Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Jak go wypromować?:placz:
  2. Booooożeeeee jaka tu cisza......:-o:-o Co u Rubi????
  3. [quote name='mari23']I ja wierzę! Ale nie zaszkodzi szukać, jakby jednak coś nie wyszło - Zębatek biedny też miał mieć dom i dziewczynie się nie ułożyło tak, jak planowała:-( Będę się cieszyć dopiero, jak Cyganek będzie w SWOIM domku:loveu:[/quote] No tak Zębatek [*] nie miał szczęścia... Ale Cyganowi musi sie odwrócić karta, a my mari - gnębimy dalej -wiesz kogo;)
  4. [LEFT]A może dopiszę na N-K prośbę o pomoc fin.:roll: [/LEFT]
  5. A ja tam wierzę, że pani po Cyganka przyjedzie.;)
  6. [quote name='iwona213']musimy wierzyć ze i jemu sie uda...[/quote] Wierzę.....
  7. Chłopaki zadowolone.... piękny widok:loveu:
  8. Super.....:multi::multi::multi:
  9. A ja nie jestem "ofiarą":eviltong: czegokolwiek, sama tu wczoraj trafiłam ale tylko bannerek sobie wkleiłam bo się spieszyłam. Myślę własnie "jak nalać z pustego":roll:
  10. [quote name='Negri_2008']spoko Goniu. Może Pani robiła przekaz na poczcie ;) wtedy to trochę sobie poczekamy VIVA Poczta Polska :evil_lol:[/quote] O tak "niech żyje PP!!!!" i te ich opłaty!!!:angryy:
  11. Wysłałam wiadomość i czekam...:roll:
  12. [quote name='Negri_2008']Stresa z tego powodu to i ja mam wielkiego :-?[/quote] Negri Ty to się akurat nie stresuj!!! To ja się mogę stresować bo to ja byłam "łącznikiem"... Przy najbliższej okazji spróbuję to wyjaśnić.
  13. Zaznaczam sobie...
  14. [quote name='Lulka']Gonia13 - wieeeeeeeeeelkie dzieki za Twoja pomoc :loveu::loveu::loveu: jest nieoceniona :p[/quote] tiaaaaa..... słodziuchno się zrobiło;). Nie ma za co:no-no-no:. Jak coś z tego wyjdzie to będziemy świętować. Na razie nie odpuszczamy...:kciuki:
  15. [quote name='albiemu']Cyganku na pierwszą ... Jak się miewasz Goniu?[/quote] A stresuję się trochę bo pieniązki utknęły gdzieś daleko -pani wysłała, Negri nie otrzymała... W dodatku do września kawał czasu a ja taki "niecierpliwiak" jestem. Szukam też pracy - nie wiecie czy na Dogo nie ma jakiś etatów:cool3:?
  16. Negri pani wysłała 7.08. wpłatę ae jeszcze dopytam.:roll:
  17. [quote name='stonka1125']ja też:lol:[/quote] To teraz czekam na Twoją propozycję pomocy:cool3: Nie będę na próżno pisać!:eviltong:
  18. No ale spokojnie... poczekajmy do września... Liczę że ta pani po Cyganka przyjedzie.
  19. Była na poczcie i pisała że wpłaciła ( w Słubicach).
  20. Gdyby ktoś chciał spróbować to na N-K możnaby zrobić jej profil. Mnóstwo ludzi ją dostrzeże...
  21. mari:loveu:... Złota Kobieto...
  22. Czekamy na wrzesień....
  23. :mad: To się cioteczki gdzies podziały....
×
×
  • Create New...