-
Posts
12364 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maarit
-
ISKIERECZKA kozienice potem dt i wreszcie własny dom :)).
maarit replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja ale finansowo w tej chwili nie mogę pomóc:oops: -
Nie spadamy.... ;)
-
... bez zmian?
-
Dawno nie zaglądałam:oops: i dopiero jak zmieniłyście tytuł to się dowiedziałam o Zeniu :(
-
[quote name='xxxx52']a od zwierzat nie jest sw.Franciszek z Asyzu? o sw.Ricie nie slyszalam,co to za jedna?[/QUOTE] Święta Rita jest od spraw beznadziejnych i trudnych.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='barb']Założyciel wątek przestal tu bywać. :shake: Tylko wcześniej wspólnie go ustalić (tytuł) :lol:[/QUOTE] No coś w stylu Jenny odeszła [*] a Cindy szczęśliwa w nowym domu u Laury, tak po prostu, żeby było wiadomo o co chodzi :)
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Już dajcie spokój :), bo znów będzie "wysyp" dogomaniaków i kłótnie. A po co? Cindy zadowolona, my też :) po co sobie humory psuć?
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
maarit replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Super :) [URL="http://smayliki.ru/smilie-671035527.html"][IMG]http://s8.rimg.info/8a8375a55da8e3bf57c1aa27273e999f.gif[/IMG][/URL] -
[quote name='gosiaczek1984']Wiem zaraz powiecie,ze sie czepiam:)ale Cindy na zdjeciach w domu to dla mnie nie Cindy,na dworze calkiem ciemna ruda,a w domu jasna,to tylko moj komentarz[/QUOTE] Zdjęcie jest "prześwietlone". Ja często tak mam z moim rudzielcem. Raz na zdjęciach jest jakby lekko brązowy, raz wściekle rudy :D
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Skoro o Jastrzębiu mowa, to tutaj jest wątek Puszka: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/200648-Skatowany-uratowany-Nie-ma-na-hotel-wraca-do-schronu-To-b%C4%99dzie-wyrok-POMOCY"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/200648-Skatowany-uratowany-Nie-ma-na-hotel-wraca-do-schronu-To-b%C4%99dzie-wyrok-POMOCY[/URL]
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='krist'] Miała też swoje, chyba pierwsze w życiu, spotkanie z koniem [/QUOTE] ... a koń nie mógł od niej oderwać wzroku :lol:
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='krist'][IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1003473_492362654174057_778657975_n.jpg[/IMG][/QUOTE] Na to czekałam :)
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Sonia - znalzła przystań na stare lata:):) - dziękujemy
maarit replied to Szira's topic in Już w nowym domu
Jestem z zaproszenia, ale co ja mogę...:shake: -
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
maarit replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzymaj się malutka. -
Yoda "zaprojektował" sobie swój własny dom u Pana Jacka:)
maarit replied to asiuniab's topic in Już w nowym domu
Jaki słodziak:loveu: Na stałe się nie zdeklaruję (bo wisi nad nami widmo zwolnień) ale w sierpniu mogę coś dorzucić jednorazowo. -
:lol: No proszę Cię... do czego ta dyskusja prowadzi? Tylko Moderatorowi dodamy pracy.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
A tak, racja... Trudno być na wątku od 2010 r. jeśli się jest na forum od lipca 2013 r. No ale mniejsza z tym. Co u Cindy?
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Weźcie się wyżyjcie na podwórku albo zróbcie w końcu coś pożytecznego:angryy:!!! Gdzie byliście jak Cindy i Jenny [*] czekały 13 lat? Nic już nie zmienicie. Każdy, kto chciałby przeczytać coś konkretnego musi najpierw przez Wasze pyskówki przebrnąć. Idźcie sobie na FB.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with: