Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Grzecho jak fajnie że to Katowice. Jakbym to ja mu domu szukała to prawdopodobnie to by był Kołobrzeg:roflt::roflt::roflt:
  2. Czekam na wieści!!!! Mój pupil z tyskiego schroniska jedzie do domciu:multi:
  3. Toż to same dobre rzeczy dzisiaj czytam:multi:
  4. To ja ten regulamin chyba przeczytam;)
  5. i coś Ty cioteczko przeskrobała, że masz taki hmmmm.... interesujący podpis?
  6. [quote name='agata51']Nie mam pomysłu na czwartek. :placz: A może Kacperek już w Pionkach?[/quote] Cierpliwości - cioteczko Agato - ułóż sobie do 10marca teksty!!! Bo domek chce się dobrze przygotować...:multi:
  7. [quote name='marysia55']Gosiu bardzo dziekuję że zadziałałaś . Ja niestety późno wchodzę na dogo może jak już będę na emeryturze to sie poprawię :evil_lol::evil_lol:[/quote] Taaaaa .....:turn-l: jak się cioteczka marysia wyśpi do południa;) to siedzi do rana (nie gniewaj się - wiem, że jest inaczej):roll:
  8. Piękny!!! Ogłoszonka na weekendzie...!!! Masz jak w banku!!! Dane te co zwykle?
  9. no nieeeee kiedy to sie skończy....???? bida za bidą....:-(:-(:-( Nigdy.... póki ludzie sie nie zmienią....:shake::shake::shake:
  10. Oj jakbym się cieszyła....;)
  11. gonia66 a więc już wiesz od pati jaka sytuacja wynikła a ja Ci pw pisałam. A Miłek "siedzi" skazany za niewinność a ja taka naiwna byłam na poczatku - cieszyłam się jak głupia że pies ma schronienie, że go nie powiesili...
  12. Już się cieplej robi... choć tyle... staruszkom będzie lżej:-(
  13. [quote name='Neczka']cisza........................................[/quote] No to wymiękam:placz::placz::placz:
  14. qrde szkoda, że mam do Was tak daleko bo bym pojechała z Wami - 17latkami:bigcool:
  15. Phi.... 17 lat :crazyeye:- oj wujek coś Ci się po...- myliło:diabloti:
  16. [quote name='agata51']Kacperek w środę serce niemłode oddać chce komuś, grzać dupkę w domu. A może w Pionkach cały w skowronkach będzie się budzić wśród dobrych ludzi?[/quote] Świetne!!!!!!!!:Rose::Rose::Rose:
  17. Boże ale biedna malizna....:placz:
  18. :painting: Rudziku to lecimy na spacerek;)
  19. [quote name='becia66']cisza ? :roll:[/quote] Oj cioteczko kciuki miałaś trzymać;)
×
×
  • Create New...