Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. [quote name='linka']jeśli link nie działa.. Wpisz w wyszukiwarkę schronisko swarzędz ;)[/quote] ok..........
  2. Dzięki Maszaberla -na Ciebie można zawsze liczyć:multi:
  3. I nie odpisuje.....:shake:
  4. Sunia dalej sama:shake::shake::shake:
  5. Igorku musi sie ten domek znaleźć dla ciebie;)
  6. Ta osoba chyba sie ukrywa:roll:... Albo wyjechała:shake:
  7. [quote name='Weronia']Gonia, wszystkie można ogłaszać. Kilka stronek wcześniej masowo powklejałam zdjęcia nowe. Jak powiesz, które z psiaków chcesz ogłaszać, na pewno znajdą się szczegółowe informacje o nich:)[/quote] Nie potrafię wybrać:shake: Które najpilniejsze?
  8. Tak mi się skojarzyło,że te ślady to zostawiamy jak nasze pieski... hmm...:evil_lol:
  9. [quote name='agata51'] Kacper-zadziorek szuka we wtorek ciepłego domu. Komu Kacpra, komu?! [/quote] Reklama Kacperkowa!!!:lol:
  10. [quote name='Grzecho']Narazie cisza ??? Echo ???[/quote] Chciałabym napisać że nie cisza.... ale cisza:shake: Tyle ze ja od razu czułam że to niewypał będzie. Bardziej - że tak go nazwę -"Reksowy domek" mi się konkretniejszy wydawał.
  11. do góry chociaż...........:roll:
  12. :mdleje::mdleje::mdleje: Takie cudo czeka??? :help1: :shake:
  13. Z tego co wiem byłby ogłoszony w "pytaniu na śniadanie"
  14. Słuchajcie - Maszaberla ma "super" możliwość poinformowania ludzi, że gdzies tam żyje i czeka na domek taki piesek jak Antoś - tylko musicie pomóc...
  15. Jakby się dom znalazł to i z transportem coś by się dało wykombinować. Wiadomo schronisko nie ma kasy na takie rzeczy ale są na Dogo dobre duszki, które napewno by pomogły.
  16. Takie pełne tęsknoty oczy po prostu mnie zwalają z nóg... Szarotka rzeczywiście na tych zdjęciach ciut lepiej wygląda bo mina na tamtym to straszna... Które psiaki trzeba ogłaszać? Teraz mam trochę roboty ale może w przerwach?... Jakieś... (bo nie wszedzie jestem zarejestrowana).
  17. Przypomnij się....
  18. :sweetCyb::cunao::cunao::cunao::sweetCyb:
  19. [quote name='Grzecho']Niestety, Kacperek szuka domu dalej, a może jeszcze zadzwonią?[/quote] Zaraz napisze do tej osoby i nie będziemy sie domyślać, trudno - wóz albo przewóz:roll:
×
×
  • Create New...