Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. :placz: Jaka cisza u Tofficzki. Sama dawno nie byłam:placz: Nic - żadnych chętnych????
  2. Powodzenia Zosiu:loveu:
  3. ja tylko wpadnę na chwilkę...:roll:
  4. [quote name='Grzecho']Serdeczne podziękowania dla Magdy222 za wpłatę 100 zł. na transport dla Rexa!!! :loveu: Ja wiedziałem że na rówieśników można zawsze liczyć! :lol: :klacz: Mamy już 270 zeta:B-fly: Magda:Rose::Rose::Rose:
  5. [quote name='magda222']EVA2406 dziękujemy za pojawienie się na wątku :loveu: A Maszaberla czym się zajmuje?[/quote] A to taka fajna cioteczka, która pomaga w ogłoszeniach na różnych stronkach psich....
  6. Ciotka Gonia13 pada na ryjek ale do Rudzika:loveu: musi wpaść... Podrapać, popsitulać - choć wirtualnie;)
  7. Kto by pomyślał czytając pierwszy post, że temu psiakowi sie może jeszcze udać...
  8. jakaś zmiana u bidula? W sensie na dobre:roll:
  9. [quote name='magda222']Gonia13,jesteś dla mnie aniołem stróżem naszych tyskich psiaków :loveu: Mam nadzieję,że będę miała kiedyś okazję Cię poznać :loveu:[/quote] Zapraszam:hand:
  10. [quote name='Erazm']Tekst skopiowalam z pierwszego postu, mam nadzieje ze to naglosni Orzechowce, a moze tez ktos znajdzie miejsce dla ktoregos z psiakow. Tekst mnie powalil....[/quote] Ja się poryczałam:-(
  11. [quote name='Neczka']DT... błagam o DT... :modla::modla: Jak on odejdzie w tym schronisku... ? Sam w boksie... ? :placz:[/quote] Kto może mu DT podarować?:placz:
  12. [quote name='marysia55']o matko na niebie ... ale sie podziało, ruch w interesie aż wypieki dostałam. Muszę na spokojnie jeszcze raz to przeczytać bo tylko 'przebiegłam oczami'. Dziewczyny kochane :buzi::buzi::buzi:[/quote] Ja tu tylko sprzątam i o niczym nie wiem:hmmmm::siara:
  13. Czy na Feniksa mam wpłacać na leki (z deklaracji)?
  14. Jak to nic??? a to ":calus:"????- To przeciez mówi samo za siebie!!!:cool3::diabloti:
  15. O jejciu!!! Ale sie dzieje.:cool3: Kogo podrapać?:evil_lol: koooggooo?:evil_lol: Nie kcecie to nie! To Nikifora podrapię!:eviltong:
  16. O... sie nagle Grzecho mną przejął:eviltong: A za robotę się wzięłam!!! Dzisiaj II dzień w pracy i moje biedne "piesy z Dogo" są zaniedbane - że nie wspomnę o moich własnych....
  17. [quote name='magda222']Kacperku,co będzie z Tobą?! Przydałaby się tu taka akcja jak u Tima-Twojego współtowarzysza niedoli ze schroniska,któremu się udało...[/quote] Będzie dobrze!!!;)
  18. taką wiadomość dostała jedna osoba z N-K: "Szczecin (241) Temat: Data i godzina: dzisiaj 20:28 Witaj Dorotko (moja imienniczko) Zakochałam się w Antosiu. Jednak czeka mnie wyjazd za granicę na operację- dwukrotną a potem operacja. Na ten czas musiałabym oddać Antosia w czyjeś ręce.Nie wiem jak on by to zniósł- dość już przeżył. Opiekowałam się już kotkami które straciły jedno oko, ale całkiem niewidomego zwierzaczka jeszcze nie miałam-tym bardziej moje serce tego chce. Nie rozumiem czemu nikt nie chce zaadoptować Antosia? Wszyscy piszą slogany o miłości do najsłabszych, a przecież on jest najsłabszy...powinna stać po niego kolejka, a on się musi prosić???? Dorotko, wiesz coś więcej o Antosiu? Jaką ma przeszłość?"
×
×
  • Create New...