Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. [quote name='Gonia13']Do góry Piracie:loveu:[/quote] ......... i z uporem maniaka jeszcze raz. Niech cię zobaczą malizno śliczna:loveu:
  2. Ja czasem coś "upisałam" ale może lepiej do marysia55. Zaraz ją tu zaproszę. I jeszcze majqa -niech się nie gniewa jeśli napisałam źle:roll: Czy ktoś ma pomysł na imię?
  3. Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii???????? Była ta Pani????:cool3:
  4. Do góry Piracie:loveu:
  5. Dotarłam w końcu do Dziadzia- czemu ma takie imię?:roll:
  6. [quote name='halcia']spodoba sie,przeciez to psisko nijak nie uciązliwe,nawyzej nadepnać mozna jak stanie na drodze...[/quote] Śliczne zdjęcia. Nadepnąć to można na każdego. Mój się nie ruszy z drogi mimo ze widzi. Wieczorem się rozłożył na środku kuchni... no moja i ciotka zaliczyła glebę:evil_lol:
  7. [quote name='Gluszka']Witajcie. zrobiłam dla Piratka plakat, jutro porozwieszam. W jakim wieku jest mniej więcej psiaczek?Jeśli jest ktoś z Wrocławia, również proszę o rozwieszenie plakatów.[/quote] Super pomysł...
  8. Gdzie nasz "gatunek" zmierza???:-(
  9. Zaznaczę sobie wątek...:roll:
  10. [quote name='albiemu']Cyganie piękny Cyganie, Gonia znika ale wiem jedno, z Tobą w sercu i głowie ... Szukamy domu! Dziewczyny wg mnie wersja ogłoszenia nr3 jest najlepsza![/quote] Już na szczęscie jestem :multi: Wysiadło mi zasilanie w komputerze. Niestety widzę u Cyganka bez zmian:shake:
  11. Rozi:loveu: już jestem u ciebie. Mam nadzieję, że mój komputer wiecej nie odmówi mi posłuszeństwa:mad:
  12. Ja mogę tylko podrzucać:shake: A może niech ktoś mu założy profil na N-K:roll:- opisze historię i każdego "znajomego" poprosi o polecanie profilu psiaka. Tak więcej osób o nim usłyszy... No i może ktoś z N-K sie dorzuci... :razz: zdarza się... naprawdę.
  13. Cioteczki ja na razie nie będe miała dostępu do kompa więc jak się spóźnie z wpłatą czy coś to nie denerwujcie się:razz:
  14. Cioteczki "dbajcie tu" o Cyganka bo ja znowu bez neta przez jakiś czas:shake:
  15. Ja mogę podrzucić tylko:shake:... Żaden psiak jeszcze nie poszedł do adopcji z tych na które deklarowałam wpłaty:shake:
  16. [quote name='marysia55']ja dzisiaj w dzień zabieram wszystkie ślepaczki :loveu: na spacerek :lol:[/quote] Lecę z Wami... :eviltong:
  17. [quote name='Negri_2008']czyli to zaproponowane przeze mnie, tak?[/quote] Ja wolę nie decydować bo będzie na mnie:evil_lol: - chyba żeby któreś z tamtych rozjasnić i wyostrzyć... Niech się cioteczki wypowiedzą.......
  18. I jak sądzę w ogłoszeniu najlepsze będzie to pierwsze - Negri. Najdokładniejsze i najwyrażniej wyjdzie w druku -mam rację? A na moje "ulubione" będę sobie zerkać:evil_lol:
  19. [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/2584/13ws7.jpg[/IMG] [IMG]http://img371.imageshack.us/img371/3752/61675616tu5.jpg[/IMG] Te fotencje też są fajne. Pierwsza takie przytulaśna a druga ... po prostu mi się podoba:lol: No ale fakt - najlepiej widac go na tym pierwszym wytypowanym przez Negri - cioteczki Cygankowe zdecydujcie!:razz: Bo czas ucieka.
  20. Wysłałam moje obiecane pieniążki...
  21. No to jest stówa. A co dalej????:shake: Pukamy cioteczki gdzie się da....:cool3:
  22. [quote name='Negri_2008']Do trzech razy sztuka [B];)[/B] [B]Cygan ma 12 lat. Jest wesoły i pełen radości[/B] [B]życia. Jest zdrowy[/B] [B]i lgnie do ludzi. [/B] [B]Dokucza mu ból[/B] [B]w stawach. Zima w[/B] [B]schronisku będzie[/B] [B]dla niego okrutna. Daj[/B] [B]mu ciepło. On podaruje[/B] [B]Ci swoje przywiązanie.[/B] [B]te. 0-787-670-611[/B] Ta wersja chyba jest najlepsza :lol:[/quote] Masz rację.... no ale niech się wypowiedzą inni:razz:
×
×
  • Create New...