Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. [quote name='sylwiaso']Ja pamiętam Orionka brat bliżniak Kamysia![/QUOTE] Aaaaaa.... ten Orion... no rzeczywiście:hmmmm: Zaczęło mi dopiero coś świtać :D
  2. Czyli mięsko było bardzo dobrej jakości. Tych "chemicznych" nie chcą nawet powąchać :)
  3. [quote name='john_rambo_tymek']hehe moja malutka klaudusia (dwuletnia) jak ujrzała kamyka to powiedziała " orio" - (orion) to nasz psiak adoptowany ze schronu po 10-ciu latach kiblowania i wygląda jak klon kamyka.........!!!!!!:lol:[/QUOTE] Orion też ma taki jęzor? :)
  4. Żeby tylko sunia nie uciekła. Tam ma przynajmniej jedzenie.
  5. [quote name='lula2010']obejrzalam filmik .....zal tych psiakow ,ktore nic nie zawinily....i jeszcze zima tuz tuz....[/QUOTE] Serce się kraje :(
  6. Mnie akurat zawiało - cały dzień byłam na wietrze. Na 4 dzień nie mogłam ruszyć połową twarzy, mrugałam ale słabo... Rehabilitacja, masaże, zastrzyki i przeszło, chociaż zdarza się, że to się nie wycofa w całości.
  7. [quote name='wtatara']czekamy na wieści[/QUOTE] Czekamy... mam nadzieję że sunia też już bezpieczna
  8. No brak słów... :shake:
  9. Sajuki już nie cierpi, jest szczęśliwa. Miała dom o jakim marzy każdy psiak. Delph trzymaj się...
  10. Jakie śliczne kluseczki:loveu: Proszę nr konta, końcem tygodnia coś podeślę.
  11. O matko :( Dawno nie zaglądałam ale myślę o Was Mam nadzieję, że już lepiej... Jestem z Wami... :glaszcze:
  12. [quote name='Malgoska']to dopiero będą pogaduchy :)[/QUOTE] Przy porannej kawie na przykład ;) Mój Misiek zawsze kombinuje jakby tu liznąć jakąś chwilowo "opuszczoną" kawę albo chociaż fusy ;) A co do ulubionych przekąsek to nasz poprzedni Misiek (z pokolenia na pokolenie zawsze były Miśki) uwielbiał korniszony.
  13. Ja od dineh :) Na sobie przerabiałam porażenie nerwu twarzowego. Zespół suchego oka to od tego. Musiałam zaklejać na noc, bo powieka się nie domykała tak jak trzeba:roll: Tak że wszystkich przestrzegam na wszelki wypadek. Współczuję Ci piesku...
  14. [quote name='madziakato']Właśnie miałam o to pytać....To pewnie i stare odmrożenia:-(Matko, jak on wytrzymał 11 lat???:-([/QUOTE] Ja też się nie znam. Ale coś w tym może być. Zgarnęliśmy sunię, która podobno przez wieeele lat pilnowała jednej firmy i... rodziła :( Też miała podobne zgrubienia, ale te zmiany są ogromne :(.
  15. Cisza... :( a zapomnieć się potrafię...
  16. [quote name='mari23'] prawdopodobnie jutro Frodo straci swoje klejnoty ;) ( to tak profilaktycznie, żeby nikomu nie przyszło do głowy, że piękny, to się nadaje na ojca ładniutkich szczeniaków)[/QUOTE] Ajć... ;) Szkoda że z domkiem nie wyszło.
  17. Dzień złych wiadomości... Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
  18. Bidulki.... :(
×
×
  • Create New...