Zadzwonić można i finał. Jak przemyślałam sprawę to mi się dziwna widzi, więc niech ściemy nie wciska. Jedna osoba z N-K by go wzięła tylko ma mieć 2 operacje. Bardzo sie nim przejęła i błaga żeby do tej babki go nie oddawac. Jak znajdzie kogoś kto się zajmie nim w czasie jej reh. to moze by coś z tego było...
Musimy przemyślec całą sprawę. Ja przejęłam to konto na N-K bo mi Reks odpadł, Kacperek tez p[o 10 idzie do domku wiec teraz mam wiecej czasu. To przypilnuje sama profilu Antosia.