Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. [quote name='Ziutka']Doopa słonia jednym słowem :shake:[/quote] niestety.........:placz:
  2. Ale jej się "start życiowy" trafił:shake:
  3. [quote name='Renata5']Takie cudo,a domku nie ma:shake:[/quote] :placz: własnie:shake:
  4. Kiwi domku szuka... domku gdzie jesteś???:shake:
  5. Kacperku do góry.....
  6. Reks mam nadzieję,ze wkrótce będziesz w domciu;)
  7. Maszaberla ja mam tak samo:roll:
  8. Pewnie nie zadzwonili:-(
  9. [URL="http://www.ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/41755"]Mała Nokia nic jej nie brakuje a wciąż jest w schronisku... - ogloszenia.e-gratka.info[/URL] adopcjapsa.pl przygarnijzwierzaka.pl (po akceptacji) adopcje.org (po akceptacji) zwierzaki.org 4lapy.pl nasipupile.pl czworonogi.eu
  10. Trzymam kciuki...;)
  11. [quote name='wanda szostek']Kacperek będzie sprawiał kłopoty to dom trzeba dobrze sprawdzić, aby nie było tak, ze wyląduje w innym schronie lub na ulicy[/quote] Nie zakłada się nawet innej opcji... Tylko niech ten domek zadzwoni....:roll:
  12. :placz::placz::placz:
  13. Jutro jej jakieś ogłoszenia zrobię-śliczna jest... i wreszcie widoczna;)
  14. [quote name='magda222']Rozmawiałam przed chwilą z Grażyną przez telefon. Czekamy...Trzymamy kciuki,żeby to był TEN dom.[/quote] Ale jak daleko:shake:...........
  15. Magda nie pytaj bo ja też nie wiem i aż sie boję... To tylko pierwszy sygnał... ale okaże się jutro czy do Grażynki ta osoba zadzwoni w ogóle z pytaniem...
  16. cioteczki.... trzymać mocniej... światełko na horyzoncie...
  17. Rozi do góry.....
  18. Zobaczyłam dzisiaj Antosia - biedna,ślepa psina:shake::-( Ma osobny wątek na Dogo?
  19. [quote name='Grzecho']Dzisiaj byłem z Grażyną w schronisku przy wydawaniu Amika. Kacper dalej w schronisku. Graśka mi go pokazała .....[/quote] Postaramy się żeby niedługo....,prawda????;)
  20. [quote name='lania']sprostuję Szarotka wabi się Debora w tym zdięciu został uchwycony smutek ale mimo tego zdjęcia piesek jest wesoły i potrafi się cieszyć Ale nadal czeka na dom ina jego ciepło tak jak każdy piesek w naszym szchronisku[/quote] Cały czas miałam ten smutny pysio przed oczami:-(
  21. TE ZDJĘCIA :-o:-o:-o:-o Bidulki... trzymajcie się.... Zgroza...:shake::shake::shake: Brak mi słów:angryy:
×
×
  • Create New...