncu ktora absolutnie nic nie wie :), wiec lepiej nie pytac :).....
Jestem z Was dumna dziewczyny !