[quote name='halcia']spodoba sie,przeciez to psisko nijak nie uciązliwe,nawyzej nadepnać mozna jak stanie na drodze...[/quote]
Śliczne zdjęcia.
Nadepnąć to można na każdego. Mój się nie ruszy z drogi mimo ze widzi. Wieczorem się rozłożył na środku kuchni... no moja i ciotka zaliczyła glebę:evil_lol: