[quote name='Weronia']Prawdę mówiąc, to ja tego psiaka nie kojarzę.. Saint mu robił zdjęcie, to może powie coś o nim o ile pamięta..[/quote]
Bidulek straszny...:-(
Śliczna sunia. Kurcze więcej zdjęć by sie przydało i na jasnym tle-do ogłoszeń. Ale wiem, że macie z Jasiem dużo roboty więc pewnie na razie muszą wystarczyć. Spróbuję jutro...
:tort::laola::cunao:To impreza!!! Wszystkiego
najlepszego z okazji imienin Maszaberla.
Gratuluję znajomości:cool3:. Musi się udać!!!
Teraz każdy będzie chciał mieć takiego "sławnego psa":evil_lol: