Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. czekamy na zdjątka ;)
  2. [quote name='Neczka']Mari, a ile nieszczęść Ty u siebie trzymasz ? ;)[/quote] Śliczne stadko i jakie utalentowane :evil_lol:, szczególnie w dziedzinie robienia witraży ... śliczne łobuzy
  3. [quote name='Kaja i Aza']No to pomoge.[/quote] Na to liczę:cool3:.... Nie na darmo przecież wysyłam prośby:evil_lol:
  4. [quote name='Kaja i Aza']Goniu, oczywiscie, ze moge. Nazywam sie Katarzyna Sornat.[/quote] To już i tak dostałaś mól apel o pomoc:lol:
  5. [quote name='Kaja i Aza']Przebrnelam przez watek, Rozi rzeczywiscie swinke przypomina. Fakt, bardzo adopcyjna to ona nie jest, ale niczego nie mozna wykluczyc. Dodalam sie do jej przyjaciol w NK, zawsze to pare osob wiecej zobaczy.[/quote] A możesz się ujawnić :eviltong: nie będę musiała się wysilac i prośby o pomoc wysyłać:evil_lol:
  6. [quote name='becia66'] Więc ja sądzę , że gdyby w schronisku wziąć Cyganka na zimę do budynku i ogrzewać mu stare kości, to nie byłoby mu gorzej niż w hoteliku. Chyba że dobry dom tymczasowy ale o taki niestety niełatwo.... [/quote] Jeżeli taka opcja wchodzi w grę to owszem-nie ma sensu. No ale może we wrześniu problem rozwiąże się sam - co nie znaczy, że nie możemy sobie "pogdybać" żeby nie wyjść z wprawy:evil_lol:
  7. Negri - zapytaj :loveu: Na wszelki wypadek.....:oops: oby nie był potrzebny:roll:
  8. Lulka klawiatura mi dymi tak się opisałam.... :evil_lol::diabloti: To dobry znak..... mam nadzieję:oops:
  9. Skoro najprawdopodobniej to nie nie mamy co odpuszczać i spoczywać na laurach:roll: No ale to już jakiś... promyk nadziei... To jak- stajemy w kolejce do hotelu - na wszelki wypadek? Zawsze miejsce można odstąpić innej bidzie... prawda? Ja się nie znam... w tym nie siedzę...:roll:
  10. Cioteczki ale ruch u niuni na koncie:multi: oby to sie na domek przełożyło.
  11. [quote name='Neczka']Cośty, Renia co mnie miało niby urazić :) Gosiu, wiem, że jesteś bardzo "wdrążona" w Cygankowy temat, więc bądź pewna, że jak tylko będzie coś pewne, napiszę Ci.[/quote] Będę wdzięczna;) i najlepiej na forum.
  12. [quote name='majuska']Aniu ja jestem spokojna , ja po prostu pisze na forum jeżeli coś wiem i mam jakieś pytania, a nie " załatwiam " na PW, weź pod uwagę, że ludzie wchodzący na wątki na prawdę sa zainteresowani losem psów i czasem nawet są w stanie dużo pomóc, ale niestety nie wiedzą wszystkiego i warto ich informować co się dzieje. Mam nadzieję , że nie czujesz sie urażona moim wpisem.[/quote] No na przykład ja jestem zainteresowana. Byłoby miło gdybym się dowiedziała co "załatwiasz" bo szczerze mówiąc Stasia swoim kontem wystawiła panią "na tacy" i ona też jest ciekawa a nie korzysta z Dogo. Co mam jej napisać? Tajne?:cool3: A kobieta nocami siedzi i wysyła zaproszenia. Ja rozumiem że pani może się nie odezwać ale to żadna tajemnica. Jak porażka - to szukamy dalej... Nie ma co kryć...
  13. Cioteczki zaraz piszę do Stasi- ona ma prowadzi to konto to coś moze mi powie. Negri - dzisiaj pani miała wysłać.
  14. A co z tym hotelem? -zamawiamy miejsce i zbieramy deklaracje? On nie może zostać w schronisku na zimę:placz:. Fajnie gdybyśmy nie musiały się nad tym głowić i żeby Cyganek lada dzień znalazł dom, ale trzeba tez pomyśleć w tym kierunku:shake: Zwłaszcza że połowę kwoty deklaruje p. Bożenka :loveu: a to naprawdę pomyślny start.
  15. Rozi zaraz looknę co na profilku słychać:cool3:
  16. Śmigaj na 1......
  17. Napisałam Różyczka bo tak było chyba w Allegro...
  18. Lulka na naszą klasą to trudno jest wrzucić link. Szukajcie Różyczki - Rozi:loveu: Szukajcie a znajdziecie:eviltong: no i zapraszać , spamować w komentarzach i w ogóle:mad:.... na wątku też....:mad:
  19. Cyganku tylu ludzi o Ciebie walczy :cool2: Dziękuję Wam :Rose::Rose::Rose:
  20. A jednak nas odwiedzi na wątku :multi:
  21. [quote name='Negri_2008']zatem dla Pani Bożenki :Rose: Goniu, może zaproś Panią na wątek Cyganka, niech chociaż poczyta, że robimy ogłoszenie?[/quote] Ona wszystko wie na bieżąco:lol: a.... i prosi o ten numer w którym ukarze się ogłoszenie.Pamiętajcie- bo ja to zapomnę "na bank" - za dużo na tej mojej i tak zapominalskiej głowie.
  22. p. Bożenka pisała że wysyła pieniązki:multi:
  23. [quote name='Negri_2008']Pyk i jestem zwarat i gotowa ;)[/quote] To teraz czekam na nr konta do przelewu - dla tej Pani.... PILNIE........... Czy ktoś może podać na pw?
  24. Zgodziła się:multi: i chce żeby jej wysłać ten numer MP. Damy radę prawda....?
×
×
  • Create New...