[quote name='majuska']Aniu ja jestem spokojna , ja po prostu pisze na forum jeżeli coś wiem i mam jakieś pytania, a nie " załatwiam " na PW, weź pod uwagę, że ludzie wchodzący na wątki na prawdę sa zainteresowani losem psów i czasem nawet są w stanie dużo pomóc, ale niestety nie wiedzą wszystkiego i warto ich informować co się dzieje.
Mam nadzieję , że nie czujesz sie urażona moim wpisem.[/quote]
No na przykład ja jestem zainteresowana. Byłoby miło gdybym się dowiedziała co "załatwiasz" bo szczerze mówiąc Stasia swoim kontem wystawiła panią "na tacy" i ona też jest ciekawa a nie korzysta z Dogo. Co mam jej napisać? Tajne?:cool3: A kobieta nocami siedzi i wysyła zaproszenia. Ja rozumiem że pani może się nie odezwać ale to żadna tajemnica. Jak porażka - to szukamy dalej... Nie ma co kryć...