Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Kostuś wracaj do formy... Podobny do mojego Miśka... bardzo.
  2. [quote name='Lulka']jak odczarowac Miske??? kto moze pomoc jeszcze w ogloszeniach? plisss[/quote] A gdzie jest ogłoszona?
  3. Witaj Drwalu, dawno mnie nie było u ciebie - wybacz piesku...:roll:
  4. [quote name='Patia'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/1900/dsc2249dm9.jpg[/IMG][/URL][/quote] Jaki śliczny pycholek:loveu::loveu::loveu:
  5. Wesoło się u Buki zrobiło:evil_lol:
  6. :-(:-(:-(:-( [*] [*] [*]
  7. Kacper trzymaj się:roll:
  8. jaki śliczny..... i smutny:placz:
  9. [quote name='magda222']Grażyna jest rzadko na dogo.Ma problemy z komputerem. Najlepiej do niej zadzwonić i pogadać.[/quote] Dzwoniłam i pogadałyśmy... Teraz czekamy.
  10. [quote name='magda222']Gonia13 możesz trochę jaśniej?Sorry,ale nie rozumię?! Reks ma szanse na dom,ale potrzebny transport?![/quote] nie chcę zapeszać, musze p.Grażynę zapytać czy istnieje szansa na dowiezienie psa w razie potrzeby... To by było strasznie daleko:roll:
  11. Ma przygarnijzwierzaka tylko ja na tydzień robę i co tydzień od nowa, zeby pies był na poczatku listy:evil_lol: Ode mnie ma: e-gratka, adopcjapsa, adopcje.org, przygarnijzwierzaka, zwierzaki.org, lubliniak, kolbuszowiak, ogloszeniatarnow, nasipupile, 4lapy -na miesiąc
  12. Ktoś napisał... ale pasowałby transport:roll: zresztą ile prawdy....
  13. Kacperku zdrówka. taki kochany:loveu: trzymaj się bidulku
  14. Tyle tylko że dużo osób rozsyła Reksa po znajomych ale propozycji zero:-(
  15. Dalej nic konkretnego- ręce mi opadają...:mdleje::mdleje::mdleje::placz:
  16. Cóz trzeba będzie może spróbować.
  17. Paskudo do góry. Może do założycielki trzeba napisać...
  18. przygarnijzwierzaka.pl adopcje.org przygarnijzwierzaka.pl nasipupile.pl e-oferty.com.pl czworonogi.eu 4lapy.pl ogloszenia.e-gratka.info
  19. Cyganku hopsaj do góry.....
×
×
  • Create New...