Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Kris to Ci teraz cioteczki posłodzą trochę :calus::Rose:
  2. [quote name='Maszaberla']A mnie kto podrapie???;) Dziewczynki biegusiem poprosze aktualne wyrazne zdjecia naszego przystojniaka! Jak sie sprezycie to zostanie ogloszony za tydzien we wtorek w telewizji - jestescie chetne?;) To w razie czego prosze o info na pw[/quote] O Cieeeebieeee cioteczko to podrapię :megagrin::megagrin: za uszkiem też :megagrin::megagrin: Sprężcie się cioteczki takie zdjęcia co najmniej 1MB - prawda cioteczko M:loveu:?
  3. [quote name='marysia55']Gonia może i wie ale ja nie wiem i sie coraz bardziej denerwuje... może podzielicie sie tymi wiadomościami cooooo :cool3::cool3::cool3:[/quote] Haaaaa cioteczko!!!! Ciekawość to I stopień do piekła!!!! Już ty się nie martw!!! Maszaberla cuda działa i to taki dobry duszek na Dogo! Mizianko i drapanko po brzuszku tylko kogo mam podrapać? Cioteczkę marysie:eviltong: czy Nikifora?:diabloti: Chyba Nikifora.... No to drapam drapam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. Biedna Zosieńka:shake:
  5. Czemu nie szuka - co się stało?
  6. u moich dalszych sasiadów (jak byłam mała) był podobny przypadek tylko pies dostawał ataków od szczeniaka. Przewracał się, plątały sie mu nogi. To własnie była padaczka po prostu wrodzona (katowany nie był)- tak jak u ludzi może po prostu objawić się po latach... Zakończenia historii tego bidula Wam nie opowiem bo... oficjalnie pies "uciekł" ale ja wtedy w to wierzyłam, a teraz mnie to mierzi jak obie przypomnę. Uciekł - akurat!!!:bigcry::bigcry::bigcry:Naiwne dziecko uwierzyło...
  7. [quote name='Wet-siostra']Czyżby jakiś domek się kroił???:oops:[/quote] niestety nie. Od razu bym napisała taką wiadomość...:shake:
  8. Boziu co on musiał przezyć żeby tyle czasu pamiętać:shake::shake::shake:
  9. [quote name='Maszaberla']Jutro Kris jedzie do Azylu odwiedzic Rudzika i jego dziewczyne z boksu;) Dowiedzialam sie nieoficjalnie ze Rudzik zaczal czesciej wychodzic z budy i to jest niesamowite - a mowilam ze tak bedzie:-) Czego by ktokolwiek nie napisal to i tak wiem ze jedna (pierwsza) wizyta wystarczyla zeby pies zrozumial ze jednak ktos sie nim tez zainteresowal Kris spedzil prawie godzine w ich boksie, wypucowal dokladnie teren, dorzucil swiezej slomy, przejrzal ich budy a psiaki nie odrywaly od niego oczu:) Dziękujemy wujciowi Krisowi :klacz::klacz::klacz:za opiekę na Rudzikiem
  10. [quote name='Maszaberla']A duze maja to stadko?;) To moze dobrze byloby tez brac telefony tych chetnych na wszelki wypadek zeby nie znikneli na zawsze:razz:[/quote] Spore........
  11. + Pani z forum owczarków zadeklarowała wpłatę ok. 100zł.:cool3:
  12. [quote name='Maszaberla']Zagladalam do Kacperka tydzien temu - Gonia co z tym domkiem???? Biedak caly czas czeka?[/quote] No własnie nie ma pewnego. Daję namiary a tel. u Grazynki milczy. Tylko jakas pani i jej córka dzwoniły ale one mają swoje stadko i boją się,że nie podołają. Za to intensywnie szukają mu domu bo im biedaczek wkradł się w serducha.
  13. [quote name='marysia55']no w końcu ciotka gonia13 raczyła zaglądnąć do naszego pupila :evil_lol:[/quote] marysiu ty nawet nie wiesz w co ja się wplątałam na tym Dogo:evil_lol: czasu brakuje.:shake:
  14. Na zimowy spacerek marsz, albo nie... wracamy..... zimno.....:crazyeye:
  15. qrde już przeszło 300 ludzi na profilu i dalej nic.:placz:Dobrze że ta pani i jej córka z P. się znalazły one dosyć "konkretnie" działają w kierunku znalezienia Kacperkowi super domku. Gdańsk odpada:shake: (od razu tak myślałam).
×
×
  • Create New...