Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Śliczna leć do góry......
  2. Nie! Dzisiaj już nic sensownego nie stworzę. Jutro - jak umysł mi się zresetuje:roll:. Na razie do góry Cyganku!!! Czy ktoś mu może zrobić Allegro???
  3. [URL="http://www.ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/41323"]Kobra - piękna i...samotna. Czy możesz dać jej szansę... Ona chce znów ... - ogloszenia.e-gratka.info[/URL] [U][U]"www.4lapy.pl" "www.eoferty.com.pl" "www.napipulipe.pl" po akceptacji: "www.czworonogi.eu" "www.przygarnijzwierzaka.pl"[/U] [/U]
  4. Mam nadzieję, że autor zdjęć nie będzie miała nic przeciwko,że ich użyję w ogłoszeniach:roll:
  5. No to ja z[B] [SIZE=5]G[/SIZE][/B] [SIZE=2]wpadam na wątek[/SIZE];) i na razie podnoszę sunię... tylko:roll:
  6. Rudziku oby ci sie powiodło. jakby ta osoba zaczęła go odwiedzac to psiak obdarzyłby zaufaniem człowieka i byłoby łatwiej...:roll:
  7. Ufffff:roll: Przekopałam i wygląda że tylko na stronie starszych psów go dodano. Jak sie myle to mnie poprawcie...
  8. [quote name='Macho']Kobra ma ogłoszenia na: adopcje.org, e-zwierzak.pl, alegratka.pl i chyba na allegro :)[/quote] Dzięki!!! bo dotarłam do10 str i byłam już załamana. Jutro na "świeży umysł" coś dorobię bo mam czas:evil_lol:. Poszukam tekstu.:roll:
  9. Moge tylko podnieść...
  10. Ja takiego talentu nie mam:roll: wiec napisze po prostu - hops!!!:multi:
  11. I cos wiadomo? Tak go strasznie żal:placz:
  12. "Rudasku" wędruj do góry po domek z ogródkiem do pilnowania:multi:
  13. O jak śliczniasta:loveu: Robiłyście jej jakieś ogłoszonka?
  14. O matko.... Pani F, Edi i w ogóle wszystkie tu obecne cioteczki - wielki szacunek za to co robicie dla Piano!!!:loveu: A ten sq..el co mu to zrobił to nie człowiek:angryy::angryy::angryy:
  15. Oj rozkochuje:loveu:....
  16. Mysiasty do góry...
  17. Mogę tylko podnieść i wstawić pieska do podpisu bo musze sie ze swoich zobowiązań wywiązać:roll:
  18. Pewnie, niech siedzi sobie w budce, bo zimno i wilgotno a to niedobre na stawy:placz:
  19. Trudno-przeszukam do góry Cyganku:multi:
  20. do góry Kropeczko...
×
×
  • Create New...