[URL="http://www.ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/41755"]Mała Nokia nic jej nie brakuje a wciąż jest w schronisku... - ogloszenia.e-gratka.info[/URL]
adopcjapsa.pl
przygarnijzwierzaka.pl (po akceptacji)
adopcje.org (po akceptacji)
zwierzaki.org
4lapy.pl
nasipupile.pl
czworonogi.eu
[quote name='wanda szostek']Kacperek będzie sprawiał kłopoty to dom trzeba dobrze sprawdzić, aby nie było tak, ze wyląduje w innym schronie lub na ulicy[/quote]
Nie zakłada się nawet innej opcji... Tylko niech ten domek zadzwoni....:roll:
[quote name='magda222']Rozmawiałam przed chwilą z Grażyną przez telefon.
Czekamy...Trzymamy kciuki,żeby to był TEN dom.[/quote]
Ale jak daleko:shake:...........
Magda nie pytaj bo ja też nie wiem i aż sie boję... To tylko pierwszy sygnał... ale okaże się jutro czy do Grażynki ta osoba zadzwoni w ogóle z pytaniem...
[quote name='Grzecho']Dzisiaj byłem z Grażyną w schronisku przy wydawaniu Amika. Kacper dalej w schronisku. Graśka mi go pokazała .....[/quote]
Postaramy się żeby niedługo....,prawda????;)
[quote name='lania']sprostuję Szarotka wabi się Debora w tym zdięciu został uchwycony smutek ale mimo tego zdjęcia piesek jest wesoły i potrafi się cieszyć
Ale nadal czeka na dom ina jego ciepło tak jak każdy piesek w naszym szchronisku[/quote]
Cały czas miałam ten smutny pysio przed oczami:-(