Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. A propos ogłoszenia-jesli mogę zasugerować - to koniecznie trzeba podkreślić, że gaśnie w sensie z tęsknoty, załamania, zrezygnowania.... żeby ktoś nie pomyśłał że nasz Antoś to pies "na wykończeniu", który gasnie w tym dosłownym sensie. Sorry za szczerość do bólu. Więcej się nie wtrącam.:roll:
  2. [quote name='Grzecho']Pomogłem ale ciężko było. Niech dzwonią. Dla Kacpra trzeba iść za każdym tropem.[/quote] No właśnie od czasu gdy wysłałam namiary na Grazynę to cisza na NK...:roll:
  3. Wielkie dzięki dla tego Pana:Rose::loveu: i "gratuluję stróżom prawa" - w końcu tak się nią "przejęli":flop: zresztą jak i cała reszta gapiów :pissed:
  4. Kochana:loveu: do góry....
  5. Do góry maluszki....
  6. :cool3:Cioteczki zapisywać się w kolejkę po Antosia....:cool3:
  7. Witaj Rudziku:loveu: A ja myślałam, że tylko mnie Dogo "zaniemogło":evil_lol:
  8. [quote name='Grzecho']Tak na marginesie to Grażyna padła :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] A ciekawe czy zadzwonią:roll:... [SIZE=1]Ps:Pomóż jej wstać:diabloti:[/SIZE]:diabloti:
  9. :multi:Już działa....
  10. [FONT=Verdana][SIZE=2]JUTRO POSTARAM SIE ZROBIĆ (obiecane) TYM 2 PSIAKOM JAKIEŚ OGŁOSZENIA:[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Szarotka - Nie przechodź obojętnie obok oczu pełnych nadziei.. Na zdjęciu widnieje Szarotka - w schronisku jest już jakiś czas. Ma już około ośmiu lat, ale przecież nie wolno skreślać jej ze względu na wiek. Suczka jest średniej wielkości. Bardzo łagodna i sympatyczna - raczej dogaduje się z innymi psami. Niestety.. powoli chyba traci już nadzieje na to, że odmieni się jej los. Może znajdzie się ktoś życzliwy, kto pomoże to zmienić?[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]i ten drugi "polecony do ogłaszania"- Na zdjęciu widnieje kilkuletni, niewielki mieszaniec. Piesek jest bardzo łagodny i ugodowy. W stosunku do ludzi - szalenie przyjacielski i kochany. Jeśli chodzi o kontakt z psami - całkowicie podporządkowany, nie mający aspiracji do dominowania nad innymi zwierzętami. W schronisku jest wręcz pomiatany przez psy. Mieszka w osobnej klatce w szpitaliku, dlatego drastycznie zmniejszyły się jego szanse na adopcje - nikt go tam nie widzi :( Może ktoś z Was zapragnie zmienić jego los? [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]Tylko tyle o nich wiemy?[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] Czy ja nie mogę znaleźć - Przepraszam, ale internet mi nawala i przez to się wlokę...[/SIZE][/FONT]
  11. Zawału dostanę przez to Dogo i mój internet- cały dzień próbuję się zalogować:angryy: i nic.... Może teraz mi się nie wyłączy...
  12. Wiem, że dopiero po wizycie będą szczegóły... Ta Pani ma go już w swojej galerii. Teraz czekamy na wyniki wizyty;) Już mnie skręca z ciekawości... Chciałabym dla niego jak najlepiej - zresztą jak wszyscy... Oby było OK bo się chyba załamię:roll:
  13. [quote name='Sabina02']Wyroznilam Antosiowi Allegro: Allegro :loveu: Suuupeeerrr
  14. Ale na poezję czekamy dalej... ;) Qrcze naprawdę bym chciała żeby mu się tym razem udało. Ostatnio już tak sie cieszyłam bo ktos się odezwał a tu Grażynka pisze że telefon milczy:-( - moze i dobrze -jakby chcieli to by go wzięli. A ta osoba zniknęła z NK -usunęła się ze znajomych Kacpra...
  15. To ja na "Dobry Wieczór" zostawię ślad u Rudzika;) a chłopak skoczy przez to na 1str. przypomnieć o sobie...
  16. Jak cioteczki ustalą że hotel to się coś dorzucę (nie mogę zadeklarować co miesiąc bo nie mam stałych dochodów) ale parę groszy wpłacę na Antosia.
  17. ... trzymać kciuki!!!!.... Więcej nie napisze bo zapeszę i znowu będzie niewypał!:roll:
  18. [quote name='Grzecho']Nareszcie lepsze wieści! Sytuacja ma sie nastepująco: rozmawiałem z Panią ( przyszła właścicielka Rexa ) i podtrzymuje swoją decyzję o adopcji Rexa. Rozmawiałem rówinież z Panem kierownikiem schroniska w Ełku ( na marginesie prezes ełckiego TOZ-u ) i on lub pracownik w dniu dzisiejszym lub jutro załatwią wizytę przedadopcyjną. Postarają się zrobić kilka fotek i przesłać na mojego e-maila. Po zakończeniu wizyty Pan ma mi dać znać telefonicznie jak sutuacja wygląda. Czekamy!!! Przyszła Pani (miejmy nadzieję) już napisała na NK że wkrótce się zobaczą z Reksem;)
×
×
  • Create New...