Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Iti:loveu: zdrówka ci życzę....
  2. To znaczy "po łebkach" obleciałam bo nie wyświetla wyszukiwania (za dużo osób). Musze jakoś rozsądnie zacząć... A może Madzia chcesz przejąć do pilotowania Reksiowy profil?:razz:
  3. Zaprosiłam Cię?:diabloti: Tychy "obleciałam":evil_lol: Szybciej zbiera znajomych niż mój tato:evil_lol: Żeby tylko to coś dało:roll:
  4. Reks ma profil na NK:roll: i osoby obiecują psiaka "rozreklamować"
  5. REKS już nie mam pomysłu... moze jednak hotel, wiecej ogłoszeń nie potrafie robić:-(
  6. No nie bardzo super - z opisu Grażyny wnioskuję....:placz:
  7. :placz: ta bezsilność zwala z nóg...:-(
  8. Chyba tylko ogłoszenia mogą pomóc. To już lepiej jakby w schronie był niż u gościa. byłoby wiecej czasu.
  9. Gdzie sie da to zmienie zdjęcia i dodam że sprawa pilna... część zmieniłam a część zmienię jutro
  10. Jestem. od czasu do czasu ale jestem - zaglądnijcie tez do tego Rudego z mojej sygnatury...:placz:
  11. Witaj Igorku dawno mnie u Ciebie nie bylo
  12. Jak coś źle to dajcie znać, gdzie sie da to zmienię... [URL="http://www.ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/41374"]Cyganek - ma jedno marzenie - dom! Pomóżmu je spełnić! - ogloszenia.e-gratka.info[/URL] "www.adopcjapsa.pl" "www.zwierzaki.org" "www.eoferty.com.pl" "www.4lapy.pl" "www.nasipupile.pl" po akceptacji: "www.czworonogi.eu" i "www.przygarnijzwierzaka.pl" i "www.adopcje.org" [SIZE=3][B]Niech ktoś mu zrobi Allegro[/B] -[SIZE=2] Ja nie potrafię!!![/SIZE][/SIZE]:oops:
  13. Do góry Tytanie - wysłałam ci tylko dyszkę:oops:. Za dużo nieszczęść na Dogo...
  14. Hopsaj do góry:multi: Rudziku:loveu:
  15. :crazyeye:600zł to strasznie dużo:roll: Skacz mała do góry....
  16. Piano zdrowiej piesku. Tyle osób trzyma kciuki za ciebie:loveu:
  17. Wysłałam parę grosików dla Arielka na AFN. niewiele ale się przyda:oops:
  18. Dobrze zrobił,że go zabrał. No a teraz najlepiej, żeby jakiś skruszony własciciel się odnalazł:roll: Oby... bo pies piękny....
  19. Właśnie, czekam z niecierpliwością na jakieś wieści (dobre:razz:)
  20. Hopsaj Wanilko do góry....:loveu:
×
×
  • Create New...