Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Cioteczki działacie jak błyskawice - ja dopiero wątek znalazłam:lol: Suuuuperrrr:multi:
  2. [quote name='iwa77']Przynoszę dobrą nowinę ! (...) Tak więc Sonia pojechała dzisiaj po nowe życie do Niemiec. Ja będę z ramienia schroniska w stałym kontakcie z tą fundacją - wiadomości o dalszych losach Sonii i innych psiaków będę otrzymywać .[/quote] :multi::multi::multi::multi:
  3. [quote name='albiemu'] będę wklejać zdjęcia, podnosić wątek ile będzie potrzeba - Cygan dom znaleźć musi!!!!!![/quote] Pomogę Ci;) i zapraszam na jego profil na N-K do polecania profilku:razz: Niech ludzie się o Cyganku dowiedzą... Kilka razy już mi się udało... Liczę że i teraz - w przypadku Cygana uda się znaleźć tego właściwego człowieka:p
  4. Bo właściciele tych psów to ...:bad-word:Powtórzę tylko za innymi...jak można tak robić? Wakacje, wczasy a psa - hop- na ulicę albo do lasu...
  5. [quote name='albiemu']Cygan nadal bez domu ... niesprawiedliwość ciszy![/quote] Ogromna niesprawiedliwość:placz:
  6. O matko ale bidula. I ona miałaby dom zdemolować? Za przeproszeniem...niby czym???:angryy: Zgroza. Głupota "własciciela":mad: nie zna granic:angryy:
  7. Dzięki bo ja mam taką naturę ze "lubi" mi się wszystko pomotać:PROXY5:
  8. [quote name='mru']starzejesz się, Jordan... pewnie umrzesz sam, nikomu niepotrzebny... :( jak Zębatek, jak Bazyli...[/quote] Nie mów tak.....:-(
  9. ....i z uporem maniaka zaglądam ale cisza:-(:-(:-(:-(
  10. [quote name='ponka1']ha ha ha to miejsce jest na czarnej liście schronisk Polski-osoby kompletnie nie znające tematu mogą łyknąc takie coś, Oktawia tam jeździła: ponka1 - brawo - ja nie mogłam zebrać tych wątków z dogo. Czyste???:-(
  11. [quote name='Ania+Milva i Ulver'] Dostaje karme na odchudzanie:eviltong:[/quote] Jak ta karma będzie mu pomagać to może i ja spróbuję:cool3::diabloti: Pianka czyli ja mam opłacone czerwiec, lipiec i sierpień+ 10zł na paliwo- bo za chiny sie nie mogę już połapać w tych moich wpłatach:hmmmm: Muszę zacząć sobie notować. Jakbym coś zawaliła to grzmijcie !!!:evil_lol:
  12. [quote name='APSA'] (mi się to marzy, mieć teren i możliwości...)[/quote] Możesz ewentualnie kupić działkę w mojej wsi - mieć kilka psów i tysiące komarów:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. [quote name='APSA']Jak masz spory obszar, to można jeszcze ze 3 budy na zewnątrz postawić :evil_lol: (mi się to marzy, mieć teren i możliwości...)[/quote] Kurcze nie mam pracy, psy kocham i tak czasem mnie nachodzą marzenia o hotelu:thinkerg::Dog_run::Dog_run::Dog_run: Największy problem to brak dobrego weta w pobliżu (podstawa) i "ciemnota ludu" (tak to delikatnie nazwę). Już jesteśmy dziwni bo psy w domu siedzą (budki tez mają ale nie korzystają:evil_lol: - no chyba że duszno im w domu a pada deszcz:diabloti:
  14. [quote name='albiemu']a mnie sie wydaje czy coraz nas więcej do wspólnego spacerowania? :cool3:[/quote] Do wirtualnego spaceru owszem (i niestety, bo on już swoje "odsiedział" i domu mu potrzeba):razz:. Ech:shake:... Cygan gdzie ten Twój prawdziwy dom i człowiek do spacerowania ?:-( A w ogóle to jak on trafił do schroniska?:placz: To już kawał czasu temu było ale może ktoś wie...
  15. [quote name='albiemu']Cyganku - idziemy do przodu ...[/quote] ... a teraz w prawo potem w lewo i na pierwszą stronę;)
  16. Przyznam że u mnie dysponują sporym obszarem (mieszkam na wsi) ale w domu zawsze było tak, że 1 pies to max. Innej opcji nie było. Teraz 3 się w domu panoszą i jakoś to jest - choć o trzeciego stoczyłam batalię.
  17. Miałam zacząć robić te ogł. ale nie miałam czasu:shake:
  18. Kto się poddaje??? Przyznać się:mad: zrobimy z nim porządek:evil_lol: No ja bez bicia powiem, że czasem braknie czasu żeby tu looknąć ale pamiętam o rudzielcu. Też mam taką suczkę "z firmy"- niby była czyjaś ale w sumie niczyja. Taka kochana i pokorna... no i leciwa nastolatka ale nie widac po niej...
  19. Ma gdzieś ogłoszenia? Czy tekst z I postu może być użyty czy napiszecie coś innego. Mogłabym parę zrobić.:roll:
  20. [quote name='APSA']Ale Ty masz też wyjątkową rodzinę :)[/quote] U mnie zawsze był 1 pies dokąd sięgam pamięcią. Teraz są 3. wszystko jest możliwe:cool3:
  21. No psiaki - gramolić się do góry i to już!!!:evil_lol:
×
×
  • Create New...