-
Posts
12364 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maarit
-
KACPEREK znalazł wymarzony domek!! Dziękujemy! :)
maarit replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Grzecho']Pomogłem ale ciężko było. Niech dzwonią. Dla Kacpra trzeba iść za każdym tropem.[/quote] No właśnie od czasu gdy wysłałam namiary na Grazynę to cisza na NK...:roll: -
Mloda sunia ZAJKA po wypadku juz w NOWYM DOMU:)
maarit replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Wielkie dzięki dla tego Pana:Rose::loveu: i "gratuluję stróżom prawa" - w końcu tak się nią "przejęli":flop: zresztą jak i cała reszta gapiów :pissed: -
Kochana:loveu: do góry....
-
NOKIA - malutka suczka - tyle przeszła i.. ZNALAZŁA DOM!
maarit replied to Maadzia's topic in Już w nowym domu
i hop.....:multi: -
Do góry maluszki....
-
19.05.2011 Rudzik odszedł za Tęczowy Most :(((
maarit replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witaj Rudziku:loveu: A ja myślałam, że tylko mnie Dogo "zaniemogło":evil_lol: -
KACPEREK znalazł wymarzony domek!! Dziękujemy! :)
maarit replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Grzecho']Tak na marginesie to Grażyna padła :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] A ciekawe czy zadzwonią:roll:... [SIZE=1]Ps:Pomóż jej wstać:diabloti:[/SIZE]:diabloti: -
Mix ONka - pilnie potrzebna pomoc w ogłoszeniach!- Śląsk MA DOM
maarit replied to Eruane's topic in Już w nowym domu
Bez zmian???:shake: -
Koszmar Kajtka jeszcze się nie skończył. Zbieramy na nowy DT. Pomóż!!!
maarit replied to irysek's topic in Już w nowym domu
W górę Kajtku.... -
Rex odszedł za TM już w swoim domku, a nie w schronisku.
maarit replied to grazyna9915's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czekamy............. -
KACPEREK znalazł wymarzony domek!! Dziękujemy! :)
maarit replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
:multi:Już działa.... -
[FONT=Verdana][SIZE=2]JUTRO POSTARAM SIE ZROBIĆ (obiecane) TYM 2 PSIAKOM JAKIEŚ OGŁOSZENIA:[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]Szarotka - Nie przechodź obojętnie obok oczu pełnych nadziei.. Na zdjęciu widnieje Szarotka - w schronisku jest już jakiś czas. Ma już około ośmiu lat, ale przecież nie wolno skreślać jej ze względu na wiek. Suczka jest średniej wielkości. Bardzo łagodna i sympatyczna - raczej dogaduje się z innymi psami. Niestety.. powoli chyba traci już nadzieje na to, że odmieni się jej los. Może znajdzie się ktoś życzliwy, kto pomoże to zmienić?[/SIZE][/FONT] [FONT=Verdana][SIZE=2]i ten drugi "polecony do ogłaszania"- Na zdjęciu widnieje kilkuletni, niewielki mieszaniec. Piesek jest bardzo łagodny i ugodowy. W stosunku do ludzi - szalenie przyjacielski i kochany. Jeśli chodzi o kontakt z psami - całkowicie podporządkowany, nie mający aspiracji do dominowania nad innymi zwierzętami. W schronisku jest wręcz pomiatany przez psy. Mieszka w osobnej klatce w szpitaliku, dlatego drastycznie zmniejszyły się jego szanse na adopcje - nikt go tam nie widzi :( Może ktoś z Was zapragnie zmienić jego los? [/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2]Tylko tyle o nich wiemy?[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2] Czy ja nie mogę znaleźć - Przepraszam, ale internet mi nawala i przez to się wlokę...[/SIZE][/FONT]
-
KACPEREK znalazł wymarzony domek!! Dziękujemy! :)
maarit replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Zawału dostanę przez to Dogo i mój internet- cały dzień próbuję się zalogować:angryy: i nic.... Może teraz mi się nie wyłączy... -
Rex odszedł za TM już w swoim domku, a nie w schronisku.
maarit replied to grazyna9915's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wiem, że dopiero po wizycie będą szczegóły... Ta Pani ma go już w swojej galerii. Teraz czekamy na wyniki wizyty;) Już mnie skręca z ciekawości... Chciałabym dla niego jak najlepiej - zresztą jak wszyscy... Oby było OK bo się chyba załamię:roll: -
KACPEREK znalazł wymarzony domek!! Dziękujemy! :)
maarit replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Ale na poezję czekamy dalej... ;) Qrcze naprawdę bym chciała żeby mu się tym razem udało. Ostatnio już tak sie cieszyłam bo ktos się odezwał a tu Grażynka pisze że telefon milczy:-( - moze i dobrze -jakby chcieli to by go wzięli. A ta osoba zniknęła z NK -usunęła się ze znajomych Kacpra... -
19.05.2011 Rudzik odszedł za Tęczowy Most :(((
maarit replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To ja na "Dobry Wieczór" zostawię ślad u Rudzika;) a chłopak skoczy przez to na 1str. przypomnieć o sobie... -
KACPEREK znalazł wymarzony domek!! Dziękujemy! :)
maarit replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
... trzymać kciuki!!!!.... Więcej nie napisze bo zapeszę i znowu będzie niewypał!:roll: -
Rex odszedł za TM już w swoim domku, a nie w schronisku.
maarit replied to grazyna9915's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Grzecho']Nareszcie lepsze wieści! Sytuacja ma sie nastepująco: rozmawiałem z Panią ( przyszła właścicielka Rexa ) i podtrzymuje swoją decyzję o adopcji Rexa. Rozmawiałem rówinież z Panem kierownikiem schroniska w Ełku ( na marginesie prezes ełckiego TOZ-u ) i on lub pracownik w dniu dzisiejszym lub jutro załatwią wizytę przedadopcyjną. Postarają się zrobić kilka fotek i przesłać na mojego e-maila. Po zakończeniu wizyty Pan ma mi dać znać telefonicznie jak sutuacja wygląda. Czekamy!!! Przyszła Pani (miejmy nadzieję) już napisała na NK że wkrótce się zobaczą z Reksem;)