niesamowita historie Fuksa i szczesliwe jej zakonczenie mozna przeczytac: http://www.dogomania...ku-w-Niemczech-)
Nie moge odnalesc tego watku, moze Mi ktos pomoze.....nie wiem gdzie go szukac, bo Link jest pusty :(
A chcialam powiedziec ze dzisiaj odwiedzil mnie Fuks, od czasu Do czasu mnie odwiedza i bardzo dobrze sie ma.....
Malawaszko, pamietasz Fuksa ?