Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Ja nie wpłaciłam wiele więc nie będę się wyrywać z propozycjami aczkolwiek pamiętam, że to właśnie Reywen najbardziej potrzebował pomocy swego czasu. On i Feniks.
  2. To niebezpieczne:shake: a Maniek już się nie może doczekać. Ta zima nie miała kiedy zaatakować:angryy:
  3. Dla Szarotki: [url=http://www.ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/42340]Nie przechodź obojętnie obok oczu pełnych nadziei... - ogloszenia.e-gratka.info[/url] zwierzaki.org, 4lapy, nasipupile.pl adopcjapsa.pl eoferty.com.pl -po akceptacji czworonogi.eu - j.w. adopcje.org, - j.w. przygarnijzwierzaka.pl - j.w.
  4. A widzisz:evil_lol: ... Tak mi świtało coś w łebku:roll:. Już mi się pierniczy w głowie.Nie pamiętam już komu... co... gdzie. Ale jak znajdę kartkę co sobie zapisałam to sprawdze,które trzeba odnawiać, ale raczej na bieżąco jestem;)
  5. Spoko już mam chetną osobę, którą- nawiasem mówiąc- będę miała na oku Dziekuję za propozycję ale nie ukrywam że w razie potrzeby z niej skorzystam...:lol:
  6. ZAŁOŻYŁAM - jeśli ktoś moze je prowadzić to chętnie oddam. Skończę tylko szczegóły- zdjęcia itp. Jesli ktoś założył to usunę.Nie wyrabiam... Podam dane do konta.
  7. Zakładam ale go już go nie poprowadzę. Nie dam rady. Obiecałam ogłoszenia...
  8. Bardzo dobry pomysł -ja już 2prowadzę. Jeden pies jedzie wkrótce do domu. I do kazdego znajomego można wysłać link z filmem:evil_lol: i prosbę w iieniu Antosia.
  9. [SIZE=4]Potrzebny bannerek... [SIZE=2](albo ja ślepa jestem):roll:[/SIZE][/SIZE]
  10. O jaka "przylepka" kochana:loveu:
  11. No ja też z bazarku trafiłam do Julci... matko ale bidulka...
  12. On ma u mnie czworonogi.eu :lol:
  13. [*] [*] [*] :-(:-(:-( Szczęście było tak blisko:placz:
  14. [quote name='EVA2406']Kupiłam cegiełki na Feniksa................ i teraz nie wiem czy mam wpłacać, czy przekazać na inną biedę? Pianko, odpowiedz, proszę[/quote] Ktoś pisał, że chyba na leki będa pieniążki potrzebne. Ale to tylko Pianka moze potwierdzić.
  15. Maszaberla kto Ci będzie miał za złe??? Ty żartujesz- prawda?
  16. Witaj Rudziku:loveu: do góry hopsaj;)
  17. A tak niewinnie wyglądał na zdjęciach:cool3:
  18. Już nie bardzo rozumiem. Może jednak ta osoba go weźmie. Czekamy na Grażynę...
  19. :sweetCyb::cunao::cunao::cunao: Reks jedzie do domku do kociaka Mańka;) Tylko Reksiu bądź grzeczny;) Dzięki Anetko:loveu:
  20. [quote name='Gonia13']A to już chyba wiem;) - miejscowość na literę P...??:cool3:[/quote] CHYBA JEDNAK SZUKAMY DALEJ.... ta osoba o której myślałam chyba nie będzie mogła:shake::shake::shake:
  21. [quote name='becia66']Lepiej ich pokazac niż trzymać w ukryciu bo szansa że któryś domek znajdzie...:roll: Dobranoc staruszki....:sleep:[/quote] To bardzo dobry pomysł...
×
×
  • Create New...