Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. [quote name='Miśka84']Mi się tekścik podoba.[/quote] Mi też tylko bardziej ta 1 wersja:roll:
  2. to moje " ??" to 30 zł:roll: tyle mogę:roll:
  3. O no masz TK... Współczuję bo to są dopiero nerwy... Wiem co mówię:shake:
  4. Brokacie:shake: gdzie Twój dom?
  5. Czy coś już wiesz cioteczko, że robisz rozgrzewkę przed sztafetą:cool3: ? No podziel się wiadomościami....:mad:;) Mari gdzie jesteś???:loveu:
  6. Ona ma raczej więcej niż 15 kg (na oko- bo jej nie widziałam). Lulka jak wpadnie to niech zerknie bo ja to "nie tutejsza" jestem i sobie mogę...konto na n-k prowadzić bo tyle wiem na jej temat;)
  7. Przydałby nam się bannerek "okazjonalny":razz: (tzn.jakiś taki- że Gabi zbiera na emeryturę:cool3:). Ma któraś z Was kogoś kto nie odmówi pomocy:razz:
  8. Romciu - Twój kolega znalazł dom i tobie się uda... A moze ta pani przyjedzie jeszcze raz:cool3:?
  9. O tym dominowaniu to moze lepiej nie wspominać albo inaczej napisać -o co chodzi. Nie wiem... zresztą ja jego charakteru nie znam:oops:.
  10. " Co by nie było;) że rzucam słowa na wiatr":lol: to przypominam o mojej symbolicznej kwocie 10zł/m-c ( nie uwzględniono mnie):mad::evil_lol:
  11. [quote name='wilczek007']jest tu kto gdzies dzis??....[/quote] Ja jestem- trafiłam po Twoim bannerku:lol: Śliczne i takie biedne...
  12. [url=http://www.allegro.pl/item707496360_czy_polamal_ja_jej_pan_rozi_szuka_domu_rottka.html]CZY POŁAMAŁ JĄ JEJ PAN? ROZI SZUKA DOMU-ROTTKA (707496360) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Moze z tego skorzystaj - witam J-Z:cool3: bo dobrze mysle prawda? z N-K?:cool3:
  13. Z tym szukaniem finansow to ja nie jestem dobra:oops: Moglabym zadeklarowac 10zl/mc - ktos by sie dorzucil i w jakiej kwocie? Od tego zacznijmy... Bo pare osob pisalo ze sie dorzuci....:razz: Sorry - polskie znaki mi wcielo i nie wiem co zrobic
  14. [quote name='mari23']To ja też jestem żałosna, bo wciąż sie pocieszam i mam nadzieję...[/quote] nadzieja umiera ostatnia.....
  15. ................i dzisiaj też hops:eviltong:
  16. Agnieszka z Twojego bannerka Piratka otwiera się Matylda. Ale świetny psiak:loveu:
  17. 450 zł o ile pamiętam:roll:
  18. Leć do góry....
  19. Obyś miała rację:roll:
  20. Buźka -przykro mi psiaku ale Antosiek znalazł domek to i tobie znajdziemy!
×
×
  • Create New...