Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Maszaberla oglądnęłam!!!:multi: Musiałam to widzieć! Pojechałam później samochodem i zdazyłam na rozmowę. Dobrze, że policji nie było na trasie:evil_lol: Ogłoszenie oglądnęłam i pracę dostałam:multi::multi::multi: Aż mi makijaż "spłynął" tak pięknie to powiedział. Antoś się wyróżnił przy tych kotach - jeszcze Pani "od kotów" powiedziała ze sama ma niewidomego psa i nic mu nie przeszkadza w życiu jesli pies już pozna środowisko. Jej nawet biega po lesie. Normalnie łezka mi się konkretnie zakreciła:loveu:
  2. A ja tez jednak nie oglądne-rozmowę o pracę mam:roll:
  3. :shake: Dom jest a sunia w schronie tego jeszcze nie było:shake:
  4. A to już chyba wiem;) - miejscowość na literę P...??:cool3:
  5. Dobry pomysł z wątkiem...tylko to takie smutne:shake::shake::shake:
  6. [quote name='Grzecho']No to mogę napisać: :sweetCyb:Hurrrrrrrrrra:sweetCyb: :multi: Jedziemy z Rexem do Ełku :multi: No to teraz wszyscy na pielgrzymkę do Częstochowy w intencji ładnej pogody na sobotę i niedzielę. Na kolanach :evil_lol: Nooooooooooo w końcuuuuuuu!!!!!!!!:lol:
  7. Własnie!!! Gdzie? Mam sprawę do niego!:evil_lol:
  8. Hej Rudziku:loveu:... Co u Ciebie?
  9. Czyli amputacja albo wyjazd do Niemiec ale za m-c i cały czas ból? Nie rozumiem. Niemcy to byłaby szansa dla niej... Nie wiem - nie znam się... Szkoda biduli...:placz: jak cierpi...:placz:
  10. Ile ja na ten dzień czekałam !!!!:mdleje::cunao:Wierzyłam zawsze że Feniks jeszcze znajdzie dom!
  11. Maszaberla z tego co wiem to największym problemem jest teraz zima:shake: i zaśnieżone drogi. No ale niech Grzecho napisze dla formalności co w tej rozmowie wyszło...
  12. [*] piesku....:-(:-(:-(:-(
  13. [URL="http://www.ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/42157"]Max - postaw się na jego miejscu. Miałbyś jeszcze nadzieję? On ma !!! - ogloszenia.e-gratka.info[/URL] przygarnijzwierzaka.pl -po akceptacji zwierzaki.org 4lapy.pl nasiupile.pl czworonogi.eu - po akceptacji
  14. Czy on ma jakieś ogłoszenia aktualne??? Nie jestem w stanie przeryć całego wątku!!!:no-no-no::mdleje:
  15. :-o ................................... Ja tylko zapytam co z domkiem? Kiedy sunia może tam trafić? Kłótni czytać nikt nie ma ochoty. Od tego są pw!!! Pies tu się liczy nie my...
  16. [quote name='agata51'] Już w poniedziałek Kacperek mały pewnie się doczeka DOMKU i CZŁOWIEKA.[/quote] :klacz::klacz::klacz: Jestem jak najbardziej za tym!!!
  17. Ładnie przybrał ciałka... Tylko ten domek....:shake:
  18. No Buka, czas do góry się odnieść i pokazać...
  19. Ja dzisiaj wysłałam moje parę groszy -jeśli nie będą dla niego potrzebne to napewno na oś innego sie przydadzą.
  20. Rudzielcu:loveu: kochany uciekaj na górę!!!!
  21. Lipi:loveu:-malutka pokaż się światu
  22. A ja na dobry wieczór u Rudzika jestem. Witaj Pycholku kochany:loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...