[quote name='Kaja i Aza']Gonia13,
dziekuje, ze wpadlas do Misi.
Czy mowisz o zalozeniu profilu tylko dla Misi w NK? Ja mam niestety blade pojecie jak to zrobic, sprobuje sie zorientowac.[/quote]
Dokładnie. Mogę założyć ale ktoś musi nad tym czuwać.
Jest ktoś chętny poprowadzić bo ja już chyba nerwowo nie zniosę kolejnego - czasem ludzie coś głupiego napiszą inni chętnie pomagają. Tylko ja za bardzo wszystko przeżywam, no i za długo w nocy siedzę.
Lulka taki pies pomiędzy innymi na profilu nie ma szans-ginie. Najpilniejszy, najbiedniejszy (wiem cięzko wybrać najpilniejszy przypadek wśród pilnych:-( ) z historią opowiedzianą z punktu widzenia psa to najlepszy sposób.