Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Ciocie ja mogłabym coś jednorazowo wpłacić w styczniu.
  2. Zaglądam i ja :) Śliczna sunia.
  3. Szkoda. Może ten pan jeszcze zmieni zdanie... Elza wstaw zdjęcia. Może jakieś nowe ogłoszenia by się przydało zrobić/zamówić.
  4. Odwiedzam Ibiska :) Mam nadzieję, że nic nie pokręciłam i wpłata doleciała. Wysłałam 3 dyszki (XII, I, II), żeby mi się "wyrównało" z pozostałymi deklaracjami.
  5. Cały czas trzymam kciuki za dziadzia.
  6. [quote name='Olena84']Są bazarki i dopiero od miesiaca - dwóch brakuje na deklaracje, ale za miesiac juz nie bedzie wesoło, a Szarik dodatkowo jest coraz starszy i moze potrzebowac więcej badań, leków itp...[/QUOTE] Wiem :( i tak jak dopisałam wyżej - w miarę możliwości postaram się coś wpłacać...
  7. [quote name='Olena84']Hoopanie dobre takze!!! Był moment, że gadałam tu do siebie albo byłyśmy we dwie, trzy:(. Mimo wszystko przypominam, że Szarik nie ma 122zł deklaracji, ale na razie niestety poza jednorazowymi nie ma na to szansy:([/QUOTE] Pamiętam :(... Moja wpłata była już odnotowana, bo to było w X jak się nie mylę, a że śledziłam wątek, to widziałam, że jego budżet ma się dobrze. Ale pamiętam o Szariku... choć nie zawsze piszę. Mniej zaglądałam ostatnio. Nie mogę się zdeklarować na stałe, bo z pracą różnie ale w potrzebie, w miarę możliwości pomogę kochanemu pycholowi:loveu:
  8. Przyszłam z wątku mieleckiego. DT byłby dla niej wspaniałym prezentem świątecznym...
  9. [quote name='Olena84']I ciotki się znalazły jak chłopak przy kasie - wstydziłybyście się! Ode mnie Szarik dostał grosika Nie "pozwolem siem" obrażać:mad:
  10. Trufelko pokaż się... :(
  11. Smutna ta "jesień życia"... Trzymaj się psiaku.
  12. [quote name='Nutusia']Ma się tę... wprawę w mydleniu oczu :)[/QUOTE] Noooo... Świetna wersja :) Ale cóż. Grunt że piłka naprawdę się podobała :D
  13. E... nie zrzucaj na Pirata :) Już lepiej na Dropsikową miłość ;)
  14. Nie mogła być słaba - przecież to piłeczka od Mikołaja! Wykończyła ją miłość Dropsika ;)
  15. martwi ta cisza...
  16. [quote name='mari23']ale babcia zabrała pileczki tylko pół..... reszta to strzępki były tylko :([/QUOTE] No bo się tak zużyła od tej wspaniałej zabawy ;). Może lepiej że pogryzł, niż by miał się nią nie interesować. Byłoby jej bardziej przykro. Nie wiem:hmmmm: Rzeczywiście niegrzeczny Dropsik... Cioteczki - burza mózgów - co powiedzieć Kasi? Proszę dzielić się tutaj doświadczeniami...
  17. [quote name='mari23']Kasia przyniosła Dropsikowi piłeczkę, którą zgodnie z napisanym przez nią listem Mikołaj dostarczył jej pod poduszkę... dawała mu ją z taką czułością, opowiadała, że jest różowa, a on - jakby rozumiejąc wziął piłeczkę w łapki, potem w ząbki, znów w łapki....w swojej bydce oczywiście (otoczonej wianuszkiem innych "chętnych" ) Kasia tak się cieszyła, że Dropsik się bawi piłeczką od Mikołaja..... chwilkę zajęła się innymi pieskami, patrzę..... a piłeczki już tylko pół zostało.... Dropsik pogryzł.... szybko schowałam, żeby Kasia nie zauważyła.... teraz myślę, co jutro powiem dziecku, jak zajrzy do Dropsika i o piłkę zapyta.... a to niewdzięcznik Dropsik....[/QUOTE] ... że tak mu się baaardzo podobała, bawił się i bawił, nawet nie spał, bo nie mógł się od niej oderwać. I od tej dłuuuugiej, wspaniałej zabawy się zużyła. Na szczęście babcia zauważyła, że Dropsik nie śpi, tylko się bawi, piłeczkę zabrała i Dropsik poszedł spać :D
  18. Słodki dziadziuś:loveu:. SUDOCREM jest dobry na odleżyny - o ile dobrze kojarzę.
  19. [quote name='mari23']j a dlaczego właśnie ten? pewnie dlatego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/220834-Kiler-od-mari23-odszedł-za-TM-(*)?highlight=Kilerek[/URL][/QUOTE] Tak myślałam.
  20. Chłopaki wybaczcie... już przeniosłam deklarację na Ibisa. Strasznie się zasiedział a ma malutko deklaracji :(
  21. [quote name='Nikaragua']Może komuś potrzebny jest szal :) zapraszam[/QUOTE] Już lecim :)
  22. Podpoduszkowy zawsze cieszył najbardziej... list na parapecie... ech... Mikołaju - potrzebne jeszcze większe łóżko ;) Kasiu - pamiętaj żeby napisać o tym w kolejnym liście ;) Dzielna dziewczynka - ja zawsze miałam tremę i starałam się omijać wszelkie występy szerokim łukiem.
×
×
  • Create New...