A ja pelna entuzjazmu bylam na rutynowych badaniach i co, okazalo sie ze man zapalenie pecherza......nie chcialam uwierzyc, Pani dala papierek i powiedziala ze man sie sama przekonac, Jak bedzie wrzosowy, to mam....... byl wrzosowy.....a ja nie mialam zadnych problemow........to byla przedmowa Do tego ze nie zawsze wiadomo, kiedy sie ma a kiedy nie.......i moze u niego tez tak bylo...i stad to zgrubienie....